Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ustawiony [za(pipi)isty] motyw z Nioha na PS4 wiec zawsze leci ta muzyczka z menu glownego i chcac nie chcac czasem kojarzy mi sie ten twoj obesrany filmik. :dog:

No u mnie to samo...chyba nafajnieszym dla mnie theme jaki do tej pory wyszedł

90 lvl...80 h nabite może więcej a jestem na 4 mapce...aż tak długiej gry się nie spodziewałem :-)

O co chodzi z tymi panami co sobie brzdekaja na mandolinie?? Te płonące główki pojawiają się cały czas czy wkoncu pojawia się jakiś boss czy coś??

 

Kyo...nie ma, pewnie będzie za jakiś czas

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

No u mnie to samo...chyba nafajnieszym dla mnie theme jaki do tej pory wyszedł

 

Zdecydowanie najlepszy motyw na PS4 jaki mialem, nie dosc ze zmusil mnie do wlaczenia muzyki w menu glownym, to jeszcze ten pieknie animowany nagrobek :banderas:

 

Zdarza mi sie na chwile zawisnac w menu tylko po to zeby posluchac troche tej muzyczki. xD

 

Co do mandoliny to tak jak napisal Kymel, tylko jedna mala uwaga, to nie jest pan brzdekajacy na mandolinie, tylko mandolina uzywajaca pana/zwlok/marionetki do brzdekania na sobie. A jak skonczymy misje i sie cofniemy do jakiejs mandoliny, ow 'pan' znika i mandolina biedna probuje na sobie zagrac ze smutnymi oczami poniewaz jej troche nie wychodzi.

 

Pro tip: jak strzelacie do nich z luku/muszkietu, celujcie w mandoline, bo to jest slaby punkt.

 

Ten motyw można dostać w sklepiku czy nie dla biedaka themaka?

 

Poki co tylko za pre-order. :pirate:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale, ale - jest też galeria i to modeli w CZYDE!

Jeszcze co do czytania - gra ma rewelacyjnie opisane statystyki, ten element został wykonany prawie perfekcyjnie i jest ważny, bo łatwo pozwala się odnaleźć w grze, w zasadzie od startu. 

Dlatego dziwię się czasami jakie pytania potrafią paść a propos tej gry - skoro szybciej jest wcisnąć options w menu i podświetlić dany element.

Odnośnik do komentarza

Szczegóły updejtów i DLC

 

Koei Tecmo shared details on the next couple free Nioh updates and the first downloadable content during a live stream today.

The next free updates are as follows:

The first downloadable content, “Dragon of Tohoku,” will launch in late April and add the following:

Late March – High-difficulty missions added. There are 10 types of missions, including missions with the feel of boss rushes.
Late April – PvP implemented.

 

 

Koei Tecmo also announced that, as an apology for shortages of the game in Japan, they’re extending the period which users can obtain the free “Armor of Japan’s No. 1 Soldier” costume in Japan from February 22 to March 1

New weapon types
New scenarios
New characters
New guardian spirits
New yokai
New stages
The second downloadable content will be called “Japan’s Best Soldier,” and the third, “Peaceful and Tranquil.”

 

 

 


http://gematsu.com/2017/02/nioh-add-high-difficulty-missions-late-march-pvp-late-april-first-dlc-details

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...