Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

He he - też się wczoraj wykąpałem przy tym wodospadzie.

 

Swoją drogą to albo jest trudniej, albo ja stałem się większym casualem od poprzedniego triala, ale strasznie mi wczoraj nie szło i tylko się frustrowałem. Inna sprawa, że ostatnio mam wiecznego wk#rwa, a gorąca głowa nie pomaga w osiąganiu postępów w tym tytule.

Po wczorajszej sesji mam wręcz pomysł, żeby odpuścić ten tytuł na premierę (tu też dochodzi sprawa finansów), bo i tak będą cyrki z dostępnością z tego co się zorientowałem w kilku sklepikach.

Odnośnik do komentarza

Drugie demo z kolei i nadal nie jestem w stanie pokonać tego chama tachibane(11 level i podwojne miecze 140 dmg). Nie moge  poradzić z tym polsekundowym atakiem kiedy ładuje się na niebiesko, a jak probuje blokować to już nie mam staminy i pozostaje egzekucja.

Jedyny pomysl jaki mnie przychodzi to biegac jak debil dookoła kamienia i dziobac go po kawałku, ale to chyba nie oto chodzi w tej walce.

Odnośnik do komentarza

...

 

 

Trzymasz sie daleko

 

- Jak wezwie Piesela to biegasz

- Jak robi cios z pochwy ( bieg lub z miejsca ) rob unik w niego albo stoj na dystansie tak zeby machnol przed toba.

- Uzywaj kopniecia szybko spala stamine.

- Jak przewrocisz to dobij i zacznij ladowac R1+O traf i popraw combosem.

 

Ja z nim walcze w gornym stance.

 

Wersja TL:DR

 

Git Gud

Odnośnik do komentarza

No dobra, pograłem trochę w demko i ja nie mam siły na takie gierki. Taki poziom wyzwania pasuje mi w platformerach, ale w kwestii wywijania mieczykiem jestem po prostu za słaby :frog:

 

Pewnie jakbym grał w jakieś Soulsy wcześniej to byłoby lepiej :lapka:

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem tę jedną misję, bo więcej nie zdążę dziś. Wyszedłem z wprawy. Tyle mogę powiedzieć. W DkS III grałem w wakacje i to było czuć. Ogrzyca jest baaardzo łatwym przeciwnikiem, bo oprócz tego comba, gdzie siecze na oślep pazurami, to jest lajt. A chyba za 7 czy 8 razem ją dopiero pokonałem xd Potem odpaliłem Ukyo Tachibanę i... XDDD Dobrze, że kupiłem drugie Soulsy, to będzie rozgrzewka przed Niohem. Te nowoczesne gierki mnie znowu rozleniwiły. A i jeszcze wydaje mi się to wszystko bardzo skomplikowane, te skille, kowal itp.

Odnośnik do komentarza

No dobra, pograłem trochę w demko i ja nie mam siły na takie gierki. Taki poziom wyzwania pasuje mi w platformerach, ale w kwestii wywijania mieczykiem jestem po prostu za słaby :frog:

 

Pewnie jakbym grał w jakieś Soulsy wcześniej to byłoby lepiej :lapka:

Również jestem swiezak...na początek polecam grać na niskiej i średniej postawie oraz starać się przywracac steamine po zadanych ciosach pod R1, wyczekiwac na przeciwnika i zastanowić się nad wyprowadzana akcja:-P

No jaki to ma klimacik...samo bieganie po mapce i mordowanie jest mega przyjemne, dziś chyba z 6 razy czyscilem wszystko razem z duchami przeciwników

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

W tym Nioh to musi być fest pełne skupienie odnośnie kontrolowania staminy i także używania R1, co by przywrócić. Tak samo walki z Yokai też trzeba pilnować, żeby przez ten ich okrąg, co staminę zżera nie wpadać. Lokacje i korytarzyki też w tym przeszkadzają, że tak mało miejsca ale jest to do przebolenia, zawsze możesz kitować na większy obszar. Ale to może taka lokacja jest, trzeba czekać na pełną wersję i się przekonamy jak inne będą wyglądały.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...