Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

pajęczyca łatwiutka faktycznie, słyszałem, że kolejna plansza sprawia ludziom problem. no nic, zobaczymy.

 

jutsu się stackują? załóżmy, ze aktywuję Power Pill z drzewka Ninjutsu i Carnage Talisman z Magic, będę miał efekty obu na raz czy tylko raz zwiększą obrażenia?

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

pajęczyca łatwiutka faktycznie, słyszałem, że kolejna plansza sprawia ludziom problem. no nic, zobaczymy.

 

jutsu się stackują? załóżmy, ze aktywuję Power Pill z drzewka Ninjutsu i Carnage Talisman z Magic, będę miał efekty obu na raz czy tylko raz zwiększą obrażenia?

 

Bonusy z roznych przedmiotow [np te same efekty 2 roznych setów etc.] sie stackuja wiec jutsu tez sie powinno sie stackowac, najlepiej zrob maly test, odpal jedno, zrob lekkie ciecie [byle nie w plecy, bo zawsze wiekszy dmg jest], odpal drugie, zrob ciecie, odpal oba zrob ciecie i porownaj, ale obstawialbym ze sie stackuje.

Odnośnik do komentarza

Ale ta pajęczyca łatwa. W ogóle pająki nie straszne i łatwiutkie. Nie wiem czy to cisza przed burzą ale więcej czasu zajął mi miniboss na moście w zadaniu pobocznym niż boss w głównym.  

 

Znowu próbowałem coopa i znowu mnie wnerwili ludzie. Mam pecha bo przy losowym wyszukiwaniu trafiam na gluta prawie non stop i na ludzi co wezwali pomoc zanim oczyścili miejscówkę. Ja nie wiem jakim leniem i noobem trzeba być aby wzywać pomoc na początku misji bez nawet próby przejścia. Ja rozumiem nie radzisz sobie z bossem i zrobiłeś już wszystko na mapie wtedy wzywasz pomoc w co opie. Niestety ja trafiam na kolesi co chcą abym im pomógł całe misje oczyścić i przeważnie biegną jak idioci do przodu bo mają ochronę. Dobry był kolo co wbiegł bo schodach gdzie ja wiedziałem że zaraz zleci głaz. Mogłem tylko patrzeć jak umiera .... Po 4 takich próbach co opa poddałem się już definitywnie nie mam na to siły :D  

Odnośnik do komentarza

Lokacja z pająkami jak dla mnie była póki co najfajniejszą miejscówką, zimowa była strasznie długa i wymęczyła, za długą tą lokacje zrobili. Ominąłem tam jeden kryształ otwierający skrót bo już miałem dość latania tam. A boss tam całkiem mocno bije, ale ma łatwe ataki, łatwiejsze od królowej wampirów na początku.

Odnośnik do komentarza

Katana daje jednak o wiele wiecej satysfakcji niz kusarigama. Znalazlem jeszcze set, ktory wydluza okienko parry i zaczynaja wchodzic coraz lepiej. Dodatkowo mam pare bonusow do dmg w plecy i liczby sa satysfakcjonujace musze przyznac. Normalnie trace okolo 450 szybkim atakiem w mid stance, 1100-1200 w plecy a cios po parry robi 4k+. Fajnie tego goscia w dojo sie dewastowalo zakladajac mu np 3 razy parry pod rzad xD

Odnośnik do komentarza

 

pajęczyca łatwiutka faktycznie, słyszałem, że kolejna plansza sprawia ludziom problem. no nic, zobaczymy.

 

jutsu się stackują? załóżmy, ze aktywuję Power Pill z drzewka Ninjutsu i Carnage Talisman z Magic, będę miał efekty obu na raz czy tylko raz zwiększą obrażenia?

 

Bonusy z roznych przedmiotow [np te same efekty 2 roznych setów etc.] sie stackuja wiec jutsu tez sie powinno sie stackowac, najlepiej zrob maly test, odpal jedno, zrob lekkie ciecie [byle nie w plecy, bo zawsze wiekszy dmg jest], odpal drugie, zrob ciecie, odpal oba zrob ciecie i porownaj, ale obstawialbym ze sie stackuje.

 

 

Zakladam, ze zapytal, bo nie chce kupowac obu nie wiedzac.

Buffy dajace taki sam efekt (takie same ikony pod paskiem)  nie stackuja sie, tylko jeden naklada sie na drugi, a wiec power pills i carnage sie nie stackuja. Talizmany z elementem rzucone na bron z tym samym elementem tez nie. 

 

 

Soul matching ekwipunku, gdzie oba sprzety sa tej samej kategori (np. dwie dual katany) bedzie tanszy. Przy dwoch sprzetach tego samego modelu ( np. dwie raikiri) bedzie jeszcze taniej.

 

Nie dodawjcie punktow rozwoju u kowala, kiedy pojawi sie taka opcja. Zaczekajcie na drugiego kowala, bo ma duze wazniejsze opcje. Punkty dostaje sie za wydawanie golda i za opcje dialogowe z kowalami (nie wiem, co je triggeruje)

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Soul Matching imo się totalnie nie opłaca (dopiero w NG+ z tego co wiem), częściej rolle robię: zwykle staram się na mojej katanie o skalowanie Heart A+, redukcję użycia KI w close combat i life drain po zabiciu przeciwnika. Najlepsze miejsce na dobry ekwipunek podczas pierwszego przejścia to wysokopoziomowe Twilighty oczywiście.

Następną postać zrobię pod Kusarigamę, jej moveset jest trochę OP w sumie :v 

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Wydawca bardzo zadowolony ze sprzedazy, i wspolpracy z Sony.

http://www.mcvuk.com/news/read/koei-tecmo-nioh-s-opened-a-brand-new-audience-for-us/0179046

 

“We are very happy with the global success of Nioh,” Koinuma told MCV. “This game has been long in development and has been created with all the creative force of our company behind it. The positive reviews and strong performance has truly been a wonderful validation of our efforts so far, as has the overwhelming reception from the players themselves.

“With the invaluable help of Sony Interactive Entertainment, we released two early demos, Alpha and Beta, and we were able to give players all over the world a teaser of what we were planning for them while simultaneously being open to their feedback. 

“As a result we believe we were able to adapt to their expectations and reach out to a brand new audience that hadn’t played our games in the past. In that, Nioh has taught us a lot of valuable lessons and has definitely helped open up an entirely new audience for us.

“Nioh’s success, as well as the recent western success of titles like Attack on Titan: Wings of Freedom and Dead or Alive, is proof that if we follow the right approach and listen to the needs of the players they will embrace our titles and help our company grow further.”

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Ja zaraz idę rozwalić

Nue

.

I mam prośbę- oznaczajcie spoilertagami nazwy, rodzaje lokacji oraz bossów, bo nie każdy ma ochotę wiedzieć co go czeka w grze.

 

 

no ok, opis wyglądu bossa można sobie podarować, ale nazwy? serio xd?

 

 

 

Masorz, zaraz będę walczył z Maszuszira Sakurai Mijamoto-Huno.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Ja zaraz idę rozwalić

Nue

.

I mam prośbę- oznaczajcie spoilertagami nazwy, rodzaje lokacji oraz bossów, bo nie każdy ma ochotę wiedzieć co go czeka w grze.

Jak ja nie chciałem wiedzieć co mnie czeka w RE VII to nie wchodziłem do tematu tej gry dopóki nie skończyłem. Proste. 

Odnośnik do komentarza

 

Ja zaraz idę rozwalić

Nue

.

I mam prośbę- oznaczajcie spoilertagami nazwy, rodzaje lokacji oraz bossów, bo nie każdy ma ochotę wiedzieć co go czeka w grze.

 

 

no ok, opis wyglądu bossa można sobie podarować, ale nazwy? serio xd?

 

 

 

Masorz, zaraz będę walczył z Maszuszira Sakurai Mijamoto-Huno.

 

 

Oks, nazwy niech będą.

 

 

 

Ja zaraz idę rozwalić

Nue

.

I mam prośbę- oznaczajcie spoilertagami nazwy, rodzaje lokacji oraz bossów, bo nie każdy ma ochotę wiedzieć co go czeka w grze.

Jak ja nie chciałem wiedzieć co mnie czeka w RE VII to nie wchodziłem do tematu tej gry dopóki nie skończyłem. Proste. 

 

 

Było już mówione tyle razy- człowiek wchodzi bo chce poznać opinie innych ludzi. Albo dobre rady. 

Wsadzanie info w spoilery zajmuje sekundy.

 

W każdym razie Nue rozwalony za 4 podejściem i teraz naginam dalszą część levelu.

Odnośnik do komentarza

 

zaraz będę walczył z Maszuszira Sakurai Mijamoto-Huno.

ty k,urwa gnoju, już nie mam po co grać, mogę grę do śmieci wyrzucić

W każdym razie Nue rozwalony

przyganiał kocioł garnkowi :lapka:

 

 

Ale uspokoj sie, chlop powiedzial przeciez ze nazwy spoko, jak dalej bedziesz niemily to ci nie dam tipow na walke z Antidisestablishmentarianismo Musashim typie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...