Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_

No ja miałem problem z drugim przejściem bo było męczące, ale ogólnie sama gra kliknęła od momentu wesołego miasteczka i potem było co raz lepiej, ale widzę, że z takim nastawieniem czekasz na to trzecie przejście jak na przyjście mesjasza i oczywiście, że się rozczarujesz. Tak zawsze jest. 

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Za (pipi)a się w to nie mogę wkręcić, hackowanie jest irytujące, 2B jest irytująca, powtarzalność mnie zabija, ten spike trudności w trzecim playtrough (HAHA KAŻUL IDŹ SE W BATLEFIELDA POSTRZELAJ KAŻULU XDXDXDX) xd Jakbym wiedział, że tak będzie, to bym te nudne side questy zrobił, no ale cóż. Nie mam ochoty dłużej trzymać R1 i uciekać wrogom, żeby Pod ich rozwalił. Gorszy zawód niż na Horizonie, sorki. 

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

W 3 przejsciu myślałem ze bedzie easy z początku a tu od razu placek na ryj i mega rozwałka :) Jestem po tych pierwszych akcjach w 3 przejsciu. Sytuacja sie trochę uspokoiła :)

Myślę sobie (pipi)ne jeszcze 1 quest dzisiaj i zabrałem sie za zadanie zwiazane z tymi dziećmi i znalezienia zabawki dla nich. No i poniewiera mnie ten gosciu z mega tarcza na koncu tego questa. Na razie go odpuscilem i jutro wracam do wątku głównego. Wroce do h.u.j.a w kolejnym przejsciu

Gierka zacna. Moje top zeszlego roku zaraz po Tew2. 

Ps

Dlaczego ja dopiero teraz w to gram ?:)

 

 

@Rozi 

Graj więcej kwadratem i trojkatem. Wrzuć odpowiednie chipy i jedziesz z leszczami :)Pod to tylko dodatek :)

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Rozi napisał:

Za (pipi)a się w to nie mogę wkręcić, hackowanie jest irytujące, 2B jest irytująca, powtarzalność mnie zabija, ten spike trudności w trzecim playtrough (HAHA KAŻUL IDŹ SE W BATLEFIELDA POSTRZELAJ KAŻULU XDXDXDX) xd Jakbym wiedział, że tak będzie, to bym te nudne side questy zrobił, no ale cóż. Nie mam ochoty dłużej trzymać R1 i uciekać wrogom, żeby Pod ich rozwalił. Groszy zawód niż na Horizonie, sorki. 

 

:s159: :s159:  i jeszcze ten Horizon :banderas:

 

Rozi mowi jak jest.

 

W ogole beczunia bo większość rozmow wygląda tak:

- przeszedłem raz i nuda, co jest nie tak?

- lel kek top kwik przejdz 3 razy i wtedy mów, w pierwszym i drugim to tylko p r o l o g byl

 

Potem:

- no dobra ten trzeci czapter nadal nudny, kiedy bedzie fabuła?

- no ale po co grasz skoro ci sie nie podoba 

 

Xdddddddd(...)dddd

 

Tfu, gracze. Najgorsza zaraza, rozjezdzalbym walcem.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, _Red_ napisał:

 

:s159: :s159:  i jeszcze ten Horizon :banderas:

 

Rozi mowi jak jest.

 

W ogole beczunia bo większość rozmow wygląda tak:

- przeszedłem raz i nuda, co jest nie tak?

- lel kek top kwik przejdz 3 razy i wtedy mów, w pierwszym i drugim to tylko p r o l o g byl

 

Potem:

- no dobra ten trzeci czapter nadal nudny, kiedy bedzie fabuła?

- no ale po co grasz skoro ci sie nie podoba 

 

Xdddddddd(...)dddd

 

Tfu, gracze. Najgorsza zaraza, rozjezdzalbym walcem.

 

 

 

 

Ogólnie to mnie ryra w to co gra, każdy ma inny gust, więc spoko że się coś nie podoba ale można byłby doskonale także obrócić tę sytuację.

 

Ludzie wymieniają mega dużo plusów Automaty - responsywność, klimat, muzykę, przeplatające się płynnie w rozgrywce gatunki, akacja z kilu perspektyw, fabuła polegająca na czymś więcej niż ratowaniu świata, super świeże patenty jak choćby menu, chipy, pomysł z sejwami itp. itd.

 

Dostają za to odp.

lel kek jaka słaba gra, max 7-, co tu jest fajnego czego nie ma np w takiej Andromedzie? , NORMALNIE DZIEŁO SZTUKI HEHEH

 

Ale z jednym się zgadzam w 100%

 

"Tfu, gracze. Najgorsza zaraza, rozjezdzalbym walcem."

 

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jak wy w to gracie? Ja grajac na hard mialem po jakims czasie za latwo, bo mozna sobie takiego builda wykrecic, ze malo ktory przeciwnik jest prawdziwym wyzwaniem, a wy tu gadacie o jakichs skokach trudnosci xD

 

Ku.rwa ta gra to nie crash bandicoot, ze sie tylko idzie do przodu i naciska skok i atak na zmiane.

 

TFU, "GRACZE".

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No ale nie pisałem, że gierka podoba mi się tylko dlatego że jest responsywne sterowanie. Na uj coś wyrywasz z kontekstu? Jest to jedna ze składowych. Sorry ale ja tam uwielbiam płynne sterowanie i poczucie pełnej kontroli na postacią no ale spoko kek lol tfu.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...