Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

 

No dobra, pograłem trochę w demko i ja nie mam siły na takie gierki. Taki poziom wyzwania pasuje mi w platformerach, ale w kwestii wywijania mieczykiem jestem po prostu za słaby :frog:

 

Pewnie jakbym grał w jakieś Soulsy wcześniej to byłoby lepiej :lapka:

Również jestem swiezak...na początek polecam grać na niskiej i średniej postawie oraz starać się przywracac steamine po zadanych ciosach pod R1, wyczekiwac na przeciwnika i zastanowić się nad wyprowadzana akcja:-P

No jaki to ma klimacik...samo bieganie po mapce i mordowanie jest mega przyjemne, dziś chyba z 6 razy czyscilem wszystko razem z duchami przeciwników

 

 

Jak zachodziłem kolesi od tyłu to przywalałem im z wysokiej postawy, a później naginałem raczej na średniej. Ogólnie 1vs1 jeszcze jakoś dawałem radę, ale jak się pojawiało dwóch kolesi to he he nie ogarniam. Nic nie rushowałem, starałem się podchodzić na maksa defensywnie. Klepałem to R1, ale chyba do końca timingu nie mogłem wyczuć, no ale trudno było się skupić kiedy przy każdej walce była co chwila panika "kurwakurwakurwaaaa...". Ciężko strasznie mi było tej staminy pilnować, dopiero później się zorientowałem, że jak trzymam gardę to mi się wolno regeneruje :dynia: Zacząłem trochę dynamiczniej grać i w sumie chyba było to efektywniejsze, doszedłem do jakiegoś ogra, nawet mi jakoś szło, po czym dostałem potrójnego strzała w brodę i do widzenia. 

 

No kurde, jakbym studentem był to pewnie bym łoił i byłoby fajnie. A tak 8h dziennie przed kompem i kodem w robocie no i nieeee chce mi się. Bloodborny przyjdą do mnie niedługo, zobaczymy jak będzie, może jak mi siądzie to spróbuję jeszcze raz z Niohem.

Odnośnik do komentarza

Demko skończone, im dalej w las tym lepiej, kontra jest miodzio, szkoda, że działa tylko na ludzi (chyba, że o czymś nie wiem) patent z R1, bardzo fajny i intuicyjny, używanie mocy też na plus, odpala się je identycznie jak w NG, brakuje mi tylko jakiegoś UT ( tak wiem wiem to nie NG) Ogólny zaraz typowej samurajskiej walki przemawia do mnie mocno, to czajenie się czekanie na atak przeciwnika, kontra + wykończenie  :cool:  jedyne co mnie boli to animacja biegania i to, że gościu czasami ślizga się po drodze zamiast pewnie stawiać kroki (mam nadzieje, że chociaż to poprawią) System walki jest OK, męczy mnie trochę ta stamina, gości zablokuje dwa ciosy i nie ma siły zrobić uniku, trochę śmiech dla mnie, mam nadzieje, że później trochę lepiej sobie z tym radzi, też granie na zasadzie, cios, cios, r1 albo unik na dłużą metę wydaje się być trochę monotonne ale ogólnie do przeżycia. Mimo wszystko gra trafiła w moje gusta i na pewno wyląduje u mnie w dniu premiery ma coś w sobie, ma to, że na początku dostajemy baty a później z czasem jedziemy jak z podartymi!  :cool:

 

ps dekapitacje też wyobrażałem sobie lepiej. 

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Demko skończone, im dalej w las tym lepiej, kontra jest miodzio, szkoda, że działa tylko na ludzi (chyba, że o czymś nie wiem) patent z R1, bardzo fajny i intuicyjny, używanie mocy też na plus, odpala się je identycznie jak w NG, brakuje mi tylko jakiegoś UT ( tak wiem wiem to nie NG) Ogólny zaraz typowej samurajskiej walki przemawia do mnie mocno, to czajenie się czekanie na atak przeciwnika, kontra + wykończenie  :cool:  jedyne co mnie boli to animacja biegania i to, że gościu czasami ślizga się po drodze zamiast pewnie stawiać kroki (mam nadzieje, że chociaż to poprawią) System walki jest OK, męczy mnie trochę ta stamina, gości zablokuje dwa ciosy i nie ma siły zrobić uniku, trochę śmiech dla mnie, mam nadzieje, że później trochę lepiej sobie z tym radzi, też granie na zasadzie, cios, cios, r1 albo unik na dłużą metę wydaje się być trochę monotonne ale ogólnie do przeżycia. Mimo wszystko gra trafiła w moje gusta i na pewno wyląduje u mnie w dniu premiery ma coś w sobie, ma to, że na początku dostajemy baty a później z czasem jedziemy jak z podartymi!  :cool:

 

Aspiruj do tego poziomu Soul:

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

kwadrat, kwadrat, evade

Czy to kwadrat, kwadrat, trojkat tej generacji? :pawel:

Animacja i system jednak nie sa na poziomie team ninja, blizej temu do biedy systemowej soulsow :(

 

Niestety, przysiadlem do tego i na mysl przychodzi tylko jedno: itagaki wroc, rira rira łeeeeeej

 

Najpierw rozczarowanie "systemem" fajnala, teraz nioh:/

Na szczescie dzisiaj yakuza, a w miedzyczasie mother russia bleeds, mokry sen fana scrollowanych mordobic.

 

 

Nie skreslam tej gry, gra sie mimo wszystko przyjemnie, zobaczymy dalej.

Edytowane przez Dave Czezky
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...