Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu @Voytec o tym mówił, że na forumku jest tak zawsze.
Najpierw przedpremierowe podniety "jakie to będzie dobre :banderas:" itp, w trakcie wykruszają się malkontenci, których to nie jara.
Później premiera i wiadomo - ci, którzy się jarali to wzięli i dalej rozpływają się w zachwytach, że "Obama, Banderas..." itp. Malkontenci czekają na obniżkę cen...

No i trzeci etap, gdy gierka już jest ograna przez wszystkich tych, którzy byli nią zainteresowani, na rynku już dość sporo czasu, ceny spadają (choć tu wciąż nie bardzo), pozytywnych opinii na forumku masa (bo przecież to gracze tacy jak my, więc tym opiniom ufamy bardziej), więc co może pójść nie tak - gierkę biorą ci, których niezbyt interesowała od samego początku.
No i później mamy właśnie takie opinie - trochę w opozycji do wszechobecnego hype'u i zachwytów, a trochę z powodu tego, że osoby te nigdy nie były adresatami tegoż tytułu, ale dały się "namówić"...

Tę prawidłowość można zaobserwować w przypadku każdego praktycznie tytułu na forum - taka sinusoida.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Wredny napisał:

Jakiś czas temu @Voytec o tym mówił, że na forumku jest tak zawsze. (...)

 

temu, że po nocy następuje dzień też się co rano dziwisz?

to chyba normalne, że nie istnieje gra, która podoba się 100% populacji, tfu, graczy

 

sam jak znajdę czas zamierzam zagrać w automatę i jak mi nie podejdzie, to nie omieszkam porządnie obsmarować chińskiej gierki

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, golab napisał:

 

temu, że po nocy następuje dzień też się co rano dziwisz?

to chyba normalne, że nie istnieje gra, która podoba się 100% populacji, tfu, graczy

 

sam jak znajdę czas zamierzam zagrać w automatę i jak mi nie podejdzie, to nie omieszkam porządnie obsmarować chińskiej gierki

Nie o to chodziło w wypowiedzi Wrednego. Przeczytaj ją jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza

Ale na pewno nikt nie zaprzeczy, że na forumku panuje moda na Japonię (popatrzcie na gry roku wg forumka w Głosie Ludu w najnowszym PE).

Nier, Persona, Nioh, Yakuza- "kto nie lubi tych serii ten lama i nie zna się na gierkach"- takie odnoszę wrażenie czytając niektóre posty. To są specyficzne tytuły i uważam, że MOGĄ się nie podobać i koniec!

A naprawdę niezłe gry typu ME: Andromeda, czy AC: Origins obrywają nemiłosiernie.

Ja na szczęście lubię wszystko :kaz:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja tam nie wiem, system walki jest dosyc elastyczny (z fajnym twistem w postaci dzialka) i kazdy pretekst do siekania byl dla mnie dobry.

Tak samo w xenoblade 2.

W sumie nie wiem co lepsze.

Nawet gdyby jednak siekanie bylo slabe, to fabularnie i tak podobaly mi sie te questy. Chwytaly za serce. Jakas taka magiczna jest ta gra.

Czasem trafiaja sie szpile w ktorych chcesz zrobic wszystko i czerpiesz z tego przyjemnosc, nawet gdybys w innym wypadku mial to w dupie.

Podobno w assassinach typy zbieraly wszystkie piorka dla przyjemnosci, a teraz narzekaja na fecze w Nierze. 

:dunno:

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...