Skocz do zawartości

Plany na dziś.


D.B. Cooper

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj zaczynam sie kreatynizowac trecem cm3. Zmieniłem trening z minimum 16 powtórzen małym ciezarem z seriami łączonymi na mało powtórzen ale jak najwiekszy ciezar. Czyli w sumie sterotypowy na siłe. Dzisiaj zniszcze klate i tripol. Ziemniaczki sie gotuja a schabik sie smazy na bezkalorycznym oleju. A jutro z rana na czczo bcaa i 10 km trzasniemy


Yakubu ja jak zrobiłem tydzien temu przysiady jak najwiekszym ciezarem to przestałem czuć ból dopiero teraz ;) NIE MA LYPY

Odnośnik do komentarza

Dobrze że u nas tez jest taki wał długosci ok 6km gdzie mozna sobie spokojnie biegac jak na wsi. Współczuje tym z wielkich miast gdzie jedyne miejsca gdzie moga pobiegac widząc zielone to park :/ 

 

Ja nazywam te miejsce swoje rezerwatem :D Widzialem juz tam biegajac i lisiy, i sarny, i zające i UWAG UWAGA ryby xD

 

Tak kur.wa biegen se a tam w trawie 3 ładne płotki. Widocznie jakis rybak zgubil bo zaraz plynie narew ale i tak widok opalających sie ryb w trawie był niecodzienny njak na jogging

Odnośnik do komentarza

Widocznie jakis rybak zgubil bo zaraz plynie narew ale i tak widok opalających sie ryb w trawie był niecodzienny njak na jogging

Nie rybak a wędkarz chyba. ;)

 

Moje plany na dziś poleciały na pysk, pół dnia z kotkiem jeździłem po weterynarzach bo zwichnął łapkę i gorączka 41 stopni. Ja mam miękkie serce i bicepsy jak widać - przejmuje się jak własnym dzieckiem. Poje.b. -__- Jadę na 80 urodziny babci.

 

Jutro dowalę fbw aż się posr.am po porannym rowerze.

Odnośnik do komentarza

Ja wlasnie z godzinnego biegania pod wpływem bcaa. Teraz zjem owsianke z miodem , za pół godzinki 300g schabu z ziemniaczkami, zrobie placuszki owsiane i mozna isc do roboty ROBIC KARIERE GÓRNIKIEM ZABRZE W FIFIE 

 

A po pracy 200g kurczaczka z ziemniaczkami od razu i za godzinke robic przysiady i MC żeby zabic dzis nogi :(

Odnośnik do komentarza

Przez rok nie robiłem wyciskania na płaskiej więc na miesiąc wywaliłem skos i spróbowałem sobie płaską , poszło 100x8,110x4,120x2 nie sądziłem że tak słaby jestem liczę że z tygodnia na tydzień siła mocno pójdzie w górę jak nie robiłem tak dawno płaskiej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...