Skocz do zawartości

Plany na dziś.


D.B. Cooper

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zmniejszyłem ostatnio częstotliwość treningów, bo po naciągnięciu jakiegoś mięśnia w plecach naciągnąłem bajcepsa, albo bark, ciężko wyczuć dokładnie gdzie yebło, ale męczy już prawie dwa tygodnie :( Teraz kilka dni przerwy, bo się akurat karnet skończył i mam nadzieję, że w tym czasie wydobrzeję. No i zacznę jednak chodzić 4-5 razy w tygodniu, bo widzę, że mój organizm póki co nie wyrabia. Może za jakiś miesiąc albo dwa spróbuję dobić do sześciu treninczków tygodniowo, gurwa szkoda trochę :/

Odnośnik do komentarza

No to nie rozumiem. Mowilrm ze za czesto chodzisz. Na sucho 5 razy w tygodniu? Jep kontuzja o ktorej mowilem ze bedzie latwo zlapac i teraz znowu chcesz 4-5 razy w tygodniu. No, stawiam okejke.

 

Dzis plecy i tric na innej silence. Nie polecam zmieniac jednej ulubionej. Mimo ze bodziec inny bo i maszyny inne to jednak na swoim to jak w domu.

Odnośnik do komentarza

No ja latam na nową siłkę(Hiszpania) i latam jak najczęściej mogę w końcu ćwiczę na maszynach niczym z filmów motywacyjnych a klimat zayebisty jak w kuźni. Dziś poszły bicepsy z dwójkami ale jutro barki dostaną taki wpjerdol że się obrażą.

Odnośnik do komentarza

Ano może i lepiej, ale zazwyczaj pod koniec treningu jestem tak wykończony, że brzuch mogę zrobić co najwyżej na pół gwizdka, więc raczej spróbuję przeznaczyć jeden dzień i się do tego przyłożyć. Tym bardziej, że siłkę mam po drodze z pracy do domu, więc mi to nie robi. No i zawsze można popatrzyć na piękne panny w leginsach jak się wyginają itp. :fsg:

Odnośnik do komentarza

Na siłkę gapić się na suki. No no. To mamy cały sens popyerdalania 6x w tygodniu. 

 

Chcesz mięśni? na(pipi)yay 7 dni w tygodniu. Tylko wtedy one rosną. Nie śpij w ogóle bo szkoda czasu. Sen najgorszym co możesz zrobić. Mięśnie podczas snu maleją i nie rosną, więc okejka.

Odnośnik do komentarza

Co może wiedziec o siłowni typ który pisął o implantach mięsni xDDDDD

 

Trzymanie diety, regularny trening, z wielu rzeczy sie rezygnuje, wiekszośc cieniasów wymieka po paru miechach wlasnie psychicznie a taka piz.da jak tamten przyjdzie ci i pier.doli ze oho podnoszenie ciezarkó, hehe za sąłby psychicznie na siłke xD. Zaorac typa

Odnośnik do komentarza

wsumie siedzisz na tym forum z 10 lat więc jest to twoje życie i poważna sprawa ale zrozum typie, że ktoś może tu pisać dla beki :lapka: rozumiem, że to ciężka robota a jeszcze gorsza w kuchni aby to dopiąć dietą. 

ćwiczyć lubię bo to ponoć prozdrowotne i poprawia nastrój ale opychanie się jak tucznik to nie moja bajka. Ktoś tu pisał, że będzie jechał autobusem godzinami i nie wie ile pojemników zabrać i to jest to- życie wokół diety.

Mięśnie wymuskane, patrz tu jakie kable mam a i tak jesteście na strzała lub raz kozikiem od jakiegoś cwela z kamienicy 

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Mięśnie wymuskane, patrz tu jakie kable mam a i tak jesteście na strzała lub raz kozikiem od jakiegoś cwela z kamienicy 

 

Tak, każdy trenuje by móc komuś wpierdolić lub by się obronić. Twoja teoria pasuje pod każdą z tych sytuacji:

 

- Certyfikaty zrobione, patrz tu jakie dyplomy mam a i tak jesteś na strzała lub raz kozikiem od jakiegoś cwela z kamienicy

- Studia MBA ukończone, patrz tu ile hajsu mam a i tak jesteś na strzała lub raz kozikiem od jakiegoś cwela z kamienicy

- Szczepionka przeciwko rakowi wynaleziona, patrz tu jakiego nobla z biochemii mam a i tak jesteś na strzała lub raz kozikiem od jakiegoś cwela z kamienicy

 

etc. mogę i dalej, ale już mi się wino ugrzało.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...