Skocz do zawartości

Czy jesteśmy zagrożonym gatunkiem?


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, na bank te 40mln gimbow wie, ze "to wszystko dla beki". Wystarczy potem napisac cos niemilego na ich bohatera i od razu okazuje sie, ze to sirius biznes. Oh wait...

 

No nie wiem, ja mam wrażenie, że fanów nie obchodzi ta fala hejtu na niego i dalej oglądają jego filmiki xD 

 

 

Co do mojej opinii, lubię czasem popatrzeć na jego LP Dark Soulsów czy gier, które nie są horrorami.

 

Odnośnik do komentarza

ból dupki :rotfl:

 

Dlaczego się nie przypier.dalam do takiego arhn.eu, rysława, Beczki czy NRGeeka? Może dlatego, że oni robią to DOBRZE? Kiedy ma być śmiesznie - faktycznie jest, kiedy ma być poważnie - faktycznie jest. 

 

Pomyślcie o tym fani pidichuya. :lapka: 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Teraz każda internetowa krytyka to ból dupy przecież.

 

Co ten PewDiePie wprowadził takiego dobrego Figaro? Nie znam za bardzo typka, jak chwilę pooglądałem, to czułem raczej zażenowanie, ale może faktycznie ma jakieś zasługi.

 

To jest najpopularniejszy gracz świata. Ten człowiek ma ogromny wpływ na ten rynek. To on wybiera gry, jakie pokazuje - on wyznacza, co się robi popularne. Pamiętacie tę głupią grę Floppy Bird - to m.in on ją spopularyzował. Ot tak, głupim filmikiem. 

 

Ale to dobra rzecz,  bo ten człowiek zna się na grach. Też miał wpływ na popularność pierwszego Dark Souls. Na pewno wielu ludzi kupiło BB po jego przejściu na YT. Wiem że dzięki niemu wielu ludzi poznało Conkera na N64, bo to jedna z jego ulubionych gier i ją pokazywał i polecał na YT. Dzięki jego filmikom o Skate 3, gra po kilku latach od premiery ponownie wróciła na listę top sellerów (UK bodajże, nie pamiętam). Więc jak kiedyś zobaczymy Skate 4, to wiecie komu podziękować.

 

Już o jego wspomaganiu fundacji, zebraniu milionów na biednych wspominać nie będę.

 

Ja go będę bronił, bo choć prezentuje klozetowy humor, to jednak poprawia humor milionów młodych ludzi z grami w tle. Promuje indie gry, te małe znane i kreatywne tytuły, które nie wybiłyby się bez jego jednego filmiku. Olewa CoDy, gardzi Unchartedami (właśnie za samograjstwo i QTE), a promuje często serio dobre tytuły. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem tego hejtu na PewDiePie. 
Przecież ziomek to esencja modern gamingu - cały czas coś musi nawijać, grać, buczeć, świecić, mrugać bo inaczej generacja "potrafie sie skoncentrować na maks 30 sekund" nie bedzie go ogladać. 

 

To jest to co zabiło ( okej bardzo poważnie osłabiło i zepchneło do growego podziemia ) rynek gier rpg, strategii - jak tu streamować na twitchu/yt coś gdzie trzeba sie zastanowić, pomyśleć, gdzie nie ma wybuchów co 20 sekund, nic nie świeci, mryga ??

 

Popatrz sobie na Quilla18 ( ziomek robi streamy/LP z Eu4, Kerbala, DF i innych powazniejszych gierek ) - ile on razy w grach zalicza wtopy, nie widzi rzeczy oczywistych, myli sie itp bo pedzi do przodu jak (pipi)niety żeby mu sie publika nie znudziła ?

Edytowane przez Canaris
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wonziu streamuje bardzo często gierki bez wybuchów i jakoś cały czas go masa ludzi ogląda, a nie nawala bzdurnym komentarzem tylko komentuje kiedy trzeba. Coś tam powie gdy przeczyta czat. 

 

Ja wiem, że teraz dużo osób to pokolenie ADHD no, ale bez przesady, żeby nagle robić z tego zaletę. 

Odnośnik do komentarza

Wonziu streamuje bardzo często gierki bez wybuchów i jakoś cały czas go masa ludzi ogląda, a nie nawala bzdurnym komentarzem tylko komentuje kiedy trzeba. Coś tam powie gdy przeczyta czat. 

 

Ja wiem, że teraz dużo osób to pokolenie ADHD no, ale bez przesady, żeby nagle robić z tego zaletę. 

A kto tu mowi że to zaleta ?? Ja po prostu dziwie sie postawie "PewDiePie to idiota i nie wiem czemu ktokolwiek go oglada".. 

 

A Wonziu dobru jest, radiowy głos skubaniec ma ale bez przesady z tą "masą", nawet biorać pod uwage to że to Polak. 

Edytowane przez Canaris
Odnośnik do komentarza

jeśli mówimy o dobrych  youtuberach to wspomniałbym o angryjoe który mówi do rzeczy, rzetelnie recenzuje gry a jego filmy często są przerywane śmiesznymi wstawkami, tylko nie na zasadzie że co 30 sekund pierdnie w mikrofon jak pewdiepie albo wstawi jakiegoś debilnego mema. Często jego filmy mają 30 minut i warto je obejrzeć nawet jak nie interesujesz się grą, ostatnio wziąłem na tapetę jego recenzję MGS V.

Odnośnik do komentarza

Robi filmiki dla gimbusów to i gimbusy go oglądają. Nie ma w tym nic dziwnego ani zaskakującego. Raz rzuciłem okiem na filmik Sunseta i może ze dwie minuty wytrzymałem.

 

widocznie nie rozumiesz jego hómoru!!11 i masz bul DÓPY bo zarabia piniondze na tym!

Odnośnik do komentarza

jeśli mówimy o dobrych  youtuberach to wspomniałbym o angryjoe który mówi do rzeczy, rzetelnie recenzuje gry a jego filmy często są przerywane śmiesznymi wstawkami, tylko nie na zasadzie że co 30 sekund pierdnie w mikrofon jak pewdiepie albo wstawi jakiegoś debilnego mema. Często jego filmy mają 30 minut i warto je obejrzeć nawet jak nie interesujesz się grą, ostatnio wziąłem na tapetę jego recenzję MGS V.

AngryJoe jest slaby jak PS4... nie udawaj, ze znasz angielski i go rozumiesz.

Edytowane przez Zeratul
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

jeśli mówimy o dobrych  youtuberach to wspomniałbym o angryjoe który mówi do rzeczy, rzetelnie recenzuje gry a jego filmy często są przerywane śmiesznymi wstawkami, tylko nie na zasadzie że co 30 sekund pierdnie w mikrofon jak pewdiepie albo wstawi jakiegoś debilnego mema. Często jego filmy mają 30 minut i warto je obejrzeć nawet jak nie interesujesz się grą, ostatnio wziąłem na tapetę jego recenzję MGS V.

Angry Joe to lamuch ktory dal Skyrimowi 10/10 a Dragon Age Cisquisition postawil wyzej niz Divinity Original Sin... 

 

Zlituj sie synek ja cie prosze. 

Odnośnik do komentarza

 

jeśli mówimy o dobrych  youtuberach to wspomniałbym o angryjoe który mówi do rzeczy, rzetelnie recenzuje gry a jego filmy często są przerywane śmiesznymi wstawkami, tylko nie na zasadzie że co 30 sekund pierdnie w mikrofon jak pewdiepie albo wstawi jakiegoś debilnego mema. Często jego filmy mają 30 minut i warto je obejrzeć nawet jak nie interesujesz się grą, ostatnio wziąłem na tapetę jego recenzję MGS V.

AngryJoe jest slaby jak PS4... nie udawaj, ze znasz angielski i go rozumiesz.

 

 

masz ból dupy bo dał destiny 6/10

 

i to głównie za multi

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...