Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ale takie pytanko w sumie mam - ile na przejście h jest przewidziane? Jest co robić w ng+, coś nowego dochodzi?

Tak, dochodza chocby legendarne przedmioty
Czemu czuje ze to jest kandydat na najlepszą grę z jaką miałem do czynienia? :fsg: Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Bansai gratz, plusy mi się akurat skończyły, powiedz z jakimi trofkami był największy problem?

 

60 punktow patronazu u kowala, trzeba sporo kasy w to wtopic.

 

Gdyby ktos byl ciekaw, na NG+ oprocz nowego rodzaju lootu, dochodza rowniez dodatkowi wrogowie ktorych w niektorych miejscach wczesniej nie bylo i mozna sie zaskoczyc czasami.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Bansai gratz, plusy mi się akurat skończyły, powiedz z jakimi trofkami był największy problem?

 

 

60 punktow patronazu u kowala, trzeba sporo kasy w to wtopic.

 

Gdyby ktos byl ciekaw, na NG+ oprocz nowego rodzaju lootu, dochodza rowniez dodatkowi wrogowie ktorych w niektorych miejscach wczesniej nie bylo i mozna sie zaskoczyc czasami.

A jest jakis sposob na szybkie zarabianie,czy na NewGame+ sa drozsze przedmioty?
Odnośnik do komentarza

A jest jakis sposob na szybkie zarabianie,czy na NewGame+ sa drozsze przedmioty?

 

Najlepiej na NG+ sie 'farmi' misje A request from Ginchiyo, mozna zrobic misje w 1-2 minuty i dostajesz 100k. Zrobilem to wczoraj parenascie razy i plywalem w 'srubkach' jak to Masorz pieknie ujal walute w tej grze, lol.

 

btw. Oczywiscie zrobilem kolejny montaz, bo ta gra non stop dostarcza takich akcji ze az chce sie wciskac SHARE, pierwsza akcja jak mi wpadly 4 kontry pod rzad bez zmarnowanego ciosu wroga to po prostu az mi sie cieplo zrobilo. :banderas:

 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

NIOH :banderas:

 

zalaczylem na chwile, wsiaknalem na ponad godzine. przeszedlem 1lokacje i kawalek drugiej, ALE TO JEST DOBRE! dynamiczne, responsywne, sliczne, szybkie, no wow! Póki co jestem zachwycony, umarlem kilka razy bo musze sie przestawic na zupelnie inny styl grania niz do jakiego mnie soulsy przyzwyczaily, ale czuje moc i petarde :banderas: i nawet pl tlumaczenie daje rade ^^ poki co super

Odnośnik do komentarza

a ja sie dalem namowic i za godzinke jade odberac z MM, yebac poczte polska ktora sie ociaga z bloodbornem i ratchetem, dzis bedzie grany NIOH NIOH NIOH :banderas:

Też nie wytrzymałem, kopia już się kręci w czytniku. Z opiniami zaczekam do weekendu, bo w tego typu grach jestem lamusem po całości + ciągle mi ostatnio brakuje czasu, żeby się w coś poważniej wciągnąć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...