Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

Ze Rayos jeszcze nie zrezygnowal z odkupienia tego ode mnie. Rayos nie czytaj, deal już jutro :*

 

Muzyka akurat mi sie podobala, slucham OST w pracy. Nawet nie mozna bylo powiedziec, ze w Pascal Village brzmi slodziutko bo wpada zealot zetta z tyson.gif xddd

 

Andromeda guwno akurat btw.

Odnośnik do komentarza

A może skończycie jałową dyskusję PRZED tym jak wjedziecie z prywatą?

 

Pogadajcie o grze, o tym co się podoba, nie podoba. Choćby o tym że jest seksistowska albo i nie. A nie jakieś przytyki się zaczynają. Grzecznie proszę :dog: 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
12 minut temu, Kyo napisał:

A może skończycie jałową dyskusję

No zgadzam się, nie byłoby by jej gdyby nie marne baity :cool:

12 minut temu, Kyo napisał:

Pogadajcie o grze,

Ciężko rozmawiać o grze z kimś, kto przeczytał jej zakończenie na jakiejś stronie :lapka: 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Kyo napisał:

A może skończycie jałową dyskusję PRZED tym jak wjedziecie z prywatą?

 

Pogadajcie o grze, o tym co się podoba, nie podoba. Choćby o tym że jest seksistowska albo i nie. A nie jakieś przytyki się zaczynają. Grzecznie proszę :dog: 

Co mi się nie podoba (a co podoba, bo mimo wszystko przeszedlem calosc więc wg niektórych jestem uprawniony do krytyki) to wyluszczalem wczesniej, ale dostalem tysonem.gif w twarz i dowiedzialem się, ze angielskiego nie znam xd

Godzinę temu, _Be_ napisał:

Konser Far Cryów się odezwał :[ 

Akurat nie przepadam za FC wiec nie wiem skad to :dunno:

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Ale wy przeczytaliście co napisałem? Jest spike trudności, jak w trzecim przejściu wrogowie są na poziomach 50 - 60, a ja mam 37. Paski życia są och.ujale długie i trzeba ich smażyć przez długi czas. Nie jest to trudne w ogólnym rozrachunku, ale po prostu nie chce mi się z tym męczyć, bo mi się ta gra nie podoba.

 

"Argument", że nie widziałem zakończenia w GRZE, to nie mogę pisać, ahhhh, bamboszek lodżik.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Spike faktycznie jest, moze nie jakos trudno, ale tlucze się ich dużo dłużej na początku trzeciego czapteru. Potem jeszcze jak robociki uderzaja masowo paralizujacym promieniem elektromagnetycznym to zaczyna się robic upierdliwie. Później jednak poziom trochę się wyrownuje i idzie gładko. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
16 minut temu, Rozi napisał:

Argument", że nie widziałem zakończenia w GRZE

Oczywiście, że tak. No ale nie przeszedłeś nie zrozumiesz :lapka: 

 

Chipy z zwiększaniem dmg w ogole sobie ustawiłeś, że tak narzekasz na ten spike poziomu trudności?

 

@suteq

 

gdzie twój post? bo dostałem powiadomienie, że cytowałeś ale posta nie widze :smutas: 

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Nawet używałem opcji FUSE, a potem optymalizowałem do podniesienia obrażeń, NIESAMOWITE, prawda???? Nier Automata nie porwał mnie, nie wrzucę go nawet do top 20 gier życia, musicie to przeżyć i dalej macać się po workach w elitarnym gronie.

Odnośnik do komentarza

Ech, Nier jest prostą grą, ale siła gry nie leży przecież w "trudności i skomplikowaniu" gameplayu, zresztą Taro trolluje takie podejście już w prologu gry. Siła gry nie leży też w scenariuszu per se, ponieważ Nier: Automata jest przeciętnie napisaną grą (chociaż sama historia jest w porządku)  Jednak - nie po raz pierwszy zresztą - Yoko Taro potrafi wykorzystać medium w sposób iście unikalny i kawalkada pomysłów, którymi zasypuje potencjalnego gracza jest godna docenienia.

Gdyby ktoś spytałby się mnie o najlepszy przykład post-modernistycznego podejścia do współczesnej narracji w naszej branży, wskazałbym właśnie Automatę. Dla mnie to jest jej największy atut, w niepodrabialny sposób komunikuje się z odbiorcą i opowiada historię środkami możliwymi tylko w grach video.

Oczywiście nie jest to jedyny przykład zastosowania podobnych form, ale dzięki osobie reżysera i jego charakterystycznego podejścia, jeden z bardziej wyjątkowych.

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Ryo-San napisał:

Jak na taki tytuł to raczej nie jest to powalająca liczba :(

edit: nie doczytałem że chodzi tylko o Sony Europe. W takim razie to bardzo dobra wynik :D

 A ty myślałeś że ile Niera zejdzie? I Tak dobra sprzedaż najlepsza z gier od Taro

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...