Skocz do zawartości

Plany na dziś.


D.B. Cooper

Rekomendowane odpowiedzi

Iron szota kupilem na silce i ogien skupienie. Kawa to guwno.

 

Raz na miesiac mozna przywalic jakis pre, puszki sie nie oplaca zadnej bo szkoda hajsu i czasu. Tolerancja organizmu na to guwno jest bardzo szybka. Poza tym duzo bialka i pompa sama bedzie.

 

Bary zrobione. Ale po dwie serie jeszcze na plecy z klamra bic i tric. :)

Odnośnik do komentarza

te egzaminy zdaja w sumie totalne debile, no ale w twoim przypadku pewnosci nie mam.

Bolesna prawda , wykułem wszystkie przyczepy od 5 lat zwiększam swoją wiedzę w zakresie tego sportu a na egzaminie pytania pokroju "Co to za mięsień"  i rysunek przedstawiający najszerszy grzbietu. Najbardziej mi się podobało że instruktorzy mieli wiedzę na takim poziomie że nie potrafili odpowiedzieć na zadane pytania w zakresie treningów. Ale tego się spodziewałem i od początku chciałem jechać do jakiegoś prosa na kursy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Litwin jak możesz znasz mój email - masz jakieś materiały z jakich uczyłeś się do egzaminów? Z ciekawości bym poczytał od kuchni jak ćwiczenie, mięśnie, anatomia itp. wygląda i jaką w ogóle wiedzę trzeba posiadać do takich uprawnień.

Odnośnik do komentarza

Dziś z tradycją poszła klata i bic. Z uwagi, że mam na noc ten tydzień, więc zacząłem od dziś. Nie mogłem się powstrzymać na koniec, więc klamra na wyciągu na plecy 20 powtórzeń i tric na 14. Na dobicie. 

 

Bardzo mi smutno, że nie było dziś hambków w biedrze bo i data ważności była do dziś, więc wczoraj które były, wyyebali dziś rano. Ale zrobię swoje. Kura kupiona, mielone z szynki, ryże i inne tatałajstwa :) 

Odnośnik do komentarza

Litwin jak możesz znasz mój email - masz jakieś materiały z jakich uczyłeś się do egzaminów? Z ciekawości bym poczytał od kuchni jak ćwiczenie, mięśnie, anatomia itp. wygląda i jaką w ogóle wiedzę trzeba posiadać do takich uprawnień.

 

theory fighting wujaszka sięga zenitu. co dalej ? biografia franka zane ? 

Odnośnik do komentarza

gratuluje litwin, egzamin wygladal tak:

- witam

- dzien dobry, strasznie sie denerwuje.

- no niestety, nie mozemy przepuszczac ludzi nieprzygotowanych do zawodu, konieczna jest weryfikacja wiedzy.

stock-photo-woman-s-leg-98066177.jpg

 

co to jest?

- noga?

- gratulacje, jest pan teraz licencjonowanym instruktorem!

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

OK, okres wakacyjny mnie zniszczył, wyssał - powiedzmy, że nadużyje tego słowa - całą forme, a dzisiaj jest pierwszy dzień jej odbudowy. Wróciłem 1,5h temu z 4 dniowego wypadu nad jezioro, wiec trening zanosi sie raczej (pipi)owy, ale…, do końca tygodnia będzie tak na 70-80%, a od poniedziałku startuje z nowym planem i w końcu z lepszym żarciem. Za godzinke ulubiony zestaw każdego pakera - klata + bic, prawdopodobnie ostatni raz w tym roku w takim połączeniu. 

Odnośnik do komentarza

Zyebana pogoda dała o sobie znać i ostatkiem sił dotyrałem plecy , już nawet nie miałem siły dobić coś po nich i porobić łydki.Jak dalej tak będzie robię tydzień odpoczynku bo nienawidzę ćwiczyć gdy mnie coś łamie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...