Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

masakra, mam już z 10h a dopiero po 2 misji jestem xD zwiedzam wsio dokladnie, zbieram te male skrzaty, robie subquesty... a najlepiej to sie wkopalem jak zalaczylem tego jednego questa o zmierzchu czy jak to sie tam zwie. myslalem ze to bedzie cos w stylu subquestow, dosc krotkie, a tu sie okazalo, ze to normalne questy, tylko z podniesionym poziomem trudnosci i armia yokami zamiast zwyklych przeciwnikow :obama: pol godziny ponad meczylem sie z bossem, ktorego wczesniej pokonalem za 2 razem :dunno:

Odnośnik do komentarza

Ja po 20h dwie mapy wyczyszczone, ale muszę jeszcze posiedzieć chwile bo nie mogę dwóch małych skrzatow znaleźć, dobrze się skampili gdzieś. Dopiero jak znajdę to ruszam dalej.

Do skrzatow zaloz sobie talizman z ability Kodama sense.

Season pass do tej gry to jest moj pierwszy jaki w ogole zakupilem. Nic tylko czekac na te dlc :banderas:

Odnośnik do komentarza

Faktycznie, przeoczylem co do tej misji to mialem problem z dwoma moze jeden to ten sam

 

 

 

Liczac od poczatku poziomu:

pokoj z druga maszyna do usuwania trucizny - wejdz na najwyzszy poziom kladek i poszukaj polpietra, bedzie taka wystajaca kladka, ale trzeba tam spasc tak troche po skosie zeby na nia trafic. Dalej jest jaskinia i ludek oraz gorace zrodlo

ostatni pokoj przed bossem - z tej najwyzszej kladki po ktorej jezdzi to kolko yokai trzeba spasc na wystajacy mostek, ktory prowadzi do jaskinii, ludek jest po lewej stronie od wejscia

 

 

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz kupilem duza gre w cyfrze i trzeci raz (po ds3 i bb ) biore te dlc instant. Nie mam oporow, zeby rzucac w team kou shibusawy pieniedzmi 

 

Jest bieda z dobrymi guidami na necie. Wynajduje mi same casualowe hehe guidy typu 10 things for beginners i opisy rzeczy, ktore mozna wyczaic bez problemu w grze. A interesuja mnie np. 

Kompletna lista wszystkich locks of hair 

Jakie bonusy na broni koliduja ze soba przy przenoszeniu 

Soft i hard capy do statystyk 

 

Troche szkoda, ze mozna ciagnac levele do oporu. Liczylem na capa na 150lvl.  

Odnośnik do komentarza

a to przepraszam, rzeczywiście nie zajrzalem na poprzednia strone. Jak ktos planuje platyne, to polecam wszystkie przedmioty sprzedawac u kowala, pakowac punkty w ceny sprzedazy, za zarobione pieniadze kupowac od Tome bron i znowu jej sprzedawac, bo na te 60pkt kowalstwa troche sie zejdzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...