Skocz do zawartości

Sea of Thieves


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tak Ci napisze to beki nie poczujesz pewnie, ale picie browaru pod podkładem w trakcie burzy, wyjście nayebanym grając na akordeonie na pokład, a tu się okazuje że statek widmo nagle wypływa, a nasze postacie tylko latają na boki i rzygaja na wszystko, plyniemy sobie na wysepke,  lekko stukajac o skalę, zostawiamy i lecimy po skarb, a w tle statek tonie gdzie było pełno skrzyn xd szczalismy z beki.

  • Plusik 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Gotowi na grudzień? 

 

Szykujcie się na:

-nowy event "12 podarków", 

-świąteczny wystrój, 

-dodanie season passa, 

-elitarne wyzwania sezonowe.

 

Na nową misję przyjdzie nam czekać do nowego roku. 

Dodatkowo od 27 listopada zaczyna się twitch drop z unikatowym strojem. 

 

 

Ahoj. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, mcp napisał:

Fajni ci piraci, ale jednak bez swojej ekipy to trochę nudno. Grałem dzisiaj z jakimiś randomami i prychłem kilka razy, zaczęli się pałętać po wyspie więc podniosłem kotwicę i ich zostawiłem, nie minela chwila a ci mnie gonią jakąś łódką xd ze znajomymi to musi być ładna beka. 

No to dodaj:

Zdunek

 

 

W czym problem? 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, balon napisał:

Czyli jest jakaś główna oś fabularna?

jest 9 questów fabularnych nazwanych Tall Tales, które układają się w główną oś fabularną i koncentrują się na odnalezieniu wyspy "Shores of Gold".

 

Potem dodali jeszcze 2 nowe o opowiadające o powrocie Flamehearta, ale ten wątek jeszcze nie jest ukończony

 

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Sorry że podbijamy ale na stronie https://www.seaofthieves.com/pl/your-story-so-far

Pojawiły się ciekawe statystyki, dotyczące naszej gry w 2020, jest też licznik godzin

 

Mi wyszło 161 w 2020, co biorąc pod uwagę to  że  miałem dłuższą przerwę od żeglowania i wiele miesięcy w ogóle nie grałem, jest całkiem spoko wynikiem

 

image.png

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Próbowałem kilka razy (dziś po dłuższej przerwie) wsiąknąć w tą grę no i nie da rady. A gramy we trzech. Brak postępu za granie oprócz wizualnych błyskotek nudzi. To że chce coś sprzedać to trzeba taszczyć po jednej sztuce też. Wizualnie morze i ogólny klimat jest świetny. Do jakiegoś krótkiego smiechowego grania raz na pół roku. No ok. 

Nie oczekuje looter-pirater, no ale żeby nawet namiatki tego nie było? 

No ale nie kazda gra pasuje każdemu.

Edytowane przez Basior
.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pany, "story missions" w tej gierce pojawiają się na zasadzie world eventów czy trzeba je gdzieś wykupić? Bo pływamy we 4 z ekipą i na razie samo znajdowanie skarbów albo czyszczenie kościotrupów możemy odpalić u npców. Jeszcze misje handlowe jakieś są.

No nie ukrywam, że wolałbym coś bardziej złożonego, bo poza raidowaniem przeciwnych statków na razie nuda.

 

e: Dobra, już coś znaleźliśmy

Odnośnik do komentarza

Miałem odpisywać ale widzę że już ogarnięte ;D

 

Przy okazji napiszę że po kilku miesiącach przerwy pograłem trochę i miałem okazję porobic nowy rodzaj zadania z kryptami złota.

 

Cale zadanie bardzo proste, ot dostajemy magiczny kompas, wykopujemy kawałki mapy, potem wykopujemy klucz do jednej z kilkunastu krypt, znajdujemy wejście, drzwi się otwierają i mamy kilka minut aby wynieść skarby, znaleźć trzy losowo ukryte w krypcie medaliony, rozwiązać prostą zagadkę i uciec ze skarbami. Niby prostackie, ale fakt że drzwi w trakcie zadania powoli się zamykają dodaje trochę dreszczyku emocji, zwłaszcza gdy udaje się uciec ze skarbem w ostatnim momencie na sekundy przed zamknięcie. Calkiem fajne urozmaicenie, podoba mi się i czekam na więcej.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...