Skocz do zawartości

Elite: Dangerous


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

O w mordę, do piątej nad ranem robiłem za kosmiczną złotówę dla szefa przestępczego półświatka. Przez 90% czasu miałem na ogonie łowcę głów, który co jakiś czas próbował mnie wyrwać z hyperdrive, ale jednak nie chciałem się wdawać w walkę za 5k, więcej by pewnie poszło na odkupienie rakiet.

 

W sumie wykonałem ponad 200 skoków, za co dostałem od pasażera 2 799 000 kredytów. Dodatkowo po każdym skoku włączałem skaner i odkrywałem tak średnio 3-4 obiekty na system, w niektórych musiałem szukać boi turystycznej, więc tam odkrywałem najmniejsze detale układów. Po powrocie do Aulin(skąd wystartowałem) opchnąłem dane kartograficzne za 1,2 miliona i podskoczyłem o dwie rangi w eksploracji. W sumie mam teraz 4,8 milionów plus statek warty milion, zastanawiam się nawet nad kupnem jakiegoś Explorera, ładne statki, ale chyba dokokszę swoją Cobrę- cudowne jest w tej grze to, że używany sprzęt nie traci na wartości i można go odsprzedać za kwotę kupna(a przynajmniej ja mam takie wrażenie).

 

Pozwolę sobie udostępnić parę lepszych lub gorszych pocztówek:

q9iIDk3.jpg

 

Ff7cAJz.jpg

 

H0dUI4W.jpg

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Nom, wprowadzaja update do gry, oprocz fixow sa spekulacje ze przemycaja po cichu jeszcze jakis dodaktowy content zwiazany z Thargoid'ami [obcy] bo ostatni update ktory rowniez trwal 5 godzin i nie zmienial z pozoru za wiele.

 

Lista zmian:

 

Stability Fixes
  • Fixed a crash involving Fighters.
  • Fixed a crash that could occur when using the vanity camera shortcut while viewing the System/Surface Map.

General Fixes & Tweaks

  • Overworked Air Traffic Controllers will no longer greet pilots as they are leaving.

Missions

  • We no longer award micro resources that are not used for anything as mission rewards.
  • Various mission tweaks and fixes.

Console Notes

  • Xbox, PlayStation 4: Fix for the welcome mission not appearing for new commanders.
  • PlayStation 4: Fix for a bug where the game ran at an accelerated speed after resuming from Rest Mode.
  • PlayStation 4: General client progression-flow fixes for new commanders.

 

Smiechlem jak przeczytalem o przepracowanych ATC. xd

Odnośnik do komentarza

1. Załoga - z tego co wiem bo jeszcze się w to nie bawiłem - przydaje się w dwóch przypadkach:

- robi za obsadę myśliwca, który chroni większe statki (można zresztą mieć więcej niż jeden na pokładzie)

- robi za pilota statku w przypadku gdy sami pilotujemy myśliwiec

Myśliwiec mogą przenosić tylko niektóre statki: z najmniejszych Keelback, a z większych np. Anaconda

 

2. Niestety nie dostajemy pełnych 100% za sprzedaż statku. Dlatego w przypadku wypasionych maszyn z dobrym wyposażeniem opłaca się najpierw sprzedać wyposażenie (tutaj jest 100% kasy) lub wymienić je na najtańsze, a dopiero później opylać statek.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Olej te misje, ja nie byłem sobie w stanie poradzić z dwoma. Masz załapać podstawy, a na walkę przyjdzie jeszcze czas. Pobaw się w kosmicznego kuriera, handlarza, taksówkarza... uzbieraj trochę kasy na lepszy statek, wyposaż go i wtedy dopiero myśl o strzelaniu do innych. Póki co - staraj się nikomu nie wchodzić w drogę :)

Odnośnik do komentarza

Mocniejszym od Sidewindera? To jednak Cobrę polecam bardziej, bo Viper to taki trochę latawiec z zerową ładownością. Po pierwszym statku przesiadka na Cobrę jest najbardziej naturalna, bo to na tyle wszechstronny statek, że można nim różne rzeczy robić (w żadnej nie wyspecjalizowany, ale przynajmniej wszechstronny).

Odnośnik do komentarza

Plusik za babciną komodę  :lapka:

A tak serio to fajnie musi się śmigać na tych urządzeniach, choć ja osobiście preferuję jednak wygodne wyebanie się na kanapie przed większym TV (chyba że źle odbieram, ale na zdjęciu wygląda na max 40").

 

dzięki! XD Tak, to 40", na zdjęciu wydaje sie byc troche mniejszy niz jest w rzeczywistosci ale przyznaje, ze akurat do tej gry im wiekszy tv tym lepszy

 

Pamietaj marczello, jakby co to chetnie przywitam tego hotasa :ogor:

 

@Wredny i Matriks

 

Trzeba byc twardym a nie miekkim i skonczyc prawilnie wszystkie tutoriale. :D

 

Pamiętam, pamiętam, ale prędzej uzbierasz na nowe Ferrari niż sprzedam Ci mojego Hotasa ;)

Odnośnik do komentarza

Moze, ale calkowicie sie to nie oplaca, za malo miejsca na przyrzady oraz sklad wydobywanych mineralow, dajmy na to ze misja wymaga od ciebie 10 ton, a w sidewinderze zmiescisz max 4 tony, to jestes w (pipi)e, bo tych 4 nigdzie nie odlozysz.

 

Gornictwo jest bez sensu dopoki nie kupi sie bardziej pojemnego statku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...