Skocz do zawartości

Sea of Thieves


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

nowa aktualizacja wyjdzie 22 kwietnia i wprowadzi m.in:

- system emisariuszy frakcji - reprezentując frakcje będziemy szybciej zarabiać i levelować, oraz będziemy mogli liczyć na specjalne questy, ale jednocześnie będzie się to wiązać z ryzykiem że staniemy się celem dla reprezentantów nowej frakcji piratów

- nową frakcje Reaper's Bones - nastawioną na plądrowanie, okradanie i zatapianie emisariuszy 

- przebudowany tryb Areny - rozgrywka będzie krótsza, mapy lepiej wyważone a rozgrywka bardziej dynamicza

- opcje wskrzeszania współtowarzyszy 

- podniesiony level cap do 75 dla 3 podstawowych frakcji i 20 poziom dla legend

- i koty (obok papug i małp jak petsy)

SoT_SoF_All-new_Reapers_Bones.jpg?w=1200

 

 

 

 

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nowy system emisariuszy wyjaśniony na filmiku

 

Wygląda na fajną mechanikę risk/reward. Będąc emisariuszem zarabiamy więcej złota (im dłużej gramy tym więcej), ale jednocześnie stajemy się celem polowań nowej frakcji czy Reapers Bones.

Reaperzy natomiast zajmują się tradycyjnym piractwem, okradaniem i zatapianiem innych emisariuszy, dostają nagrody za skradzione skarby i dostarczenie flag zatopionych okrętów.

 

Brzmi ciekawie, ciekaw jestem jak sprawdzi się sandboxowym świecie SoT i jak gracze zaadaptują te  mechaniki?

 

oczywiście jeżeli kogoś nie interesuje lepsze skarby i nie chcę być obiektem polowań innych piratów, to może ten system olać i grać po staremu

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Uplt1xD.jpg

j23wjEx.jpg

 

Wszystkie Tall Tales wymaksowane, ale nie będę ukrywał że dzienników szukałem z pomocą YouTube.

 

Konieczność 5 krotnego kończenia każdego questa to też przesada i cieszę się że zmniejszyli ten wymóg w nowych zadaniach do trzech, co jest już w sam raz.

 

A tak poza tym? Bardzo fajna piracka przygoda i z niecierpliwością czekam na dalszy rozwój opowieści, co dalej knuje Wanda, do czego potrzebny jej Sticher Jim i co dalej z Flameheartem. Mam tylko nadzieję że Rare nie karze mi długo czekać

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

17 czerwca wyjdzie nowy update do Sea of Thieves zatytułowany Haunted Shores - wprowadzi nowych przeciwników czyli ghost ships, nowy rodzaj questow dla frakcji order of souls i doda 8 nowych szant (nareszcie) oznaczam @zloto bo zawsze o to pytał kiedy graliśmy.

tbD2AHw.png

Sea-of-Thieves-Haunted-Shores-2-tagliato

Oo43E0L.png

 

Do tego już z czystym sumieniem można powiedzieć że gra jest prawdziwym hitem na steam, od ponad tygodnia jest na liście bestsellerów, zbiera bardzo pozytywne recenzje (84%) i regularnie gra w nią kilkadziesiąt tysięcy graczy jednocześnie (uprzedze tylko że na steam nie ma gemapassa). Miło mi widzieć że tyle osób odkrywa tę grę

GpVtvmk.png

 

CVieUmP.jpg

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
16 godzin temu, MLeKSk napisał:

Da się w to grać samemu albo z randomami, czy lepiej poszukać jakiejś zgranej ekipy? Wiem, że z ekipą lepiej, ale ja zaczynałbym całkowicie od zera, zebranie takiej z pewnością potrwa. Od kilku dni chodzi mi po głowie myśl powrotu do Xboxa i zaczęcia przygody właśnie z tym tytułem między innymi. 

Zawsze możemy zagrać razem.

 

W czym problem? <3

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

15m_players_16x9-MASTER-1-2.jpg?w=1200

Microsoft i Rare chwali się nowymi wynikami:

 

- ponad 15 milionów graczy zagrało w SoT

- czerwiec 2020 był najlepszym miesiącem SoT w swojej historii, w tym miesiącu w grę zagrało 3,3 miliona osób,

- na samym steamie sprzedało się ponad milion egzemparzy

 

ludzie którzy pisali że gra umrze po miesiącu:

tumblr_inline_pfp352ORsk1r4hkfd_250.png

 

Zasłużony sukces dla Rare, widać że włożyli w tę grę kawał pracy i serca. P

 

Edytowane przez ASX
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...