Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym poziomem trudności jest różnie, raz lecisz jak wściekły a za chwile człowiek się męczy z jakimś bossem, ale nie na zasadzie walenia głową w mur, kwestia poznania ciosów przeciwnika i heja! w zasadzie dość szybko człowiek łapie kombinacje przeciwników, choć nie powiem potrafią zaskoczyć!

Ja osobiście teraz bawię się  kataną, aktualnie zająłem się zabawą w płynną zmianę postaw, mieszam głownie niską z wysoką, no jest miodzik na ekranie ;D

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Spoko - w takim razie nie będę już wklejać filmików w tematach grach, szczególnie tych niepochlebnych, broń Boże.

 

Dokładnie i świat i forum stanie się lepsze. Użyj slowa pisanego to ci lepiej wychodzi.

Odnośnik do komentarza

 

Wszyscy już w Nioha grają, na cholerę mi jakaś recenzja randomów z youtube, których jest już milion?

 

Masz mnóstwo opinii na temat Nioha, więc nie widzę problemu aby od czasu do czasu dać też filmik, szczególnie, że oni akurat są tutaj szanowani. 

 

 

Inna sprawa, że tą recenzją najwyraźniej nie popisali, sądząc po reakcji.

 

 

Zaczeli nienajgorzej, czyli od uber oczywistych porownan do ds/b, ktore slepy z glochym zobaczyli i uslyszeliby z bardzo daleka, zeby potem kontynuowac recenzje w ramach zalozenia "in from soft games clone territory". Wyglada na to, ze nigdy nie grali w ninja gaiden, diablo, onimusha, samurai warriors i zakres ich spostrzezen sprowadza sie do souls like. Kiedy zaczynaja omawiac mechanike walki, to juz jest DRAMAT. Grubasek z ruda broda szyderczo rechocze, jakby mechanizm walki i controlsy byly zle zaprojektowane, bo on juz tyle widzial i tyle ogral, kiedy w rzeczywistosci jest zwyklym casualem. Bo chlopaka koncza sie palce, nie ogarniaja ki pulse i customizacji, bo chcieliby more simplicity

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Wszyscy już w Nioha grają, na cholerę mi jakaś recenzja randomów z youtube, których jest już milion?

 

Masz mnóstwo opinii na temat Nioha, więc nie widzę problemu aby od czasu do czasu dać też filmik, szczególnie, że oni akurat są tutaj szanowani. 

 

 

Inna sprawa, że tą recenzją najwyraźniej nie popisali, sądząc po reakcji.

 

 

Zaczeli nienajgorzej, czyli od uber oczywistych porownan do ds/b, ktore slepy z glochym zobaczyli i uslyszeliby z bardzo daleka, zeby potem kontynuowac recenzje w ramach zalozenia "in from soft games clone territory". Wyglada na to, ze nigdy nie grali w ninja gaiden, diablo, onimusha, samurai warriors i zakres ich spostrzezen sprowadza sie do souls like. Kiedy zaczynaja omawiac mechanike walki, to juz jest DRAMAT. Grubasek z ruda broda szyderczo rechocze, jakby mechanizm walki i controlsy byly zle zaprojektowane, bo on juz tyle widzial i tyle ogral, kiedy w rzeczywistosci jest zwyklym casualem. Bo chlopaka koncza sie palce, nie ogarniaja ki pulse i customizacji, bo chcieliby more simplicity

 

 

pokolenie Press A to Jason

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No kumulacja Pokrytego Hańbą, Gifaro i Fanka w niektórych tematach robi się tragiczna. Zalepianie kolejnych stron filmikami przez ludzi co nie zagrają okraszone rozkminami czy podmuch wiatru jest bardziej realistyczny na zwykłym PS4 czy Pro i jak to się ma do bryzy w Wiedźminie 3.

Odnośnik do komentarza

Dom ninja też spoko. Idziesz śmiejesz się że tylu trupów w jednym miejscu jak pułapka widoczna i tylko frajer w nią wpadnie. Potem idziesz na górę a tam jest zapadnia która na tą pułapkę pietro niżej cie zrzuca:) .

I ten motyw z obroceniem domku do gory nogami. Mistrzostwo. Wlasnie jestem przy bossie na koncu tej lokacji. Daje popalic.

Odnośnik do komentarza

Ja go pokonałem ale potem zabrałem się za poboczne. Jedno gdzie małe typki 3 zmieniają się w wielkie dało mi popalić. Zauważyłem że poboczne są trudniejsze od głównego wątku. Chyba specjalnie aby ten kto chce poznać fabułę mógł bezproblemowo ją przejść. Najgorsze są misje kilku na jednego i te z ludźmi bossami (mowie o pobocznych). Czerwony samuraj ddla mnie nie do przejścia obecnie.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Okrążaj ją trzymając ciągle na dystans, jak przyzwie sople lodu to uciekaj w bok, a tak to standardzik, czyli czekasz aż skończy swoje combo/rzuci bronią jak bumerangiem i wtedy podbiegasz, karasz kilkoma ciosami, a potem robisz unik do tyłu, bo wyczaruje aurę wokół siebie, która zadaje obrażenia.

 

Jak dalej sobie nie radzisz, to załóż ogień na miecz.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

ok, dzieki panowie - ide z psem na spacer sie dotlenic i mam nadzieje, szybko skończyć z tą lokacją (imho jedna z gorszych do tej pory). 

Ja nie wiem, ale większość bossów w zasadzie robiłem z marszu, ewentualnie w kilku podejsciach, a tutaj jakos mi nie idzie. Nawet walka z kolesiem, który wyzwał naszego bohatera na pojedynek, poszła mi na 2 apteczkach... 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

ja sie zaciąłem spoiler alert

 

na polu bitwy jak już szambo sie wylało, jest killroom i po pierwszej fali guwniaków spawnują się dwa ptaki z włóczniami, nie radze sobie z nimi biją dosyć mocno, widze armatę na arenie ale kilka razy strzeliłem centralnie w klate jednemu to pocisk przeleciał jak gdyby nigdy nic. odpoczne i później spróbuje i tak dzis dużo przelazłem.

 

Odnośnik do komentarza

Ja go pokonałem ale potem zabrałem się za poboczne. Jedno gdzie małe typki 3 zmieniają się w wielkie dało mi popalić. Zauważyłem że poboczne są trudniejsze od głównego wątku. Chyba specjalnie aby ten kto chce poznać fabułę mógł bezproblemowo ją przejść. Najgorsze są misje kilku na jednego i te z ludźmi bossami (mowie o pobocznych). Czerwony samuraj ddla mnie nie do przejścia obecnie.

Mowisz o tym czerwonym z wlocznia w miejscowce dojo? Na moscie go lej. Wlocznia wtedy prawie nic nie zdziala.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

(pipi)e te zadanie poboczne okazło się że po zabiciu

dwóch koksów z włóczniami, jest boss demon ze statku XD

a żeby ich pies yebał, biorę się za główny wątek, w weekend może peknie już gierka <3

Odnośnik do komentarza

(pipi)e te zadanie poboczne okazło się że po zabiciu

dwóch koksów z włóczniami, jest boss demon ze statku XD

a żeby ich pies yebał, biorę się za główny wątek, w weekend może peknie już gierka <3

to akurat proste było bo znałem już jego ruchy. Jak przejdziesz go to jest następny znacznie trudniejszy :D

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Nioh właśnie dobił do 1 mln sprzedanych kopii (sold in + cyfrowa dystrybucja). Spory sukces. Gratulacje dla TN .


Edit:
Sold in to oczywiście liczba egzemplarzy sprzedanych do sklepów, ale w przypadku tej gry sell-trough powinno być bardzo, ale to bardzo blisko, zważywszy wyprzedanie w wielu miejscach i problemy z dostępnością. Stawiam też na całkiem wysoką sprzedaż cyfrową (ograniczona dostępność/problemy z kupnem).

Edit: 2 
Jeszcze źródło:
Oficjalny japoński twitter gry: https://twitter.com/nioh_game/status/834992882247311360 (oczywiście w "krzaczkach" - wrzucam z obowiązku)

Edytowane przez Hendrix
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...