Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

W pokoju z rubinem można spokojnie mu zwiać. W przypadku kiedy stoją nam na drodze ale jeszcze o nas nie wiedzą jak np w psiarni stosuje taki myk, że podchodzę do nich, oni węszą w moją stronę, normalnym chodem wycofuje się z pomieszczenia i wracając z powrotem inaczej się ustawią.

 

W ekstremalnych sytuacjach grunt to ustawić sobie czułość kamery na maxa, można zwiększyć fov, stosować szybki obrót kółko plus przeciwny kierunek na ps4.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, aux napisał:

Dzięki za rady, nie mam granatów niestety, ale mam mnóstwo ammo do pistoletów, kilka sztuk do shotguna i cały zapas paliwa. Jadę! :)

W labo powinny być co najmniej 3 sztuki, koniecznie je sobie zostaw na G3, bardzo Ci to ułatwi walkę. 

 

Godzinę temu, Dr.Czekolada napisał:

 

Bardzo dziwny zamysł podpinać dmg broni pod framerate, gdzie na tych konsolach jest niestabilny. Gdyby to trzymało 60 klatek na każdej to wtedy możnaby powiedzieć że tak twórcy chcieli że powinno wszystko działać.

Pierwszy raz widzę taki motyw w grach. Ciekaw jestem czy to był w ogóle celowy zabieg Capcom czy coś im się pokiełbasiło przy programowaniu. 

 

18 minut temu, blantman napisał:

Po przerwie na Disneya dzisiaj przesłodziłem się Kubusiem Puchatkiem i jako odtrutkę zacząłem Claire b. Pytanie czy jakieś granaty są skuteczne na pana x?  Próbowałem dwa zapalające i nadal stał. Chodzi mi o to czy któryś jest skuteczniejszy w ogłuszaniu go?  A i jakie granaty na lickery najlepsze bo rewolwerem zanim lickerami zabije mam zdrowie na czerwonym:)

Niebieskie to zbawienie na Mr.X. Na Lickery w sumie też, ale działają krótko i trzeba szybko uciekać. 

Odnośnik do komentarza

 

Czułem się podobnie jak Ci strimerzy. Te jump scary w grze to zrobili niesamowicie. Jak grasz pierwszy raz i zastanawiasz się czy coś Ci nie wyskoczy, no klimatem to ta gra rozpiedala wszystko na atomy. 

 

A ostatnio w większości czasu na jutubie oglądam same RE2 Remake, ciekawostki, developing, no jest co oglądać.

Edytowane przez Faka
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Faka napisał:

 

Czułem się podobnie jak Ci strimerzy. Te jump scary w grze to zrobili niesamowicie. Jak grasz pierwszy raz i zastanawiasz się czy coś Ci nie wyskoczy, no klimatem to ta gra rozpiedala wszystko na atomy. 

 

A ostatnio w większości czasu na jutubie oglądam same RE2 Remake, ciekawostki, developing, no jest co oglądać.

 

Plusik za Arisa, jedyny streamer ktorego ogladam i szanuje, kopalnia beki i wysmienitego gustu jesli chodzi o gry. No i najlepszy komentator bijatyk ever.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurde, utknąłem na Super T, HC oczywiście. Wiem co robić, mam różne przedmioty ale czuję że brakuje mi skilla :) Typ jest za szybki i ten jego finisher, no nie umiem odskoczyć czy go zablokować. Trzecią godzinę to robię i chyba koniec na dziś :)

 

@nobody Mam sejwy w ważnych miejscach, spoko. To nawyk z czasów PS2 :) G3 padł elegancko, choć trochę za dużo stafu zużyłem. Lickery na dole przy chłodni są banalne do ominięcia. W sumie najgorsze są te vegany bo wracają mimo spalenia i tylko marnujemy paliwo. A strzelać do każdego z osobna mi się nie chce. Zresztą jaką mam gwarancję że nie wrócą? 

Odnośnik do komentarza

No i uciekłem z komisariatu. Na dzisiaj starczy ale Claire bardziej klimatyczna kampania. Fajna sekcja jak sterujemy kompanem Claire lepsza wg mnie niż w kampanii Leona. Doszedłem do momentu jak z aliena i stwierdziłem że czas wrócić do Kubusia Puchatka. Niech w 100 milowym lesie podleczą psyche. :obama:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
48 minut temu, aux napisał:

Kurde, utknąłem na Super T, HC oczywiście. Wiem co robić, mam różne przedmioty ale czuję że brakuje mi skilla :) Typ jest za szybki i ten jego finisher, no nie umiem odskoczyć czy go zablokować. Trzecią godzinę to robię i chyba koniec na dziś :)

 

 

Nie jestem pewny czy w ogóle da się uniknąć tego finishera, zawsze rzucam mu pod nogi granat, który przerywa atak. Walka sama w sobie jest dobra pod tym względem, że nawet jak nie masz amunicji, to da się ją przejść, wystarczy unikać ataków przez kilka minut i ratować się granatami kiedy Tyrant zacznie ładować swój cios. 

Odnośnik do komentarza

Udało się, Leon HC zaliczony! Co za radość :)Zrobiłem tak jak @Josh pisze,  czyli: gonitwa po arenie i granaty gdy koksu ładuje ten zabójczy cios. Z tego co podał @devilbot wynika że to typowa walka na przeczekanie.

 

Piękna gra, od premiery szpilam i dopiero się rozkręcam. Teraz czas na Claire HC a potem speedruny i ten Hunk. 

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...