Skocz do zawartości

Sea of Thieves


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq

Dzisiaj też mógłbym wcześniej. 

 

A wczorajsze granko to był :banderas: 

 

Nawet się nie obejrzałem, a już minęły 2 godziny, a my przez ten czas pływaliśmy, szukaliśmy skarbów, rozwiązywaliśmy zagadki czy walczyliśmy z wrogim statkiem topiąc go na końcu. Nawet aktywność z atakiem rekina się trafiła. 

 

No i kurde, jak ta gierka ślicznie wygląda mimo tego komiksowego artstylu to ja nie mam pytań. :obama: Nacykałem mnóstwo fotek. 

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, suteq napisał:

Dzisiaj też mógłbym wcześniej. 

 

A wczorajsze granko to był :banderas: 

 

Nawet się nie obejrzałem, a już minęły 2 godziny, a my przez ten czas pływaliśmy, szukaliśmy skarbów, rozwiązywaliśmy zagadki czy walczyliśmy z wrogim statkiem topiąc go na końcu. Nawet aktywność z atakiem rekina się trafiła. 

 

No i kurde, jak ta gierka ślicznie wygląda mimo tego komiksowego artstylu to ja nie mam pytań. :obama: Nacykałem mnóstwo fotek. 

grałeś na piecu czy koksie? Bo można grać z pc wraz z konsolowymi graczami i przetestujesz swojego potworka 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Skończyłem dzisiaj z @Figuś i @suteq drugi raz Tall Tales, około 20hfajnej przygody. Większość zagadek zdążyłem już zapomnieć albo trafiały nam się ich nowe warianty. 

 

Teraz czekam na kolejne rozdziały nowych historii. Brakuje na rynku takich gier przygodowo-kooperacyjnych

 

kilka screenshotów na pamiątkę (niestety nie mam nagrania jak Figuś przechodził przez pułapki)

31d23944-b314-4cb8-95fe-67cae0bc0a1b.PNG

oEwCZoTa3XKe42nI=

 

decc1e38-2859-4c35-b3d5-fab60a4b91b4.PNG

I85BscgWdyYsNf9qVAvjKqqUDsME=

lT2rYs=

mGRqQYF8XjStAOG5mkNw=

 

w=

413e6938-50d3-441c-a7f5-4d48d69fbd0b.PNG

0dda6fed-dfe0-40c2-ad37-405cf0182970.PNG

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Rozdają nową snajperkesoeilxjr5ln41.png

 

Dodatkowo dla posiadaczy Gamepass Ultimate dostępny jest statek Ori

e4b24ab0-50cf-4d40-9109-1866913018a4.jpg

 

Btw dzisiaj wieczorem skończylismy z @Figuś i @suteq wszystkie na razie dostępne fabularne misje. Potem popłynęliśmy na fort, sprzymierzyliśmy się z innym galeonem, zostaliśmy zdradzeni, okradzeni, potem próbowaliśmy się kilka razy zemścić ale bezskutecznie. Typowe Sea of Thieves

dzięki za grę, jakbyście jeszcze kiedyś chcieli kiedyś jeszcze zagrać to pamiętajcie że ja zawsze chętnie :ogor:

 

 

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza
W dniu 21.03.2020 o 21:49, ASX napisał:

Rozdają nową snajperkesoeilxjr5ln41.png

 

Dodatkowo dla posiadaczy Gamepass Ultimate dostępny jest statek Ori

e4b24ab0-50cf-4d40-9109-1866913018a4.jpg

 

Btw dzisiaj wieczorem skończylismy z @Figuś i @suteq wszystkie na razie dostępne fabularne misje. Potem popłynęliśmy na fort, sprzymierzyliśmy się z innym galeonem, zostaliśmy zdradzeni, okradzeni, potem próbowaliśmy się kilka razy zemścić ale bezskutecznie. Typowe Sea of Thieves

dzięki za grę, jakbyście jeszcze kiedyś chcieli kiedyś jeszcze zagrać to pamiętajcie że ja zawsze chętnie :ogor:

 

 

Jak można dostać tą snajpe? Jest jakaś ścieżka czy już się skończył event i po Filipku? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.03.2020 o 06:57, Matriks_1111 napisał:

Jest pro-tip - beczkę wysadzamy pod statkiem, ciężko się wtedy zgubić ;)

Większą przyjemność sprawia jak za mną biega czterech spanikowanych nie mniej niż ja graczy, trzeba mieć honor i wysadzić się na ich oczach, a nie jak jakiś talib :lapka:

Odnośnik do komentarza

Wczoraj znowu spróbowałem ze znajomymi zrobić fort. Tym razem wszystko szło zgodnie z planem. Spotkaliśmy innych graczy na małym statku, którzy chyba dopiero zaczynali grę bo byli trochę zagubieni, zawarliśmy z nimi sojusz.

1219059a-b60e-416d-919d-12edf63cd0dd.PNG

Potem dwukrotnie próbował nam przeszkodzić inna załoga ale dwa razy ich zatopiliśmy.  

No i wszystko szło elegancko, zabiliśmy kapitana, podzieliliśmy skarby między sobą i już wracaliśmy do Outpostu kiedy jeden z nas zdetonował przypadkiem beczkę z prochem na statku xd statek zatonął w kilkanaście sekund i wszystko straciliiśmy xd następnym razem się uda, wierze

 

EDIT

za trzecim razem się udało nareszcie :obama:

wczoraj w trakcie 5 godzinnej sesji:

-zdobyliśmy fort

-gdy wracaliśmy z lootem zaatakował nas Kraken ale uciekliśmy

- spotkaliśmy innych graczy i pomogliśmy im znaleźć znaleźć skarb w ich quescie

- zrobiliśmy dungeon Heart of Fire

- pokonaliśmy flote statków szkieletów

- zaatakował nas Kraken w sztormie i zatopił nasz statek

- musieliśmy się ewakuować  szalupą ze wszystkimi skarbami na pobliską wyspe

- wróciliśmy po szalupe i koniec końców wszystko udało się sprzedać

3e4f5a32-3163-41a1-a2d6-58a6134d7b8c.PNG

7698b73b-dd81-4930-90ec-2b32ccf69f41.PNG

co za gra :banderas:

 

 

 

 

 

Edytowane przez ASX
  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...