Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Figaro napisał:

Czy ktoś ma rady na drugiego bossa? Taka babka w podziemiu. Jaki level rekomendowany? 

 

Poyebana ona jest.

Załóż jakąś lekką zbroję, biegnij ciągle w lewo albo prawo zwalniając czasem dla regeneracji staminy, ale cały czas się poruszając, raczej wyczekuj na jej ataki uskakując i karząc jednym, dwoma ciosami. No i wiadomo, niska albo średnia postawa do biegania, wysoka ewentualnie na chwilę do prania po pysku.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, messer88 napisał:

Ja też tak miałem ale jak na spokojnie do tego podejdziesz to ona jest banalna :) Zrób sobie podejście i nie atakuj tylko unikaj wszystkiego i obserwuj jej moveset. 

 

No, zrobię dwa uniki, akurat wpadnę w ten czarnobiały teren gdzie nie odnawia się ki i jestem dead. Brutalna babka. Może mam jakiś zły sprzęt na sobie. Albo używam złego stance'u.

 

Ja myślałem, że w tej grze uniki to raczej ostateczność i najlepiej to blokować.

 

Dobra, zjem śniadanqo i spróbuję. Dobrze ze znalazłem ten checkpoint ukryty blisko bossa :obama:

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Figaro napisał:

 

No, zrobię dwa uniki, akurat wpadnę w ten czarnobiały teren gdzie nie odnawia się ki i jestem dead. Brutalna babka. Może mam jakiś zły sprzęt na sobie. Albo używam złego stance'u.

 

Ja myślałem, że w tej grze uniki to raczej ostateczność i najlepiej to blokować.

 

Dobra, zjem śniadanqo i spróbuję. Dobrze ze znalazłem ten checkpoint ukryty blisko bossa :obama:

Przeszedłeś?:pawel:

Odnośnik do komentarza

Nie dziwię się, że ludzie odbiajają się od nioh.  Nie dziwię się, bo ta gra jest O WIELE trudniejsza od soulsów, czy bloodborne. 

Na domiasr złego najtrudniejsze misje w grze to druga i trzecia. Drugi boss to masakra i powinien być gdzieś bliżej końca, bo kolejni bossowie już tacy trudni nie są.

 

Polecam filmiki na youtubie ze strategiami. 

Jedna rada, którą mogę dać, to jak najszybcej nauczyć się czaru spowalniającego. Najmocniejszy czar, jakiego się możemy nauczyć i robi bossów o połowę łatwiejszych.

 

 

  • Plusik 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Kto z was przykozaczył i zaliczył całe Abbys? @SunaGuidesPL,@devilbot, może ktoś jeszcze? Jak macie sprawdzone metody na tańce na dalszych poziomach głębi to dajcie tu znać. Wbiłem ostatnio 750 lvl doświadczenia, ale nie jestem przekonany co do skuteczności swojego buildu/ekwipunku. Aktualnie latam z kusa na setach Kingo+Amaterasu grace, farmię na WotN Marobashi i Hayabusę bez problemu, ale pod względem DMG to daleko mi do tych chorych buildów z YT. Myślałem nad setem Hayabusy, bo mam parę fajnych etherycznych Dragon Swordów 300(+40), ale cały set nawet po zabawie u kowala chyba raczej nie zapewnia zbyt dużej przeżywalności w Abbys, nie?

Odnośnik do komentarza

@columbo-sam nie zrobiłem całości, ale byłem na dobrej drodze i miałem odpowiedni build. Jednak za nudno się zrobiło po 300 piętrach. 

 

Idea jest taka, żeby skumulować milion bonusów, przełączyć na LW i jednym ciosem od tyłu zniszczyć bossa. 

Walka trwa 1 sekundę, ale taniec przed walka z dwie minuty. 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, columbo napisał:

Kto z was przykozaczył i zaliczył całe Abbys? @SunaGuidesPL,@devilbot, może ktoś jeszcze? Jak macie sprawdzone metody na tańce na dalszych poziomach głębi to dajcie tu znać. Wbiłem ostatnio 750 lvl doświadczenia, ale nie jestem przekonany co do skuteczności swojego buildu/ekwipunku. Aktualnie latam z kusa na setach Kingo+Amaterasu grace, farmię na WotN Marobashi i Hayabusę bez problemu, ale pod względem DMG to daleko mi do tych chorych buildów z YT. Myślałem nad setem Hayabusy, bo mam parę fajnych etherycznych Dragon Swordów 300(+40), ale cały set nawet po zabawie u kowala chyba raczej nie zapewnia zbyt dużej przeżywalności w Abbys, nie?

Nie przeszedłem abyss. Normalnie doszedłem pod 200 jakoś i potem to tak jak cirex pisze living weapon spam buildy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

No przyznam ze nioh 2 jest duzo latwiejszy. Wrocilem po 3 latach do jedynki zeby splatynowac, zrobilem dzis wszystkie misje poboczne i co tam za dziki są i co tam sie odpier.dalalo czasami to łojezu :obama:

Kilka ostatnich misji pobocznych to po paru pierwszych probach wydawaly sie niewykonalne :dafuq:

Sama kontra rozpryskow w dwojce to jakie ulatwienie. W jedynce nie ma lekkiej gry. 

 

Za to łuk i celowanie nim w jedynce to jakis żart jest.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Zauwazylem ze niby "dwoch krolow nioh" to ostatnia pelnoprawna misja poboczna. Dziwne bo jest jeszcze sporo z wyzszym lvl po niej ktore dodawane sa po wymaksowaniu w dojo broni lub magii itp np taka gdzie sie walczy z dwoma bossami ninja naraz, no ja pier.dole xd Nie dosc ze prawie nie da sie ich trafic to oni nakur.wiaja jak z kalachu jakimis szurikenami. Bez amuletu gnusnosci i rzucania lepkimi dzbankami za chu,ja nawet bym ich nie ugryzl.

Albo walka 3 serie z dwoma naraz przeciwnikami z krwawych grobow  na 150lvl a potem 4 seria nobunaga i mroczny samuraj tez wesoła xD Oczywiscie standardowo jest sie na hita lub dwa

 

No ale cale szczescie juz to za mna. Pozbieram se kodamy i platyna wbita. Jak przy nioh 2 mialem ochote na dlc tak po nioh 1 zupelnie nie xd

Odnośnik do komentarza

Sanada, Ty korva jebana, przestań mi Williama prześladować :smutas: no nie do przejścia, myślałem że będzie łatwiejsze niż pierwsze dlc, ale ostatni boss drugiego dodatku mnie ładnie niszczy. i oczywiście najdurniejszy pomysł w tej grze czyli zbieranie apteczek i oczywiście nie mam już żadnej i muszę z 4oma go przejść, co za debil to wymyślił że trzeba je farmic to nie wiem...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.