Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Kazub 150? Powaznie ja na 120 juz czuje sie mocno za silny po resecie i zrobieniu normalnego builda pod Lightning Duale.

 

1. Skalowanie pikuje w dol po levelu 120

2. Nie wiem jak jest na koncu ng+ i czy kolejne ng+ nie dorzucaja do pieca 

3. Bedzie nowy kontent i jakies high level missions 

4. Chodzi o naturalna granice dla buildow, bez opcji pakowania postaci w nieskonczonosc. A to, czy bylby to level 100, czy 150, to juz wdawanie sie w szczegoly. Jak chcesz wyzwania to przechodz bare hands 

a w koncu ten reset oddaje wszystkie statystyki do rozdania, czy nie ? Bo Willy nie mogl sie doliczyc kuców...

Oddaje. Pewnie poyebaly musie skill points bo inaczej statsy rozlozyl

Edytowane przez Kazub
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Za miesiac maja niby dodac jakies super trudne misje to moze poziom skoczy do gory.

 

Już widzę ten design: zastąpią mobków bossami i zamiast podwójnych bossów, będą potrójni!! xDD Niby tylko się nabijam, ale naprawdę tak może być. No nic, system walki jest tak dobry, że na wady Nioha częściowo przymykam oko.

 

Odnośnik do komentarza

Heh 

nue za drugim razem w 3 krainie śmiesznie łatwy. Boss zresztą też.

  Taktyka z dark souls się sprawdza w tym przypadku czyli trzymaj się dupy strony :D 

 

 

 

Zrobiłem też zadanie zmierzchu w końcu i fajne. Wiem że dobrze zrobiłem mówiąc krukowi aby nie czekał na moją kopie. Będę długo jeszcze tą grą się bawił :)

Odnośnik do komentarza

Jak trofiki mogą zniknąć? :o

Nie wiem, moze nie zniknal tylko sie nie zsynchronizowal czy co tam sony jeszcze robi z nimi. Wiem, ze wpadl. Nawet wlazlem na swoja pierwsza postac i widze ze mam odblokowana ta umiejetnosc z pucharka no ale dupa, zobaczymy czy na tej nowej wpadnie. Drugi jednak wpadl znowu wiec moze i ten tez sie odblokuje

Odnośnik do komentarza

 

Po co ten season pass kupować kiedy jeszcze nic nie wydali? Nie można będzie już go kupić po wydaniu DLC czy co?

Ponawiam pytanie. Cena się coś zmieni jak np. w przypadku SP do Forzy Horizon 3?

 

Może tak się grą podniecili że już chcą mieć ? Ja zrobię tak samo jak z forzą horizon 3 czyli kupie season passa jak wyjdzie pierwsze większe dlc. To druga gra na tej generacji gdzie season passa chyba kupię (wiedźmin 3 kupowałem dlc jak wychodziły więc się nie liczy)

Odnośnik do komentarza

No wiesz, jak już dodatki wyjdą, to Season Pass raczej znika z oferty - taka norma. Ale z drugiej strony kupowanie dodatków przed ich premierą to kot w worku, więc... Pozostaje mieć zaufanie do developera i wydawcy, że dostarczą coś równie godnego jak w podstawce. Ja chyba tylko do Destiny i Wiedźmina 3 kupiłem SP przed wyjściem dodatków, do kilku gier wziąłem jak były już w jakichś śmiesznych cenach w promocji.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

okej pierwszy boss który sprawdza moją cierpliwość

 

pan w płonącym zamku z karabinem i skrzydłami w płonącym pokoju, o yebany znalazłem sposób ale za mało mam dyscypliny i jak ma te 10% zycia to już berserker mi się załącza i gine xd

 

 

musze nauczyć się dyscypliny FIUU FJUUU FIUUUUUUU

Odnośnik do komentarza

Jaką bronią grasz? Jeśli kataną to:

Mid stance i trzymanie się na średnio-bliski dystans, w zasadzie żaden jego cios nie wejdzie wtedy, Kiedy wzlatuje to zmiana na High Stance i strącenie go mocnym ciosem plus dobicie na ziemi. Jak się dobrze używa parry, to można nawet hita od niego nie dostać, bo groźny jest tylko i wyłącznie na większym dystansie.

 

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Kolega kupił nioha, jego pierwsza gra tego typu, podjarany, że pokonał pierwszego bossa, pogratulowałem i powiedziałem, że jakby co służę radą :ogor:

 

 

 

 

 

Po tygodniu dalej nie wyszedł za pierwszego bossa, poddał się i gra w Far Cry 4 oraz For Honor :/. Ja wiem, że nie powinno się dyktować komukolwiek w co ma grać, no ale jakoś tak smutno mi się zrobiło.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Jaką bronią grasz? Jeśli kataną to:

Mid stance i trzymanie się na średnio-bliski dystans, w zasadzie żaden jego cios nie wejdzie wtedy, Kiedy wzlatuje to zmiana na High Stance i strącenie go mocnym ciosem plus dobicie na ziemi. Jak się dobrze używa parry, to można nawet hita od niego nie dostać, bo groźny jest tylko i wyłącznie na większym dystansie.

 

jest jeszcze prostszy sposób

 

bije go na wysokim stance cały czas, jak wzlatuje dostaje shurikenem i z automatu dostaje stagera i moża podbiegnać i go nabić na katane, boli bardzo jak szybko wlatuje za moje plecy rzuca i 2 serie bombek i zgon, nie jest nie do przejścia, ale jestem po 4 piwach xd

 

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

@Orzeł


To przygotuj się na dodatkowe spotkania z tym panem :v Ale serio, średni dystans na mid stance, krążenie w okół niego i chłopak nie wie co się dzieje. Combo z kopniakiem na zniszczenie Ki i szybko idzie w grapple stance. Jeszcze można na koniec combo Sword Ki wtrącić, co by jeszcze to przyśpieszyć.

No, ale jak 4 piwka, to widzę, że utrudnieniach grasz xD

.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...