Skocz do zawartości

Sezon 6 - Winds of Winter i dalej.


Rekomendowane odpowiedzi

że król z pierwszego sezonu ma jakiegoś gów,niaka na boku, który kwalifikuje się na bycie władcą?

 

ale mogę pier,dolić głupoty, ciężko po latach tak sobie przypomnieć.

no ma - nazywa sie gendry i jest płatnerzem, a jak ostatnio go widzieliśmy to ruchał 500 letnią melisandrę... i chyba po tym  zachorował na korniki w penisie od ruchania tego próchna i sie schował na 3 sezony

Jaime-Lannister-returns-TV-Guide-Scan-ga

 

 

tylko co gendry ma wspolnego z jakimiś plotkami sercei i jej kolegi pedofila? tego nie wiem. czy chcą wznowić jego wątek po tak długim czasie na bazie jakichś randomowych rozmówek bitch-queen z jakimś randomowym starcem który sie wysługuje dziećmi? XD

 

 

szczerze mówiąc jego wątek ma potencjał i może wyjść całkiem fajnie, tylko mam nadzieje że nie wznowią go na zasadzie "królowa kurewa obawia sie o prawowitego następce tronu i każe go zabić"

 

 

i troche sobie nie wyobrażam na jakiej zasadzie miał by powrócić i cokolwiek udowodnić

 

- hej jestem prawowitym następcą tronu, synem króla, nie było mnie bo leczyłem korniki z penisa

- taaaaa? nie znamy cie, i mamy cie w (pipi)e, jak udowodnisz że jesteś następcą króla?

- eee... potrafie zrobić fajny hełm, z rogami!

- hełm spoko, ale to jednak dosyć słaby dowód na królewski rodowód... także tego

 

 

 

a btw co do samego początku tego odcinka

 

 

jak tylko zobaczyłem teatr odrazu pomyślałem "dobra arya przeżyła i przyjdzie po pomoc do tej aktorki"

no i sie nie myliłem

 

 

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 495
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

O co chodziło z tymi plotkami, o które pytała Cersei tego maestra od Góry?

 

 

Ciekawa teoria (pewnie i tak serial to z(pipi)ie:D) - Cersei dostanie ten zielony ogień i będzie chciała spalić miasto, Jaimie wróci do KL i będzie zmuszony ponownie zatrzymać "Szalonego Króla", historia zatoczy koło

 

Odnośnik do komentarza

 

O co chodziło z tymi plotkami, o które pytała Cersei tego maestra od Góry?

 

 

Ciekawa teoria (pewnie i tak serial to z(pipi)ie:D) - Cersei dostanie ten zielony ogień i będzie chciała spalić miasto, Jaimie wróci do KL i będzie zmuszony ponownie zatrzymać "Szalonego Króla", historia zatoczy koło

 

 

 

 

 

była jeszcze wróżba, którą otrzymała Cersei w podzięce od wiedźm, w jakimś odcinku to było. 

Tylko ktos przypomni co tam dokładnie było przepowiedziane oprócz tego, że synek umrze (Joffrey)

 

 

Odnośnik do komentarza

 

 

O co chodziło z tymi plotkami, o które pytała Cersei tego maestra od Góry?

 

 

Ciekawa teoria (pewnie i tak serial to z(pipi)ie:D) - Cersei dostanie ten zielony ogień i będzie chciała spalić miasto, Jaimie wróci do KL i będzie zmuszony ponownie zatrzymać "Szalonego Króla", historia zatoczy koło

 

 

 

 

 

była jeszcze wróżba, którą otrzymała Cersei w podzięce od wiedźm, w jakimś odcinku to było. 

Tylko ktos przypomni co tam dokładnie było przepowiedziane oprócz tego, że synek umrze (Joffrey)

 

 

 

SUPER SPOILER

 

 

w przepowiedni jest: Cersei wyjdzie za króla, będzie miała 3 swoich dzieci a król 6 swoich, Cersei zostanie obalona przez młodszą królową a na końcu uduszona przez młodszego brata, Jaimie jest młodszy o kilka minut

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Haha, nie wierzę, znowu to zrobili. 1,5 sezonu mistycznego pier.dolenia, treningów pijanego ślepego mistrza ninjitsu i wszystko psu w dupę, wątek Arii zatacza koło i caly wątek treningów u Jacquena okazuje się fillerem, który nie wnosi absolutnie nieczego. Pomijam w jak żenujący sposób domknięto sprawę zabójczyni.

 

Wejście Danki też epickie. Ja pier.dole.

 

Ciekawe ile im zajmie zanim dotrą z tymi debilizmami i dreptaniem w miejscu do punktu beyound repair

Odnośnik do komentarza

Jeszcze jedno, czy ktoś mi jest w stanie wytłumaczyć co skłoniło Edmura do pójścia na współpracę ? Najpierw słusznie zauważa, że gówniaka nawet na oczy nie widział, a z żoną nic go nie łączyło i nie jest z nimi w żaden sposób związany emocjonalnie, po czym lord incest grozi że zagra synusiem w angry birds i już zwrot o 180 stopni, poddanie własnego zamku i wydanie wyroku na swojego krewniaka. Ktoś tu widzi ciąg przyczynowo-skutkowy?

 

Nadal nie wierzę w ten pościg helgi za aryą, gdzie mogła ją po drodze dojechać z 60 razy, ale zamiast tego pełzała dwa kroki w przód, trzy w tył. W ogóle wszystko od momentu ataku na moście nadawało się idealnie do prizon brejka.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ziom, ten serial to się ogląda z przymrużeniem oka, albo i więcej. Ilość takich akcji, o których piszesz stanowczo przerosła moje nerwy i od dawna już traktuje ten serial jako obraz do obiadu czy kolacji. Strasznie mnie rażą te głupoty, które mnożą się odkąd Danka opuściła swoje miasto a młody stark (ten niepełnosprawny) wyruszył do drzewa (lol).. Cały ten seozn jest tak na 2/10.. Nawet Rudej nie pokazują :/

Odnośnik do komentarza

SPOILERY.

 

Dopiero przed chwilą obejrzałem najnowszy odcinek.

 

Cholera, czy Arya naprawdę potrzebowała prawie 2 sezony, aby dojść do wniosku, że...

jest Aryą Stark z Winterfell? Fajnie, że generalnie ten cały trening ją na pewno przygotował do życia w tym brutalnym świecie, ale nie musiało to tyle trwać i zakończyć się właściwie z pupy.

Ten pościg jak każdy pisze- Terminator. Jeszcze tylko brakowało aby ta asasynka polizała krew z muru, po czym IDENTYFIKACJA DNA - CEL GŁÓWNY - ARYA STARK Z WINTERFELL - ROZKAZ: EGZEKUCJA

W dodatku jest to też jeszcze jedna z najgorszych asasynek jakie kinematografia widziała.

 

Za to sceny z Sandorem super i totalnie wyskoczyli jak Filip z konopii z tym Berrickiem.

Nie było go też chyba dobre 3 sezony :pawel:

 

Generalnie odcinek dało się obejrzeć, nie ma tragedii.

 

No to teraz czekame na tą największą w historii telewizji walkę pomiędzy bękartami :cool:

Odnośnik do komentarza

Ta. Przewiduję:

 

-grubego z brzydką + dzieciak

-zbliżenia na twarz kopernika

-kolejne sukcesy Jona i Sansy w werbowaniu wojska

-królową megapocketów przemawiającą do swojego ludu

 

Solidne 5/10 może za tydzień będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza

Jestem usatysfakcjonowany dzisiejszym odcinkiem. Może nie było tak epicko jak w Hardhome, ale tam użyto masę CGI, a tutaj chyba trochę mniej. Wątek w Mereen w sumie ani ziębi, ani grzeje. Niby Drogon wyglądał lepiej niż wcześniej, ale co tam. Dalsza część posta bez owijania w bawełnę ze spoilerami:

 

 

Scena z Rickonem nawet niezła, chociaż nikt chyba nie miał złudzeń, że młody zginie, skoro przez 6 sezonów wypowiedział może dwie kwestie. Już trochę miałem nawet nadzieję, że jednak przeżyje, ale Ramsay się spisał, w końcu władał łukiem jak mało kto. Scena, kiedy rozwścieczony Jon stoi i czeka na szarżę kawalerii, a potem wjazd jego własnej epicka. Cała sekwencja, jak potem miota się od konia do konia świetna. Szkoda Wun Wuna, ale gdyby nie on, to zginęłoby więcej ludzi, bo jednak nie mieli maszyn oblężniczych, a Ramsay mimo małej ilości ludzi, miał łuczników, którzy by jeszcze resztki dzikich wystrzelali. Koniec dla Ramsaya godny. Trochę ironiczny. I usatysfakcjonowana Sansa.

 

Edytowane przez Szwed
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...