Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Skonczylem gre, wyczyscilem wszystkie misje poboczne, zostal mi tylko prolog a nadal nie mam osiagniecia za zabicie wszystkich typow Yokai, pomimo tego ze w statystykach jest wszystko po pare razy - ktos wie o co moze chodzic?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

czy ja wiem, potem to już lekki trolling w poziomie trudności się pojawia, jak w ciasnym pomieszczeniu wleci mordoopona na pełnej bulwie z dwoma mobami walacych na dystans to zaczyna się parafiada :pawel: i tylko świeczka do odzyskiwania armity

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Jedna z nielicznych liczących się recencji

 

 

Z reguly lubie recenzje PR ale tutaj takiego downa odjaniepawlili ze szkoda gadac, autentycznie wylaczylem w trakcie jak uslyszalem kolejna pod rzad bzdure z ich ust, czare goryczy przelal tekst ze postawy zmienia sie nieintuicyjnie i nie mozna tego robic dosc szybko/plynnie.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

 

 

 

Z reguly lubie recenzje PR ale tutaj takiego downa odjaniepawlili ze szkoda gadac, autentycznie wylaczylem w trakcie jak uslyszalem kolejna pod rzad bzdure z ich ust, czare goryczy przelal tekst ze postawy zmienia sie nieintuicyjnie i nie mozna tego robic dosc szybko/plynnie.

 

 

 

Problemem tego materiału jest to, że skupiając się na tym, co Nioh robi gorzej niż BB, zapomnieli wspomnieć o tym, co robi lepiej. 

Odnośnik do komentarza

 

Szkoda, że tak leci na łeb na szyję poziom trudności z każdą kolejną misja. :(

Czyli im dalej tym łatwiej? W ogóle jak się ma poziom trudności do Soulsow? Łatwiej, trudniej, inaczej?

 

 

inaczej, przez co na początku trudniej. jak ogarniesz system walki to już z górki i imo prosciej niz w soulsach, aczkolwiek - gra dużo rzadziej wybacza błędy

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Figaro idz sobie te filmiki o gierkach w ktore nigdy nie zagrasz do CW wrzucaj czy cos.

 

 

jak mnie wk,urwiają te posty które nie mają w sobie żadnej treści i mają link do filmiku na yt

 

 

Ciekawa logika. Podążając nią, powinny Cię wkur.wiać zdjęcia w Zakupach Growych, gdzie jest tylko zdjęcie, które sam dajesz. 

 

Previously Recorded to szanowani recenzenci na tym forumku, to nie widzę problemu w normalnym wklejeniu linka, by inni sobie obejrzeli. Nie rozumiem po co dodawać niepotrzebną treść, kiedy samym celem postu było udostępnienie filmiku. Smogu się nawdychałeś dzisiaj?

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Żartujesz sobie? W Zakupach Growych wchodzisz oglądać zdjęcia, więc dlaczego zdjęcia miałyby mnie irytować? W tematach o gierkach wchodzę sobie poczytać dyskusje/opinie nt. gierki. A dzisiaj to wygląda tak. Nowy post w temacie Horizon: jakaś wideorecenzja wrzucona przez yetiego. Kolejny post: jakiś trailer. Kolejny post: analiza DF, która już była. Tutaj chociaż zdanie komentarza, więc OK. I trailer to ja jeszcze zrozumiem, bo to dotyczy gry, która dopiero wyjdzie, więc może to być trochę interesujące. Ale wideorecenzji nie czaję.

 

I teraz temat Nioha: filmik wrzucony przez Figaro. Ani zdania dlaczego to wrzucasz, co jest takiego interesującego w filmiku, że on się tu pojawił, żadnych przemyśleń, nic. Jakiś duet paskudnych ryjów i nic nie mówiąca mi nazwa. Jakbym chciał oglądać filmiki to wpisywałbym sobie "Nioh/Horizon review/trailer" na youtube.

Wszyscy już w Nioha grają, na cholerę mi jakaś recenzja randomów z youtube, których jest już milion?

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Wszyscy już w Nioha grają, na cholerę mi jakaś recenzja randomów z youtube, których jest już milion?

 

Masz mnóstwo opinii na temat Nioha, więc nie widzę problemu aby od czasu do czasu dać też filmik, szczególnie, że oni akurat są tutaj szanowani. 

 

 

Inna sprawa, że tą recenzją najwyraźniej nie popisali, sądząc po reakcji.

Odnośnik do komentarza

 

Szkoda, że tak leci na łeb na szyję poziom trudności z każdą kolejną misja. :(

Czyli im dalej tym łatwiej? W ogóle jak się ma poziom trudności do Soulsow? Łatwiej, trudniej, inaczej?
Ograłem wszystkie soulsy prócz blooda i ds3 i jest sporo łatwiej. Tzn. Początek jest kure.wsko trudny, ciężko nadążyć za wszystkim, ale z każdą kolejną godzina jest łatwiej i łatwiej. Tak jak ktoś wcześniej mówił - sporo tanich chwytów na przeciwników i bossów i wszystko wchodzi. Ale ocenie jak przejdę bo może się zrobi trudniej.
Odnośnik do komentarza

Weźcie sobie zróbcie temat o growych jutuberach. Będziecie tam wklejać recenzje meksykańskich grubasow i innych, porównania jak chodzi na xboz one prosiaku etc koniecznie z klatkami na sekunde oraz opinie jutuberow przed premierą o jakiejś grze.

 

A tematy gier będą nieskarzone gimbusowymi pierdołami .

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Weźcie sobie zróbcie temat o growych jutuberach. Będziecie tam wklejać recenzje meksykańskich grubasow i innych, porównania jak chodzi na xboz one prosiaku etc koniecznie z klatkami na sekunde oraz opinie jutuberow przed premierą o jakiejś grze.

 

A tematy gier będą nieskarzone gimbusowymi pierdołami .

:rep_up: :rep_up: :rep_up: :rep_up: :rep_up: :rep_up: :rep_up: :rep_up: :rep_up: :rep_up: :rep_up: :rep_up: :rep_up: :rep_up: :rep_up:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...