Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

I jak, skusił się ktoś na wersję XO? Ja namówiłem brata, ten pobrał grę i po 30 minutach doświadczył buga uniemożliwiającego dalszą rozgrywkę - liderka obozu jest niewidzialna, przez co nie można z nią pogadać (a tym samym pchnąć fabuły dalej). Wybór New Game tego nie naprawia. Wiem, że brat właśnie odinstalował grę i pobiera ją ponownie. Jeśli problem znów się pojawi to będziemy mieli niezły zonk (tym bardziej, że ostro nakręciłem go na ten tytuł - gadka na zasadzie "zaufaj, kup, unikaj recenzji, bankowo się nie rozczarujesz").

Odnośnik do komentarza

No ja mam 8 godzin nabite i tylko raz mi sie teksturka jakas dograla zdecydowanie za późno. Jedyny zawód to beznadziejna implementacja HDRu. Równie dobrze mogli go nie wrzucać. 

 

PS. Na forum brak odzewu, na friend liście tylko 1 osoba posiada grę .... wstyd panowie.

Odnośnik do komentarza

@Ins na XO prócz Ciebie widzę jeszcze jedną osobą, sądzę dlatego że cyfra, nawet znajomy o tym mówił, że nie da za cyfrę 210zł. Ja kupiłem sporo taniej z innego regionu 

HDR w tej grze to kpina, może poprawią coś w tym temacie. 

Nie miałem żadnych problemów, ale dopiero prolog przeszedłem. 

 

up x 2 - są tacy co nie mają PS4. Ta gra to perła i cieszy że można w końcu zagrać

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dwa przejścia za mną, szybko poszło. Odpuściłem sobie questy poboczne, które są mega słabe i skupiłem się tylko na wątku głównym, który jest z kolei genialny. A to dopiero przedsmak tego co czeka mnie przy trzecim przejściu. :problem: Po filmiku previewu i początku trzeciego przejścia widzę, że szykują się grubsze akcje.

Edytowane przez MYSZa7
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Czytalem komentarze, ogladalem recenzje i w koncu wzialem BECOME AS GODS Edition na Xa. 

 

Generalnie wzialbym troche wczesniej, ale okazalo sie ze na Xa jest tylko cyfra za 207 zl, a nie bylem pewien czy mi podejdzie. Ale patrzac na to jak gra trzymala cene na PS4, to obecna promocja na storze (157 zl) to prawie jak za darmo :notbad:

Pogram raczej na Normalu, bo nie chce za duzo powtarzac danych fragmentow. Chyba ze robiac side questy postac bedzie na tyle mocna ze lepiej zaczac na Hardzie. 

 

Czyta czlowiek komentarze i widzi wielokrotnie powtarzane „pierwsze dwa przejscia to tylko prolog”. I jak tu tego nie sprawdzic samemu czy cos w tym jest :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...