Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Kyokushinman napisał:

 

Jednak w ten tytuł gra się dla fabuły, muzy i klimatu a nie dla rozgrywki, która jest przeciętna. Po co się męczyć.

 


Ale nie róbmy z tego Telltale. Jaka "przeciętna rozgrywka"? Koledze się chyba NIERy pomyliły... W części pierwszej to jeszcze bym się zgodził, ale tutaj? Rozgrywka i żonglowanie wieloma różnymi rodzajami gameplayu to da mnie największy plus tego nietuzinkowego tytułu.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Wredny napisał:

He he he... Miałem to samo, jak grałem w demo. Ginąłem jak szmata i w końcu wygrał Normal.

A wiesz to jest właśnie dziwne bo ja też ogrywałem demo kilkukrotnie, grając za każdym razem na hardzie i ta kopara nie sprawiała mi wtedy jakichkolwiek problemów. Nie wiem czy postać była bardziej dopakawana czy zrobili w demie jakiś celowy downgrade poziomu, ale ewidentnie widzę że hard z dema i z fulla to dwa różne poziomy trudności :dry:

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Ryo-San napisał:

Zacząłem grać na Hardzie i tak zaczynam tą grę już po raz 6539862 bo zabija mnie ta gigantyczna koparka :( Rozumiem że nie ma opcji na save gdzieś pomiędzy? Początkowe dialogi znam już na pamięc. Dosłownie rzygam tym!! Jak dzisiaj znowu będe zaczynał tą grę 700 razy to autentycznie wy.(pipi)ie ją za okno!!!! (żartuje oczywiście @giger_andrus   :D    To już Bloodborne bylo na początku dużo DUUUŻO łatwiejsze!! Tak się zastanawiam dla kogo jest ten najwyższy poziom trudności? To że dla chorych poj.ebów to wiem ale są ku$@a jakieś granice absurdu!!!

 

no akurat Nier to nie jest typowo Souls/Bloodborne gierka i jak frustruje cie już początek z koparką to później nie będzie lepiej, bo później masz jeszcze więcej akcji więc raczej z wciskaniem uników to nie będziesz nadążał :reggie:

Odnośnik do komentarza

To może zrobię tak. Skoro i tak na platynę trzeba zrobić 3 przejścia (tak wiem 3 różne postacie i w zasadzie 3 różne przejścia) to pierwsze zrobię na Normalu żeby się zbytnio nie flustrowac a 2 kolejne na hardzie. Tylko nie mówcie nikomu bo wyjdę na lamusa i piz.deczke :frog:

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.02.2018 o 19:04, Ryo-San napisał:

 Poza tym uważam że poziom Normal w grach zarezerwowany jest dla konsolowych piz.deczek i lamusów idących na skróty! :dry:

 

A grajac na naconie nie idziesz na skróty? To dopiero beeeka. 

Zaraz napiszesz ze zdobyles platyne w nowym wolfie ale grajac na myszce i klawiaturze :yao:

Żenada

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.02.2018 o 19:04, Ryo-San napisał:

Bo jestem HARDCOREM!!! I wbiłem platyne w Bloodboorne więc żaden Nier nie będzie pluł mi w twarz. Poza tym uważam że poziom Normal w grach zarezerwowany jest dla konsolowych piz.deczek i lamusów idących na skróty! :dry:

To jest prolog za którego i tak nie dostaniesz żadnego trofi. Aby się nie w(pipi)iać, przez brak checkpointow i sejwow, po prostu zmień na normal, a następnie znów na hard, robiąc side questy faktycznie będzie najlepszy.

 

Ps Z tym normalem w 95% gierek 3xA to czysta brudna prawda :v

Ps2 @Wredny obczaj analizę fabuły Automaty superbunnyhoppa (chyba bluber dawał do niego link powyżej). Te n.t. MGS2 i 3 zresztą też warto.

 

 

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś skończył automatę i dalej mu mało to polecam obczaić dodatkowe historyjki, które dzieją się przed wydarzeniami i częściowo w trakcie. Odpowiadają na dodatkowych kilka pytań. Ofkoz sam kanon.

https://theark.wiki/w/Category:Side_Materials

Szczególnie dobre są te z sekcji koncertowej, odgrywane przez jap. voice aktorów.

 

 

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, nobody napisał:

To jest prolog za którego i tak nie dostaniesz żadnego trofi. Aby się nie w(pipi)iać, przez brak checkpointow i sejwow, po prostu zmień na normal, a następnie znów na hard, robiąc side questy faktycznie będzie najlepszy

 

Tak właśnie zrobiłem. Najpierw jeszcze trochę pobiegałem na Normalu i zacząłem odnosić wrażenie że z gry robi się jakiś samograj. Wszyscy przeciwnicy papierowi, zabierający jakieś minimalne ilości energii więc nie ma opcji żebym chociaż raz zginął, cały czas do przodu i wszyscy padają jak muchy. Zmieniłem na hard gram gram już ok 10 h i jest idealnie. To pewnie przez tego Nacona tak udaje mi się iść na skróty. Później podepne cronusa to zobacze jak mi idzie na myszce i klawiaturze :yao:

A tak BTW to czy itemy z zakładki Materials można sprzedawać wszystkie jak leci czy one do czego się przydadzą?

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, _Red_ napisał:

Kiedy ta gra zacznie kosztować normalne pieniądze adekwatne do jej stażu :( Będzie jak z Personą 5 - ledwie co się kupi używkę i zaraz w sklepach będzie rzucona partia po 130 zł folia.

 

Takie perełki kupuje się na premierę - obecną cenę potraktuj jako podatek od ignorancji :kaz:

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Rozi napisał:

170 złotych to tak dużo?

Tak, nie mam tyle.

 

Kosztowala juz ok stowki za uzywke dawno temu, wiec sie zastanawiam czy to jakis chwilowy brak towaru na rynku (jak np. z Crashem), ze używane wystawiane są po 160 obecnie.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.