Skocz do zawartości

Plany na dziś.


D.B. Cooper

Rekomendowane odpowiedzi

Po planach. Plecy skatowane i tric rowniez. Nie wiem jak bede wygladal kolo godz. 20:00 bo wczoraj dluzej w robocie, zanim wrocilem byla polnoc, zanim zasnalem byla 3:00. Oczywiscie pobudka o 5:30 bo o 6:00 silka otwarta. A rano caaaaalkiem za(pipi)iscie mi sie pompuje. Chyba po kryjomu wbijam sok, bo czuje sie jak mlody ryramnietoBÓG. :) jest dobrze.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie najlepiej się sprawdza 

 

1. barki + bic

2. klata + bic (rośnie biceps, rośnie klata, nie poznaje mnie już tata)

 

3. plejsy + tric 

 

4. nogi

 

Przy takim rozłożeniu treningów - 4 razy w tygodniu ćwiczy mi się najlepiej. Tylko jedna duża partia na trening. Np nie wyobrażam sobie robić czegokolwiek po doyebanym treningu nóg.

 

Ale niestety ostatnio muszę jakoś radzić inaczej, bo nie udaje się 4 razy na tydzień dźwigać. 

Odnośnik do komentarza

 

No musiałbym chodzić spać o 22, a póki co zmuszam się, żeby zasnąć o 24. Teraz już mam normalnie treningi z drużyną, więc jedyna moja siłownia to pompki w domu do południa, o ile mam czas.

ja teraz chodze spac 22, troche mi zajelo zanim sie przestawilem.

Niby tak, ale ja wracam o 21 do domu z treningu, o 22 to koncze jesc kolacje.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie najlepiej się sprawdza 

 

1. barki + bic

2. klata + bic (rośnie biceps, rośnie klata, nie poznaje mnie już tata)

 

3. plejsy + tric 

 

4. nogi

 

Przy takim rozłożeniu treningów - 4 razy w tygodniu ćwiczy mi się najlepiej. Tylko jedna duża partia na trening. Np nie wyobrażam sobie robić czegokolwiek po doyebanym treningu nóg.

 

Ale niestety ostatnio muszę jakoś radzić inaczej, bo nie udaje się 4 razy na tydzień dźwigać. 

Moim zdaniem lepszą alternatywą by było

1.Barki bic 

2.Klata bic 

3 Plecy bic

4.Triceps bic

5.Nogi bic

i na koniec tygodnia

6.bic i bic

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Proponuję:

- bic, bic, bic

potem długo nic. <nutki>

Dziś mam plan na plecy + biceps.
- martwy ciąg, tutaj 4 serie bez szaleństw z wagą bo mimo wszystko trochę boję się o kręgosłup (10x80, 8x90, 6x100, 4x110, nie próbuję ponad to)

- wiosłowanie sztangą w opadzie 4 serie

- wiosłowanie hantem 4 serie

- przyciąganie drążka do klatki 4 serie

 

- uginanie ramion ze sztangą 3 serie

- uginanie ramion na wyciągu 3 serie

- uginanie ramion na "bramie" 3 sere lub uginanie hantelkami uchwytem młotkowym 3x (zobaczymy na co będę miał ochotę)

W tzw. międzyczasie klasycznie brzuch w postaci unoszenia prostych nóg wisząc na drążku (5-6 razy do zmęczenia, czyli pewnie po 15-20 wznosów).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...