Skocz do zawartości

Sea of Thieves


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam nieco inne odczucia.

Raz pograłem z ogarniętą ekipą. Podjęliśmy jakieś trudne zadanie (Flameheart?). Dla mnie wysokie progi. Ja się uczę podstawowych mechanik - złapać wiadro, wylewać wodę. Zgony, zatopione statki - no nie zachęciło mnie to. 

Spróbowałem pograć samemu - na spokojnie. Pomijając już fakt, że gra jest zaprojektowana tak żeby grać w kilka osób. Odległość do pokonania są czasochłonne. Samotny rejs - nudy.

Będę miał okazję, to spróbuję jeszcze raz. Ale zebrać ekipę przypadkowych osób z internetu - no jest to wyzwanie. 

 

Pytanie nooba. Jak na stole kapitańskim wybiorę jakieś zadanie, to jest jakiś znacznik gdzie mam płynąć?

Odnośnik do komentarza

Pograłem więcej. Z braku możliwości, gram solo. Czasami bywa nudno i frustrująco. W sumie zasady są równe dla wszystkich, ale jeden gracz ma naprawdę ciężko. Jednak te trudne momenty nieraz prowadzą do ciekawych scenariuszy. I nie raz są wynagradzane z nawiązką. Fajnie, że wszystko nie jest podawane na tacy. Do wielu rzeczy trzeba dojść samemu, albo nauczyć się od innych. Na razie zajmuje się poszukiwaniem skarbów i te zadanie wypadają przyjemnie. Dla mnie, to świetna gra do relaksu. Brak presji wyniku, śmierć nie jest bolesna, tylko statku szkoda. Chociaż jak się wraca załadowanym fantami, to delikatny stresik jest. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

jak coś to w statystykach pojawiły się informację o czasie spędzonym w grze, więc jeśli ktoś jest ciekawy ile godzin spędził na oceanach to można zerknąć

 

u mnie licznik wskazuje 779 godzin :obama: nie pamiętam przy jakiej grze spędziłem tyle czasu, nawet Halo 3 wysiada 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, szurubur napisał:

Dodali tu jakąś fabułę, czy tak jak na początku bierzesz jakiś quest i sobie wykonujesz losowe zadania? 

dodali m.in 12 questów fabularnych więc jest jakaś fabuła i misje są całkiem ciekawe

 

BTW wczoraj pierwszy raz udało mi się ukraść Atene :) tak tylko chciałem się pochwalić

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

wydłużony trailer z fragmentami gameplayu 

Kraken nareszcie ma całe ciało :potter:

 

wg słów devów, zgłosili się do Disneya w 2019 r. z pomysłem na crossover, Disneyowi spodobał się ten pomysł i udzielił Rare licencji, więc prace nad rozszerzeniem trwały od jakiś 2 lat. 

 

i kilka concept artów z nowego dodatku 

The Black Pearl sits at the bottom of the ocean as a large coral structure looms in the distance.

An underwater cavern, covered in vibrant coral of yellow, purple and red. A large Kraken skull sits in the middle, as fish swim outside a circular window.

A bridge in an underwater structure covered in vibrant coral. A large red crab stands facing down a pirate in Ocean Crawler gear.

 

Two pirates traverse the Sea of the Damned, an eerie location presented in blue and green hues. A lighthouse rises in the distance as fog rolls around the wrecks of ships.

 

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.