Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
14 godzin temu, Czezare napisał:

Zacząłem jeszcze raz pykać w tę grę, tym razem w wersję zremasterowaną. Przypomnijcie w jaki sposób można zutylizować tonę chłamu, która wpada na każdym kroku? Można to zamienic np na amritę? Gdzie i jak to się robi? Po prostu zapomniałem...

 

Można też u kowala sprzedać za ruble, albo rozłożyć na materiały.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Stoczyłem śmiercionośną walkę z Ogrzycą. To jeden z tych bossów, przy których straciłem nadzieję, że dam radę przejść dalej. Przez głowę przeszła mi myśl, że może lepiej jednak tę grę odłożyć na półkę. 


10 prób - udało się wyprowadzić więcej ciosów niż 3, bo aż 6.

20 prób - coś w głowię ruszyło. Udało się wytrwać 3 minuty i parę razy uderzyć bossa.

25 prób - pasek bossa zdrowia spadł do połowy.

30 prób - zginąłem gdy pasek zdrowia bossa spadł do 5%. Pojawiły się smutek i złość.

35 prób - boss pokonany.

 

Miałem piękny przykład nauki walki z tym bossem. Teraz mogę podejść bez strachu i go rozwalić. Bossowie w Nioh to ogromne wyzwanie, ale gdy już padną, satysfakcja jest ogromna. :)

Edytowane przez Lukas_AT
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Cuszima - bardzo dobra, przepiękna stylistycznie gra, gdzie kozacko tnie się przeciwników kataną. Polecam gorąco. :touche:
Niemniej Nioh .... Grałeś w dwójkę, to wiesz czego się spodziewać. Tak jak wspominałem kiedyś w tym temacie - ma swoje wady (recykling aren, potworów, niezbyt piękna szata graficzna), ale grało się mi w niego FANTASTYCZNIE. :yahoo:
Zdecydowanie jedna z moich ulubionych pozycji 8 generacji konsol.

Nic tylko szlachtować wrogów.
Jak masz możliwość mario10, to ogrywaj ją na piątej PlayStation. Zawsze to ładniej, a loadingi z 34 sek. stopniały na .... półtorej sekundy. Zatem :obama::good2:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Tak. Też tak sądzę. Nic to. Miłej gry i koniecznie opisz wrażenia. U mnie Nioszki kompletne.:platinum::platinum::platinum::platinum:


QGqpKl4.jpg
OQRsPtf.jpg
Zax4pWB.jpg
mwWvyPj.jpg

Mam nadzieję, że kiedyś tam dane będzie nam zagrać w cześć 3cia. Według mnie świetna, wymagająca seria.:good2: Jedynka bardziej mi się podobała od kontynuacji, choć i ona 9/10 lekko ma u mnie. Klasyczny przykład, że grafika nie jest najważniejsza, ale tę mogliby podciągnąć w kolejnej części.

Edytowane przez Sylvan Wielki
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Sylvan Wielki napisał:

Tak. Też tak sądzę. Nic to. Miłej gry i koniecznie opisz wrażenia. U mnie Nioszki kompletne.:platinum::platinum::platinum::platinum:


QGqpKl4.jpg
OQRsPtf.jpg
Zax4pWB.jpg
mwWvyPj.jpg

Mam nadzieję, że kiedyś tam dane będzie nam zagrać w cześć 3cia. Według mnie świetna, wymagająca seria.:good2: Jedynka bardziej mi się podobała od kontynuacji, choć i ona 9/10 lekko ma u mnie. Klasyczny przykład, że grafika nie jest najważniejsza, ale tę mogliby podciągnąć w kolejnej części.

Tak z ciekawości po jakim czasie gry wpadły platynki? 

Odnośnik do komentarza

Według danych na piątej PlayStation: Nioh 183 godz, Nioh II 214 godz.

System jednak podlicza całość, więc do danych poglądowych wchodzą DLC, a w obu częściach kupiłem wszystkie dodatki sumiennie je ogrywając.
Zatem dobre kilkadziesiąt godzin należy odjąć. Nie korzystałem z żadnych poradników, ani z pomocy innych graczy.
Zatem z różnymi dobrodziejstwami (YouTube) sądzę, że w okolicy stu godzin można się w jedynce zamknąć. Kontynuacja to okolice 140.

Niemało, ale :platinum: też bardzo przyjemne (pomimo zbieractwa).

 

Odnośnik do komentarza

Powiem Ci, że nie zależy mi na platynkach jakoś szczególnie. Chyba, że jest w miarę spoko do ogarnięcia jak Days Gone, Spiderman itd.
Mam się dobrze bawić, a platynka przy okazje jeśli już. A są gry które uwielbiam jak Nioh, Sekiro, RDR2 ale jak mam spędzić ogrom godzin dla platyny to nie dla mnie. Poza tym mam taką kupkę wstydu, że czasem po prostu mi szkoda czasu.

Ale za platynę w Nioh, Dark Souls, Sekiro, Rdr2 szacunek się należy :notbad:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...