Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym w trójeczce bardzo chciał zobaczyć obszary w centrum miasta. Drapacze chmur, neony, rozwalone centrum handlowe itp.
Gierka pod względem miejscówek była bardziej zróżnicowana od dwójki, ale jednak to chyba za mało by na pierwsze przejście przykuć do fotela na te powiedzmy 15h. 

Już nie mówiąc o tym, że praktycznie cały komisariat mają zrobiony, który na bank zostanie wykorzystany w jakimś stopniu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Założę się że RE3make robili równocześnie z dwójką i zobaczymy go szybciej niż sądzimy. Co do RE2 to bardzo mi się podobają te fragmenty miasta które przemierzamy na początku i w drodze do sierocińca. Wiem że Raccoon to także nowoczesne wieżowce (które widać na grafikach promocyjnych i w czołówce) ale wolę takie zwykłe kamienice które tu mijamy. Zaje.biste jest np. to boisko gdzie spotykamy pieski. I w trójce chciałbym właśnie takie zwykłe budynki, hmm, małomiasteczkowe :)

 

Długo się zastanawiałem nad wadami tej znakomitej gry, niemal wszystko mi tu pasuje i nic bym nie zmieniał. Jedyne co mnie wkurzyło to brak alternatywnej drogi na komisariat, która przecież była obecna w oryginale. Ewidentnie zabrakło kasy, czasu albo się twórcy pokłócili.  Ktoś tu pisał że były różnice zdań w trakcie developingu. No i ten paskudny, pixelowy księżyc który widać z dachu gdzie jest drabina :) A może to ukłon w stronę szaraka, kto wie. 

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, da$io napisał:

Nie grzejcie się tak mocno tym Nemesisem.

Jakiś japończyk powiedział, że to nie będzie to czego się wszyscy spodziewają ale ma się spodobać.

Więc może być całkiem daleko od RE2R.

 

Pewnie bedzie troche wieksze nastawienie na akcje oraz [mam nadzieje] eksploracje po Raccoon City.

 

Jakby rozszerzyli szwedanie sie po ulicach oraz dobrze zaimplementowali panicza Nemesisa to RE3 ma potencjal na bycie kurła moim drugim GOTG.

Odnośnik do komentarza

No bo to już efekt "industrializacji RC" wg adaptacji Andersona (*). Dostępne w 2 i 3 ulice jednak bardziej pasują do małomiasteczkowego klimatu.

 

Cudowny jest ten nastrój w temacie. Prawie 2 tygodni, a chyba po raz pierwszy w historii forum, nikt jeszcze nie próbował być na siłę alternatywny + wszyscy wiedzą, że odświeżona dwójeczka, to dopiero pierwsza połowa atrakcji. Chyba tu się zabunkruje do premiery "trójki".

Odnośnik do komentarza

Jako, że mam słabe nerwy (RE7 musiałem grać w 1,5 godzinnych sesjach bo dłużej nie byłem w stanie ogarnąć) i do czasu pojawienia się Pana X wszystko szło na luzaku emocjonalnym mam pytanko - czy on już do końca będzie łaził za mną? Oryginał ograny 100 lat temu i nie pamiętam. 

Teraz muszę iść do 

 

wieży zegarowej. Scenariusz Claire A. 

Edytowane przez kiseki
Odnośnik do komentarza

W deluxe najważniejszy jest oryginalny soundtrack. Reszta to stroje. To wszystko możesz kupić osobno więc pewnie zwykła plus OST wyjdzie taniej. 

 

Stary soundtrack to rzecz obowiązkowa. On jest tak dobry że szok, np. wchodzę do wyczyszczonego wcześniej pokoju Stars tylko po to by poczuć ciary :)

Stroje można sobie dokupić te co nam się podobają. Ja w kolejnych przejściach używam Elzy Walker i Military, a u Leona wymiata strój dostępny w grze jako nagroda za przejście, mam na myśli odświeżony strój 98.

Edytowane przez aux
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie.

Nie sluchaj dziwnych ludzi.

Tworcy przygotowali odswiezona przygodę z odswiezona muzyka. Tak to powinno sie jeść. Jak chcesz cos Zmieniać to rozumiem za 2 przejsciem ale jak szef kuchni z gwiazdka miszle daje ci pyszne danie to najpierw sie probuje a nie polewa wszystko sosem czosnkowym.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...