Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie, jakiś czas temu na poprzedniej stronie też o niego pytałem bo jest przegięty, a dzisiaj mam w Niohu platynę. Zaopatrz się w amulet Oni blokujący regenerację Ki u przeciwnika, przyda się zawsze Sloth do spowolnienia. Z tymi dwoma padnie jak przedszkolak. To jeden z najcięższych bossów w jedynce.
 
Masz za sobą też przeprawę z Hino-enma, która też jest jednym z najtrudniejszych bossów. Potem jest łatwiej, choć jeżeli byś celował w platynowanie to musiałbyś zaliczyć chore zadania poboczne. Poza tym to żaden wstyd pokonać bossa z kimś. Najlepsza zabawa jest jednak jak obaj gracze są na podobnym poziomie bo jak wejdzie Ci koks do gry to ma Twojego bossa na strzała, a to już nie daje żadnej satysfakcji. 
 
Dasz radę, a w razie czego pisz

Dzięki. Nie mam jeszcze odblokowanej możliwość wykupienia tego sloth do spowalniania niestety. Pocwicze i wroce do niego najwyzej pozniej. No Hino-Enma dala w kosc ale w koncu padla, za to Nue to koszmar :
Odnośnik do komentarza

Żałuję, że w Nioh jest coś takiego jak Talizman Gnuśności. Strasznie trywializuje grę. Dobrze, że na wyższych poziomach trudności nie jest aż tak znaczący.

 

Wszystkim grającym życzę powodzenia!

W razie pytań, zapraszam na PSN (sunashigure1), mój kanał poradnikowy na YT albo priv, chętnie pomogę. Bardzo dużo gram w Nioh i Nioh 2. Wcześniej to samo było z Ninja Gaiden.

A tak btw, szykuje się Ninja Gaiden 4, czuję ^0^

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, SunaGuidesPL napisał:

Żałuję, że w Nioh jest coś takiego jak Talizman Gnuśności. Strasznie trywializuje grę. Dobrze, że na wyższych poziomach trudności nie jest aż tak znaczący.

W grze jest kilku tak szybkich bossów, że nawet z talizmanem nie da się praktycznie ogarnąć ich ruchów. Bez tego byliby nie do przejścia.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Soul napisał:

 

Nie do końca, ostatnio nawet coś wspominali na ten temat, po za tym Nioh 3 w takiej samej formie może już nie przejść, pora na coś nowego...

Już w 2013 roku mówili że powstaje nowa część, mamy 2020 i tyle w temacie. Watpie w nowe ng - nioh lepiej się sprzedaje. A poza tym nawet nie wiem czy chce NG od nich bo o ile nioh jest super tak ng3 i RE mimo że spoko to nie stało przy dwóch pierwszych częściach.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, XM. napisał:

Już w 2013 roku mówili że powstaje nowa część, mamy 2020 i tyle w temacie. Watpie w nowe ng - nioh lepiej się sprzedaje. A poza tym nawet nie wiem czy chce NG od nich bo o ile nioh jest super tak ng3 i RE mimo że spoko to nie stało przy dwóch pierwszych częściach.

 

Coś rok temu wspominali oczywiście rozbudzili nadzieje, ja tam wierzę, że jak wyciągną wnioski i wrócą do korzeni to jest szansa na dobrego Gaidena.

Ale fakt trójka była koszmarna, ogólnie najlepsze Gaideny powstały za czasów itagakiego. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, - V - napisał:

Polecam bossa ninje z drugiego dodatku bez talizmanu

u mnie to znowu byl pierwszy boss z dodatku. Skurczyby chyba z dwoma mieczami i ogonem skorupiaka. Autentycznie nie mialem pomyslu na niego (chyba ciezko mi bylo wejsc mu na plecy a tak mialem postac zrobiona) i myslalem ze zacialem sie na amen. Dla mnie najtrudniejszy boss. Nawet te dodatkowe zadania gdzie tluczemy sie 2v1 czy 3v1 nie daly mi tak w kosc ;) 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Szymek napisał:

u mnie to znowu byl pierwszy boss z dodatku. Skurczyby chyba z dwoma mieczami i ogonem skorupiaka. Autentycznie nie mialem pomyslu na niego (chyba ciezko mi bylo wejsc mu na plecy a tak mialem postac zrobiona) i myslalem ze zacialem sie na amen. Dla mnie najtrudniejszy boss. Nawet te dodatkowe zadania gdzie tluczemy sie 2v1 czy 3v1 nie daly mi tak w kosc ;) 

Nie no jego też oczywiście traktowałem talizmanem. Ale pod względem szybkości ten z drugiego dodatku to przerąbany poziom. Jest jeszcze ten ninja z podstawki z jednego z ostatnich zadań pobocznych.

Odnośnik do komentarza

No ja się nie poddałem i lecę dalej, druga lokacja. Co prawda ten na łące z 1 miejscówki z zadania pobocznego musi poczekać az wroce do niego ale juz 4 boss (ten duzy robak w jaskini/kopalni) padl za drugim podejsciem i zrobilem zadanie zmierzchu z walką na koncu z Onryoki i rozwalilem typa za 1 razem, sam bylem w szoku. Moze sie jeszcze troche nauczę :banderas: Na razje 2 miejscowka, obecnie zostalo mi tylko 1 poboczne i 1 misja glowna, chyba, że po ich zrobieniu uaktywnią się nowe. 47 poziom bodajże.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 19.05.2020 o 11:36, Soul napisał:

 

Coś rok temu wspominali oczywiście rozbudzili nadzieje, ja tam wierzę, że jak wyciągną wnioski i wrócą do korzeni to jest szansa na dobrego Gaidena.

Ale fakt trójka była koszmarna, ogólnie najlepsze Gaideny powstały za czasów itagakiego. 

Ninja gaiden 4 :)

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No będę się starał, na razie poza tym typem z 1 regionu na łące mam wszystkie. Ale spróbuje go teraz rozerwać.

 

 

Edt. Dobra, typek na łące padł w końcu.

 

Inna sprawa, 2 zadanie poboczne, jakiś duch samuraja czy kogoś na tym moście. Jak gnojka pokonać? Zostaje mu 1/3 życia, ja nie mam już żadnych eliksirów i typ regeneruje sobie życie do połowy paska co jakiś czas. Czasem udaje mi się go akurat wtedy trafić jak chowa miecz i próbuje, ale tylko czasem :

Odnośnik do komentarza

Polecam dużo talizmanów spowalniających i talizmanów z Guardian Spiritem Daiba Washi. Jak jesteś blisko przeciwnika to powoduje on małe tornado, które wywróci bossa na plecy, a wtedy zadasz mu krytyka. Zanim się podniesie kolejny talizman. I tak do skutku :P

 

Tania technika, ale jak nic nie pomaga to człowiek posiłkuje się cheesem :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...