Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Czy będzie koniec końców świetne, czy tylko dobre, to i tak w tym roku lepszego Bloodborne'a nie dostaniemy 8)

Jeśli nie liczysz exa from software na xboxa to owszem, nie dostaniemy.

Ale from software najbliższego exa robi dla sony, więc ms nie ma na co liczyc w tym roku.

 

 

Sony nie ma nic do gadania, klepią biedę, a MS kiedy chce to wykłada kasę, a każdego kupić można, tylko trzeba znać jego cenę.

Odnośnik do komentarza

@Nemesis

Najlepiej obie, ale łatwo mówić :v

W sumie zależy czego oczekujesz teraz bardziej: metodycznej i zdyscyplinowanej rozgrywki podszytej duchem Soulsów, czy szalonej (szczególnie w subquestach) jazdy duetem mafiozów w rytm brawlera i tony zadań pobocznych.

Jeśli czas jest problemem... nadal mogą być obie, bo ostatecznie w Yakuzę można grać z doskoku - w menu jest baardzo przydatna opcja oglądania już obejrzanych wątków głównej historii.


Edit:

W sumie można edytować już tytuł - Ni-Oh był tylko w początkowych materiałach promocyjnych, teraz wszędzie jest Nioh (łącznie z oficjalną stroną gry).

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

 

Czasu mi nie starczy na obydwie.

Znasz takie coś jak granie w kolejną grę po skończeniu jednej?

 

Dlatego chłopak się zastanawia, którą brać, więc nie wiem, po co te teksty...

 

Sam chyba Nioha odpuszczam, przynajmniej na premierę, bo kasy brak, niedługo Horizon, zamawiać za 260+ z Ultimy nie zamierzam, a cyfrówka nie wchodzi w grę. Na razie widzę lipę z dostępnością, a po ostatnim trialu ciśnienie mi zeszło (jakoś lamiłem strasznie), więc jak jeszcze mam bawić się w jakieś poszukiwania wersji pudełkowej, mimo że Gdańsk to całkiem spore miasto, to wymiękam.

Odnośnik do komentarza

A okładka chociaż? :P

Heh... "pudełko z napisami pl"...

 

A tak serio to mi to absolutnie nie przeszkadza, nawet wolę angielskie napisy, bo polskie to pewnie poziom tłumaczeń w Soulsach, no i pewnie kończone kropką, bo całe słowa się nie będą mieściły (nie bijcie, nie sprawdziłem w Last Chance Trial).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...