Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

A a gdyby ktoś był ciekawy co ten patch w ogóle wnosi:

http://fextralife.com/nioh-1-04-patch-notes/
 

Important Notices

  • To celebrate worldwide sales surpassing 1,000,000 units, The Golden Nioh Armor will be available for free for all players. To obtain it, after downloading update 1.04, access the Boons menu from a Shrine.
  • An unexpected issue allowed players to obtain very high level equipment after a certain amount of forging, this will be fixed so after patch 1.04 the probability of obtaining very high level equipment is much lower than before, as was originally intended.
  • We are extremely sorry but players who have already seen equipment drops will see the drops reduced in level to adjust for the original intention.

Adjustments

A new menu is aded to the Hidden Teahouse. It will allow players to readjust points
Items such as arrows and other consumables will now be sent directly to the storehouse if the player’s carry max is reached.
Added an “Other” menu to the “Play Record” window
The following has been altered in the Game Settings menu under System Menu:
– Added a weapon type tab
– Added an armor type tab
– Added a small items tab
– Autmatic projectile replenishment at mission start
– Center the camera when guarding
Title screen will now show application version
Weapons and armors may now be sorted by category
The Itokuri Guardian Spirit will now give priority to weapon attributes regarding paralysis protection.

Bug Fixes

Fixed an issue where autosaves would accidentally overwrite other characters. (The autosave issue may appear, but the character override will no longer happen)
Fixed an issue that made some enemies continuously drop Amrita
Fixed missing assets in some stages
Fixed an issue that caused the application to crash when fighting certain bosses.
Fixed an issue where missions could not be completed if the objective enemy was defeated mid-air.
Fixed an issue where missions could not be completed if the objective enemy was defeated through a wall.
Fixed an issue where Saika Magoichi and Kelly may be on the ground while in online play.
Fixed an issue that was matching users again after successfully completing a mission.
Fixed an issue where correct gestures towards Mujina were not recognized while playing online.
Fixed an issue where, during online play, players would not be able to open their equipment and would be naked if they were transported while mid-bath in a Hot Spring.
Fixed an issue where Dual Katana’s Mid Stance strong attacks would not hit if the enemy is guarding.
Fixed an issue where it was impossible to proceed if the skill Leaf Glide was used against certain bosses.
Fixed an issue with Suzaku’s Living Weapon trigger.
Fixed an issue where the correct amount of enemies defeated would not display in the Play Record.
Fixed an incorrect description of gestures in the trading section of the Hidden Teahouse.
Other Bug Fixes.


Respec pointsów mi się najbardziej podoba :fsg:. Kto to pisał, że zaraz to wprowadzą jak on zacznie od nowa, teddy czy Kazub? Here you go :)

Odnośnik do komentarza

Juz dawno, w żadnej grze nie wkur.wiała mnie tak zadna postac jak ta pizdo-wrózka co spowalnia co drugim ciosem. W misji z Tengu idzie sie pochlastać 

 

Przeszedłem za ponad 20 razem, kiery moze dwoch bossów zabilo mnie wiecej niż raz. Myslalem ze rozniosę dom.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Czy zbroja/broń mogą przyjąć więcej niż jeden skill od innej broni/zbroi?

 

Pierwsza gierka, którą wziąłem od razu z Season Passem w dystrybucji cyfrowej. Kosztowała ponad trzy stówy ale nie żałuję. Ostatnio tak dobrze w slashera bawiłem się przy pierwszej Bayo.

 

Tylko jeden skill moze byc przeniesiony. Jesli ekwipunek bazowy mial juz skill "do przeniesienia", to zostanie on nadpisany przez skill materialu. Jesli nie mial, to uzyska "skill do przeniesienia" jako dodatkowy skill. W obu przypadkach familiarity materialu musi byc na full. 

 

A new menu is aded to the Hidden Teahouse. It will allow players to readjust points

O to chodzi.

 

 

Chodzi o mozliwosc zresetowania prestige points za pomoca itemka do kupienia za glory w hidden teahouse. To byla jedyna rzecz, ktora blokowala calkowite zresetowanie builda. Teraz juz mozna.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja też skończyłem.

Zostały mi jeszcze dwa zadania poboczne. Kto grał domyśla się pewnie jakie hehe.

 

Bez magii i bomb itd. jest cholernie ciężko samym mieczykiem.

No, ale już byłem blisko chyba z 5% zostało im tzn. mu energii.

Może się jakoś uda.

Edytowane przez Kyokushinman
Odnośnik do komentarza

To moze pora zaczac czytac co daja przedmioty, sety i bronie XD

Co do bossa z sniegowej lokacji to popieram sam przechodzilem bossow dlugo na nich nie siedzac szybko uczac sie ich ruchow no ale u niej to sie to konczylo sniezynkami w leb i ko.

Moze dlatego ze mialem wtedy hearta (stamine) na 5, ale ja ubilem :obama:

Odnośnik do komentarza

ja ta picze z snieżnego levela ubiłem na dystans, jak odkryłem, że mam full strzał i naboi do rusznicy. Potem już tylko dokończyłem żywą bronią :)

w kolejnych etapach...

walka z kotem to był w zasadzie spacerek po parku, to samo 1v1 z tym czerownym pedałem w dojo. teraz jestem w domku ninja i zrobiłem rage quit jak zabiła mnie pułapka i przepadło mi 80k armity :)

 

Odnośnik do komentarza

Walka na 6 wyspie na dachu chyba koniec gry, czy jest jakiś trick na nią?

 

 

 

Hydra z głowami, ubijam głowy kolejno, przy połowie życia zawsze mnie któraś połyka i gg.

Wczoraj na 5 podejść, 5 razy zostałem zjedzony

 

 

 

edit: dobra poszedł, nie można było obracać się plecami do niego.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Jest klimat tutaj czy go nie ma? 

Pytam, bo tak mi wpadł "dzerom" na FB i tam napisał, że ta gra to (pipi). Nie ma klimatu, bo demony gadają dzisiejszym językiem.

 

:oscar:

Pewnie nie znalazł żadnej kolumny która mu odpowiada.

Odnośnik do komentarza

Powiedziałbym, że niedostatek kolumn plus brak materiału na wspaniałe opowiadania, to główne przyczyny niezadowolenia Jerome'a. Zresztą jak już jakaś kolumna się znajdzie, to nie można napadać na graczy, a tylko pomagać, więc wszystko przeciwko niemu.

W weekend nie było czasu, ale pewnie będę wbijał platynę.  Koniec końców świetna gra i nawet całkiem spora ilość wad ostatecznie nie zaważyła na mojej ogólnej ocenie.  Teraz kibicuję, aby w następnej części dopieścili rozgrywkę, bo system walki mają absolutnie świetny.

U mnie Nioh dostaje 8+/10 - krótkie podsumowanie:


Plusy:
*świetny i różnorodny system walki
*system lootu i wykorzystanie go w samej grze
*przemycony klimat końca ery Sengoku-jidai
*mnogość dostępnych i skutecznych buildów
*walki z revenantami
*opcja wyboru 60 kl/s

Minusy:
*nierówny design poziomów, szczególnie słabszy pod koniec 4 i w 5 regionie
*recykling wrogów; Onryoki to powinien dostać swoją grę za ilość "występów"
*bossowie - ograniczony move-set, recykling dostępnych ruchów i samych walk.
*balans trudności - za szybko robi się łatwo...

Neutralnie:
*... ale niektóre misje dodatkowe nadrabiają to, zobaczymy jak będzie w dodatkach
*fabuła - dobra, pretekstowa fabuła, spełnia zadanie w samej grze, nic więcej, nic mniej.
*voice acting
*oprawa i muzyka


 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja tam powoli idę bo i czasu na granie mało ostatnio a zaraz mesjasz wychodzi. Dzisiaj

Ogrzyca

pokonana i chyba najłatwiejszy boss. Zaraz po

pająku

bo też od razu załatwiłem bez nauki movesetu. Bossowie są za łatwi a trudność sprawiają mi te poboczne questy :)  Nie ma to jak przy głównym zadaniu spędzić 40 min i go ukończyć a na (pipi)ym pobocznym spędzić 2 h i się odechciało mi grać :D

Odnośnik do komentarza

Na poczatku myslalem, ze kusarigama jest mniej OP od reszty broni.....az nie odblokowalem paru skilli i nie skompletwalem seta iga jonin. Ta postacia na 90 levelu mam 60 dexa i jestem 

na strzala, ale nie szkodzi. 

 

Najbardziej upierdliwe w tworzeniu ninja bylo farmienie hanzo i jego drop na schematy, bo nie mozna na ta walke brac guardiana do podbicia dropa. Ale te 20 pare walk nie trwalo zbyt dlugo, bo kusarigama nie pozwala ludzia (i revenantom)  nic zrobic poza szybkim umieraniem.

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...