Skocz do zawartości

Plany na dziś.


D.B. Cooper

Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie załamka. Mam nawrót nerweicy wegetatywnej. Ten tydzien miał być poswiecony na odpoczynek i jedzenie schabiku a chu.j tow szystko strzelił. Zawroty głowy, nieostry wzrok, uczucie omdlenia, dusznosci. Masakra a miałem najciezszy i najlepszy trening 2 miesiace ever , w dodatku puchłem na kreatynie naprawde ładnie teraz nawet nie wiem czy jest sens robic pomiary. :/

 

Od poniedziałku spowrotem biore leki ale to chu.jnia bo działaja dopiero po 2 tygodniach. A w pon zrobiłem badania tescia i po półtora miecha nie brania leku i tak mam zanizony w chu.j testosteron. Jak dojde do siebie to pójde z tym do lekarza.

Odnośnik do komentarza

a ja czwarty tydzień już lece i nie chce krakać za wcześnie ale przy dobrym układzie kart na koniec roku ZNISZCZE WAS WSZYSTKICH BEZ KOKSU

 

jesień i kostke zaczynamy więc będzie ostro. dużo amciu amciu i żeby nie ładować tony odżywek to trzeba szybko pożeralne amciu

 

rano mam czas, więc jakaś pierś z ryżem/kaszą i warzywka

 

po południ najgorzej, więc może jakieś placki hmmmm

 

jajca + owies + banan.....dawajcie jakieś wypróbowane kombinacje

 

na godzine przed fajrantem jakiś miks twaróg + jogurt/kefir + trochę mleka do konsystencji + owies + owoce

 

sporo tego towaru na cały dzień.....może jeszcze raz pierś ewentualnie łosoś (zayebisty i zayebiście szybko się robi)

 

omlet plus bajery.... 

 

a i raz w tygodniu 1500 kalorii w maku na podbicie

 

jak się nie zaoram i wyrobie z kaloriami to bedzie dopsz

Edytowane przez Kazub
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Klaciucha i bicusio. Siła powoli wraca. Jestem dobrej myśli. Na siady po miesiącu idzie już 100kg na 8 powtórzeń. Zwiększamy ale powoli, po 2,5kg co tydzień. Zobaczymy co dalej. Dupa jeszcze z kamienia po sobocie. 

 

Na klatę też idzie więcej. Bic to wiadomo, krzesłem będę machał a on i tak będzie puchł.  :yao: genetyka, szkoda, że nie mam jej w plecach i barach ale ciśniemy kuuuuuuuuuurwa. :daddy:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...