Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

Ukończyłem grę pierwszy raz:
 

Spoiler

Skończyłem wątek 2B. Czy teraz jako 9S będę miał dokładnie tą samą historię, w której będę po prostu sterował innym bohaterem? Co do zakończenia to było sobie dwie złe maszyny, które chciały się upodobnić do ludzi (Adam i Eve)? Myślałem, że będzie jakiś wałek, że to ten "bunkier" to zło.


 

Odnośnik do komentarza

No i jednak czasem mamy trochę inne drogi, bo przecież w pierwszym przejściu bohaterowie nie zawsze byli obok siebie - ich ścieżki czasem się rozchodziły.

Teraz, zagul napisał:

Jest jakiś ranking, które z tych trzech story jest najciekawsze? Bo  to pierwsze du.py nie urwało.


Bo tu nie ma "które z trzech" - to jest jedna całość, która dopiero na definitywnym końcu daje jednoznaczny obraz - graj dalej.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No i jakby nie było jest inny gameplay jak podjedzie hakowanie. Mi podeszło i w 2 przejściu praktycznie nie walczyłem. Co ważne jest też mocno skrócone względem pierwszego i zaczyna odpowiadać na pierwszych kilka pytań. Chociaż patrząc na twoje nastawienie i "emocje" po pierwszym przejściu to chyba lepiej jak odpuścisz. Jeste tyle innych gierek. Może nie ma sensu się męczyć?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

tak bywa jak wszyscy jarają się gierką, bez wyszczególnienia o co chodzi, a później następni oczekują cudów na patyku po scenariuszu, bo gameplay jest tylko okay :v

 

styl narracji w tej gierce to sztos, jeśli nie zrobił za pierwszym razem, najpewniej nie zrobi później

(choć imo każdy gracz powinien doświadczyć czegoś w stylu zakończenia E, będąc online)

 

 

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, balon napisał:

No i jakby nie było jest inny gameplay jak podjedzie hakowanie. Mi podeszło i w 2 przejściu praktycznie nie walczyłem. Co ważne jest też mocno skrócone względem pierwszego i zaczyna odpowiadać na pierwszych kilka pytań. Chociaż patrząc na twoje nastawienie i "emocje" po pierwszym przejściu to chyba lepiej jak odpuścisz. Jeste tyle innych gierek. Może nie ma sensu się męczyć?

Gra mnie nie męczy, chętnie zagram jeszcze 9S i trzecią postacią. Co do pierwszego przejścia 

Spoiler

co rozumiesz przez moje emocje? Jest konflikt androidów z maszynami. Ratujemy chyba dobrych przed chyba złymi. Może coś mi dopowiesz na ten temat? 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
41 minut temu, mozi napisał:

W sumie tak jak Pupcio piszesz - gra jest za(pipi)ista a się (pipi)owo sprzedała więc cisną bo port to pewnie pestka. 

 

9 minut temu, mozi napisał:

Kurna czytam że 2,5 mln. Całkiem nieźle chociaż jak spojrzeć na gowa to apetyt rośnie. M$ szuka gier bo kloc się nie sprzedaje imo. 

oj chyba nie jesteś zbyt zorientowany xD 

Edytowane przez oni
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...