Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

w dzisiejszych czasach nie da sie sprzedac gierki bez pokazania jej w całości w trailerach (ostatnio podobny problem jest z produkcjami konowymi). To samo tyczy sie letsplayi z gierek - ludzie najpierw ogladaja połowe gry na yt, a potem "ewentualnie kupują" zeby samemu odtworzyc to co zobaczyli na kanale znanego jutubera. 

 

fuck logic, ale tak własnie jest w wielu przypadkach. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ale chlopy sieja zamet! Dystrybucja Nioha w Polsce zajmuje sie Sony. Sklepy takie jak saturn, mm beda mialy kopie przeznaczone na rynek PL - oczywiscie wiaze sie to z brakiem mozliwosci sprzedazy przed premiera, ale napisy PL beda na 100%.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Po prostu czasami bywa tak, ze dystrybutor ma w (pipi)e mniejsze sklepy i Ci na wlasna reke gre sprowadzaja, czasami sami nie wiedza, czy towar w ogole zostanie dostarczony, ile razy juz znajomy dostawal gry z polskiej dystrybucji 2 dni pozniej, roznie to bywa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Konsoleigry.pl to mniejszy sklep? Ja bym powiedział że maja w (pipi)e sklepy internetowe. Albo nakład będzie niewielki po prostu. Można gdybać. Faktem jest że już dawno nie widziałem takiej sytuacji żeby nie można było złożyć zamówienia przed premierą. Jakoś inne rynki nie mają z tym problemu.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

@dante No dokładnie. Dla mnie lepiej jest jak mam dostawę do domu niż jechać specjalnie 20km do mm czy saturna.

 

Przynajmniej te 3-4 większe sklepy internetowe powinny mieć możliwość zamówienia. Nie ma co bronić Sony bo lecą w wuja. Tak jak mówię za granicą wszystko odbywa się normalnie tylko u nas takie cyrki.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

sytuacja jest dość złożona, dajmy na to jest 100.000szt gier na polskę podzielą to miedzy dużymi sklepami i brokerami nie muszą sie szczypać z małymi sklepikami co zamówi 5-15sztuk no bo po co mają się rozdrabniać bo to kłopot. Małe sklepy też cwaniakują bo ściągają gierki z innych dystrybucji jak anglia czy czechy (ceny zazwyczaj mniejsze niz byście brali z polskiego sony) i juz jest konfilkt interesów. No i kupowanie konsol z grą i sprzedawanie bundle copy przez małe sklepy jest nienajlepszym zachowaniem, no i jest jak jest.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...