Skocz do zawartości

Plany na dziś.


D.B. Cooper

Rekomendowane odpowiedzi

 

No ja się nikogo nie boję możesz 20 lat ćwiczyć mma ale jak szczele to umrzesz .Pozdro

 coś jak pudzian. 140 w klacie a po minucie oddychał jak ryba bez wody

 

Mysle ze jednak minuta byc moze nawet pół wystarczyłaby mu zeby ci zrobic krzywde. 

Aha no ale przeciez bitka na ulicy jest dzielona na rundy. I można np przez pierwsza runde uciekac dookoła ringu przed Pudzianoidem a potem do niego sie dobrac i wygrac na punkty!

Odnośnik do komentarza

Te szukanie argumentów chudzielców jest naprawde fascynujące. tak jak kiedys typ mówił ze Burneika nic nie zdziałał by w bitce bo jest wielki wiec ma chu.jową motoryke. Wtedy ktos wrzucił filmik jak burnejka robi fly kicka jak w tekkenie i rozwala powieszonego arbuza. Cisza. Tak samo teraz, juz pomijam fakt ze taki typek jakby zobaczył pudziana to zanim by myslał o taktyce na walke jego jednak instynkt przetrwania by był silniejszy i mimo osr.anych majtek uciekałby bijąc rekordy Usaina bolta. No ale wiadomo to internet wiec mozna sobie popisac ze jestem chudy jestem zwinny jak nindża i rozwaliłbym kazdego 120kg kulturyste czy zawodnika mma bo to tylko miś który po minucie walki nie ma sił . Eh ten internet, uwielbiam

Odnośnik do komentarza

 

 

No ja się nikogo nie boję możesz 20 lat ćwiczyć mma ale jak szczele to umrzesz .Pozdro

 

 coś jak pudzian. 140 w klacie a po minucie oddychał jak ryba bez wody

 

Mysle ze jednak minuta byc moze nawet pół wystarczyłaby mu zeby ci zrobic krzywde. 

Aha no ale przeciez bitka na ulicy jest dzielona na rundy. I można np przez pierwsza runde uciekac dookoła ringu przed Pudzianoidem a potem do niego sie dobrac i wygrac na punkty!

No typie ale japoncowi który wyglądał jakby miał dauna pudzian nic nie zrobił. Pudzian chyba 6 razy mistrz świata strong man przybijał piątkę z arnoldem i miał z nim sztame.

Minuta czy pięć tu trzeba mieć psyche szybkość i mobilność ucznia syna bruca lee. Tego ci nie da 20 podnoszenia ciezarka i picie bialeczka

Odnośnik do komentarza

 

 

Te szukanie argumentów chudzielców jest naprawde fascynujące. tak jak kiedys typ mówił ze Burneika nic nie zdziałał by w bitce bo jest wielki wiec ma chu.jową motoryke. Wtedy ktos wrzucił filmik jak burnejka robi fly kicka jak w tekkenie i rozwala powieszonego arbuza. Cisza.

 

a potem była walka gdzie o mały włos nie przegrał z o połowę lżejszym blond modelem. był remis, ale przy normalnej punktacji przegrałby. tyle z tego arbuza. jak dobrze złapie, to nie puści, ale bić się nie potrafi 

No 5 gości to nawet 20 lat na silce ci nie pomoże

 

rozyebałem kiedyś siedmiu

 

pjer,dolnąłem jednego i reszta zwątpiła. co wygrałem ?

Odnośnik do komentarza

aaaaaa już kumam

 

SIŁOWNIA I FAJNE MIĘŚNIE NIE ZROBIĄ Z CIEBIE FIGHTERA !!! ANI SUPER KOSZYKARZA !!! ANI BOBSLEISTY !!! ANI OSZCZEPNIKA !!! GŁĘBOKIE !!!

 

pewnie masz doktorat z teorii sportu, przyznaj się

 

ale z drugiej strony, to gdybym (pipi),nął z liścia stephena hawkinga, to pewnie wyebałby sie wózkiem do góry kołami ! ha ! i tyle z jego wzorów   

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

albo mentalnie nie wydzedł jeszcze z dżungli

 

wyjaśnię

 

kiedy wielki goryl wychodzi zza krzaka i przerywa grupie innych goryli wyjadanie pasożytów z du,py i spojrzy w ich kierunku, to znaczy, że chce się napyerdalać. i wyruchać ich samice. czyli że chce sie napyerdalać. jakbby był mały, to by nie chciał

 

analogicznie, kiedy wielki seba wchodzi na dyske i spojrzy w kierunku innych sebków, to znaczy, że chce się napj,erdalać. i wyruchać ich żanety. czyli że chce się napj,erdalać. jakby był mały.....wiadomo

 

dlatego sebowie golą się na łyso. mniej owłosienia, to mniej podobieństw do małp. taka zmyłka    

Odnośnik do komentarza

Ja chciałbym zobaczyć foteczke nieobchodzimnito. Zreszta pewnie nie tylko ja. Musi wyglądać konkret taki pogromca kulturystów, kozak nad kozaki. 

 

A tak serio , typowy teoretyk mysliciel. Jedyny jego kontakt fizyczny i napier.dalanie to jak mu zabierali kanapki w szkole i arcade w tekkenie. No ale posmiac sie mozna. Kolo mysli ze jak jest grupka 5 typa jeden z nich aferzy, dostanie ząłózmy w pape to reszta rozrywa koszule i napier.dala typa stylem zurawia. Najbradziej prawdopodobny scenariusz to ten co aferzył lezy na ziemii, 2/5 jego kolegów jest juz 300m od miejsca zdarzenia a nastepne 2/5 pomaga wstać poszkodowanemu patrzac kątem oka czy im sie tez nie dostanie. Tak wyglada real life , oczywiscie moze sie zdarzyc ze jednak cie przekopią wszyscy ale to sporadyczne przypadki. 

 

Ale w sumie fajne jest te leczenie kompleksów takich jak on. Przypomina mi to bycie gnojem i rozmowy o tym że nindza by pokonał hulka bo jest SPRYTNY! W sumie to żałosne. No ale trzeba przeciez leczyc jakos kompleksy swojej fizyczności takimi pier.dołami, no bo przeciez nie pójdzie na siłownie bo tam jednak tą godzinke trzeba pozapie.rdalać :/ 

 

Serio chciałbym zobaczyc fotke nieobchodzimnieto. Na 99% obstawiam ze typ wyglada jak Rayos albo podobnie. Na bank.

Odnośnik do komentarza

przykry jesteś kanabis do tego mało bystry. To, że obrosłeś mięskiem i masz widoczny abs nie znaczy, że jesteś kozak. ALE JAK TO? PRZECIE JAK IDEM NA POMPIE TO MI SEBKI SCHODZOM Z DROGI.

 

Ale pokaż fotke, zobaczymy czym ty jestes obrosniety. Prócz kompleksami oczywiscie

 

Moze i nie jestem bystry, ale przynajmniej nie pisze wymyslonych, fantastycznych teorii jak ty :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...