Skocz do zawartości

Sea of Thieves


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Cytat

January has been our biggest month yet in terms of MAU, or Monthly Active Users. That's the most people we've had playing in a single calendar month, which is incredible seeing as we've been out nearly three years now. (...) We also saw our highest CCU, which is Concurrent Users, so people playing at the same time, since around the launch in March 2018 which was when we hit our original peak. So since then this has been our highest, which is incredible.

Cytat

I definitely think this year is gonna be our biggest yet (...) We're all-in as a team, and as a studio, on Sea of Thieves. Actually, the team size now is the biggest it's ever been. (...) We just want to make Sea of Thieves as big as it can be and continue to grow that audience, and that means growing that team that comes along with it, which is super exciting

Wygląda na to że gierka szybko nie odejdzie na emeryture. Styczeń 2021 czyli prawie 3 lata po premierze był najlepszym miesiącem dla gry od czasu premiery, a nad grą pracuje większ zespół niż kiedykolwiek.

wygląda na, że ludziom podoba się nowy system progresji oparty o sezony ściągnięty z innych popularnych gierek, który wprowadziła ostatni aktualizacja

Odnośnik do komentarza

@Wredny @Bzduras nasz kapitan zdezerterował. Pytanie czy dalej jesteście zainteresowani grą? Ja - tak. 

 

Pytanie do obeznanych w świecie SoT. Stoi coś na przeszkodzie, aby pływać z różnymi ekipami? Nie wiem - jest tu jakiś wątek fabularny i wjąże się, to z tym, że będę powtarzał misję?

 

@wendiego ja chętnie zagram. Ale ostateczną decyzję podejmę po rozwiązaniu dwóch powyższych kwestii.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Aleks napisał:

Pytanie do obeznanych w świecie SoT. Stoi coś na przeszkodzie, aby pływać z różnymi ekipami? Nie wiem - jest tu jakiś wątek fabularny i wjąże się, to z tym, że będę powtarzał misję?

po skończeniu tutoriala. znikają wszystkie bariery i możesz grać z kimś chcesz i robić co chcesz 

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Pisałem na discordzie ale wkleję też tutaj.

Mieliście już do czynienia z cheaterami w SOT? Wpadła pctowa zaraza i jak gdyby nigdy nic sobie strzelił z armat na statku. wracam z wyspy, zobaczyć co jest grane a w środku nikogo nie ma ale zaginęła jedna czacha. Potem znikąd się pojawia, spamuje wiadomościami że przyjaciel i podpala statek granatami, do tego miał chyba nieśmiertelność. Zaraportowałem a statek zagłosowany do zatonięcia żeby gnił w odmętach Neptuna. Miałbym wywalone i wyłączył crossplay ale brachol gra na pc :newell:

Odnośnik do komentarza

Co prawda nigdy nie ma się pewności czy spotkało się cheatera czy jakiegoś wyjątkowo dobrego gracza o nadludzkich zdolnościach, ale tak wydaje mi się, że kilka razy niestety spotkałem graczy, którzy oszukiwali.

 

A może spotkałeś zwykłego tuckera, który schował się na twoim statku?

 

Jest cała filozofia grania w SoTa (spopularyzowana przez streamerow jak summit), która polega na tym żeby zakradać się na inny statek i chować się na nim czekając aż ten zbierze wystarczająco dużo skarbów. Ludzie zdejmują nawet buty aby ich kroki były mniej słyszalne :obama:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...