Skocz do zawartości

Sea of Thieves


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Tak,

można nawet grać na kliencie testowym(ale to mija się z celem, bo masz oddzielna postać i możliwy reset progresu).

Całkiem dobrze to wygląda.

Jeżeli dobrze wszystko się ułoży, to będzie update po 22gim.

 

Dodaj mnie tam moldar(albo podaj GT):

Zdunek

 

 

Ahoj!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 20.07.2020 o 18:18, Zdunek napisał:

a ja nadal nie mam forumowej ekipy

Ja mogę zagrać :) moja wcześniejszą ekipa z którą grałem od ponad roku się rozeszła i teraz nie mam da bardzo z kim plywac. Dodam Cię do znajomych i w wolnej chwili będzie można pograć

 

Btw wczoraj wyszła nowa aktualizacja,

dodała nowych przeciwników, miotacz płomieni oraz co chyba  najważniejsze polską wersję, która stara się zachować ducha oryginału ;D

e06c18e7dbc1030432392a8a28ebd4f90a1b9478

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Szykuje się jeszcze więcej nowej zawartości dla fanów pirackich przygód :banderas:

 

tak w ramach szybkiego podsumowania, - gra od premiery (20 marca 2018 r.) dostała 18 aktualizacji z nową zawartością, od skromnych wprowadzających małe zmiany bo naprawdę spore dodające do gry questy fabularne, nowe lokacje czy przeciwników. 

- od jakiegoś czasu Rare dodaje nowy content (niemal) co miesiąc, a wszystkie aktualizacje są od początku darmowe 

- w grę od premiery zagrało 15 milionów graczy co czyni ją jak sam M$ przyznaje ich największą nową marką na tej generacji, jest to również (ponad 2 lata po premierze) jedna z najczęściej ogrywanych gier na Xbox live,

- Rare potwiedziło też ostatnio że pracuje nad prywatnymi serwerami, na którch wyłączona będzie progresja, twórcy sugerują że będą one dostępne za dodatkową opłatą. Więc jeśli kogoś odstraszało to że po morzu w grze pływają inni piraci, to niedługo będzie mógł jeśli chce zagrać w wybrakowaną wersje gry, takie Sea of Thieves, ale bez Thieves.

 

 

 

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

tydzień temu wyszła nowa aktualizacja która dodała nowy rodzaj zadań i psy (w ramach mikrotransakcji).

 

pojawiła się też możliwość podejrzenia swoich statystyk na stronce, https://www.seaofthieves.com/pl/profile

 

oto moje:

sot.jpg

 

ponad 5000 przepłyniętych kilometrów, niech mnie chuy :obama: jak widać jestem też dosyć pokojowym piratem zotopiliśmy tylko 133 statki pirackie. Szkoda że nie można podejrzeć czasu gry

Odnośnik do komentarza

- kampania fabularna czyli Talk Tales to mój ulubiony element gry i zdecydowanie daje rade, jest różnorodna (każdy opowieść opiera się na innej mechanice), dosyć długa (ok. 20h) i dosyć trudna (na pewno nie raz zdąży Ci się błądzić po wyspie razem ze znajomymi przez 30 min próbując rozwiązać jakąś zagadkę, ale nawet to  ma swój klimat)

- gra jest zaprojektowana pod kooperację, jednoczesne sterowanie statkiem, nawigowanie nim, ustawianie żagli, a czasami nawet i walka w pojedynkę wymaga bardzo dużej wprawy. Dlatego lepiej i przyjemniej gra się z kimś. Nie ma nic przyjemniejszego niz przeżywanie pirackich przygód razem z kumplami

- calak jest z gatunku tych niemożliwych, raz że jest sporo aczikow które wymagają setek godzin grindu, a dwa cały czas z kolejnymi aktualizacjami dochodzą nowe osiągnięcia

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.09.2020 o 18:38, ASX napisał:

tydzień temu wyszła nowa aktualizacja która dodała nowy rodzaj zadań i psy (w ramach mikrotransakcji).

 

pojawiła się też możliwość podejrzenia swoich statystyk na stronce, https://www.seaofthieves.com/pl/profile

 

oto moje:

sot.jpg

 

ponad 5000 przepłyniętych kilometrów, niech mnie chuy :obama: jak widać jestem też dosyć pokojowym piratem zotopiliśmy tylko 133 statki pirackie. Szkoda że nie można podejrzeć czasu gry

Nieźle, nie gram od ponad rokua i tak ponad 5300 km przepłyniętych. Jakby nie przerwa to pewnie już by było 10k na koncie. Tylko nadal nie wiemy ile czasu poszło na tą gierkę :obama:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...