Skocz do zawartości

Czy jesteśmy zagrożonym gatunkiem?


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Przeciez czasem sa takie akcje ze nie da sie ich obejrzec na youtube. Pamietam jak próbowałem grac w duke nukem forever. Na poczatku była akcja ze podchodzi do was mała dziewczynka i prosi Duke o autograf. Wtedy przełącza was na kartke jak w paincie i rysujecie autograf. Narysowałem ku.tasa. Dziewczynka zadowolona pobiegła pochwalic sie tacie. Mała kur.ewka. No ale nie widziałem zeby sardz tak zrobił na youtube a jak sie potem okazało to był najfajniejszy moment duke nukem forever

Odnośnik do komentarza

Jest mistrzem w swoich fachu, taka prawda. Miyamoto lets playów. 

 

 

Oczywiście nie wszystko co robi, jest dobre. Przy horrorach dużo piszczy i krzyczy - zna swoją publiczność (chociaż jego lets play P.T był awesome). Ale przy Soulsach/BB i takich tam grach, potrafi być przyjemny do oglądania.

Odnośnik do komentarza

Przeciez czasem sa takie akcje ze nie da sie ich obejrzec na youtube. Pamietam jak próbowałem grac w duke nukem forever. Na poczatku była akcja ze podchodzi do was mała dziewczynka i prosi Duke o autograf. Wtedy przełącza was na kartke jak w paincie i rysujecie autograf. Narysowałem ku.tasa. Dziewczynka zadowolona pobiegła pochwalic sie tacie. Mała kur.ewka. No ale nie widziałem zeby sardz tak zrobił na youtube a jak sie potem okazało to był najfajniejszy moment duke nukem forever

Albo jak rysowałeś na tablicy plan i zależnie co narysowałeś to był chyba jakiś komentarz zgromadzonych. xD

 

Oczywiście rysowałem kut.asy. :rotfl:

Odnośnik do komentarza

ja lubie ogladac jak w esportowe gry graja prosi.

Pewnie nie znacie, bo na konsolach ich nie ma, ale to cos podobnego do ogladania nba albo pilki noznej.

no CSa uwielbiam oglądać jak grają prosi, zawsze mnie rozwala że to wszystko tak prosto wygląda na streamie później siadam i uświadamiam sobie że jestem nikim  :frog:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Może to przez nadmiar masy mięśniowej czy też wysoki poziom testosteronu ale oglądanie meczy cs:go budzi we mnie dużo więcej emocji niż chociażby piłka nożna na obecnym pedalskim poziomie. Ale oglądać let's pleye to za chvja nie. Jakieś recki/podcasty(forumogadka rlz) to wiadomo ale aby oglądać jak ktoś grę przechodzi i miętosić podczas tego siuraka zamiast trzymać rękę na klawce i myszce to przesada. Pozdro dla Kanterowców !

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja lubie ogladac jak w esportowe gry graja prosi.

Pewnie nie znacie, bo na konsolach ich nie ma, ale to cos podobnego do ogladania nba albo pilki noznej.

 

Mistrzostwa świata w Street Fightera czy Tekkena też można oglądać, bo grane na konsolach. Tylko walki nie są efektowne, tylko efektywne a w tym nie ma widowiskowości. 

Odnośnik do komentarza

 

ja lubie ogladac jak w esportowe gry graja prosi.

Pewnie nie znacie, bo na konsolach ich nie ma, ale to cos podobnego do ogladania nba albo pilki noznej.

Mistrzostwa świata w Street Fightera czy Tekkena też można oglądać, bo grane na konsolach. Tylko walki nie są efektowne, tylko efektywne a w tym nie ma widowiskowości.

Piszac efektywne twierdzisz, ze ludzie kapuszcza czy spamuja ciagle tymi samymi combosami?

Odnośnik do komentarza

Ten pewdiepie jest ku.rwa tak sztuczny jak cycki dody. Obejrzalem sobie przejscie siren blood curse w wykonaniu mrgstar'a i miejscam plakalem ze smiechu. Tyle, ze koles nie rzucal tekstow intencyjnie, po prostu gral, objasnial jak przejsc dany fragment i rzucal miesem ale w tak naturalny sposob, ze wystarczyloby podmienic gre na mecz tenisa i efekt bylby rownie znosny. Dla sprawdzenia wlaczylem szwedzkiego pajaca i wylaczylem po 30s. Serio, juz jego przedstawienie sie "aj em piii diii piiiiiiii" mnie odrzucilo. Przeklikalem pare momentow i w kazdym, W KAZDYM koles cos komentowal. A to, ze przeladowanie broni brzmi smiesznie a to, ze zombie lezy a to, ze bohater dziwnie biegnie... Jezu, kto to oglada? 40mln owiec? Co w tym typie jest smiesznego? Ja je.bie, 3mln $ rocznie zarabiac na takiej popelinie, przeciez to jest poziom polskich kabaretow.

Odnośnik do komentarza

Ten pewdiepie jest ku.rwa tak sztuczny jak cycki dody. Obejrzalem sobie przejscie siren blood curse w wykonaniu mrgstar'a i miejscam plakalem ze smiechu. Tyle, ze koles nie rzucal tekstow intencyjnie, po prostu gral, objasnial jak przejsc dany fragment i rzucal miesem ale w tak naturalny sposob, ze wystarczyloby podmienic gre na mecz tenisa i efekt bylby rownie znosny. Dla sprawdzenia wlaczylem szwedzkiego pajaca i wylaczylem po 30s. Serio, juz jego przedstawienie sie "aj em piii diii piiiiiiii" mnie odrzucilo. Przeklikalem pare momentow i w kazdym, W KAZDYM koles cos komentowal. A to, ze przeladowanie broni brzmi smiesznie a to, ze zombie lezy a to, ze bohater dziwnie biegnie... Jezu, kto to oglada? 40mln owiec? Co w tym typie jest smiesznego? Ja je.bie, 3mln $ rocznie zarabiac na takiej popelinie, przeciez to jest poziom polskich kabaretow.

 

Nie ma to jak oceniać coś "oglądając wyrywkowo przez 30 sekund". 

 

Tak, PewDiePie będzie co chwilę komentował. Na tym polegają jego filmiki - na głupim komentowaniu, krzyczeniu. Jakim cudem ludzie dalej nie na niego narzekają (głównie właśnie tacy poważni 30 latkowie)? Jak można nie rozumieć jego sukcesu? Ja nie lubię Tańca z Gwiazdami ale ROZUMIEM czemu jest popularny. Trzeba być głupim by nie widzieć dlaczego PDP jest taki lubiany. Jest to po prostu miły dla dziewczęcego oka chłopak robiący z siebie głupka aby rozśmieszyć innych. Zarówno widownia jak i on wiedzą, że nie ma w tym żadnej głębi i sensu, który tak bardzo próbują znaleźć ci hejterzy. Jest to po prostu głupia zabawa, którą się ogląda przy płatkach przed szkołą. 

 

I ludzie zapominają o tym, ile dobrego PewDiePie wprowadził.

Edytowane przez Figaro
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Myślę, że on nie robi z siebie głupka, on zwyczajnie jest głupkiem. 

 

 

Jest do tego chuyowy w tym co robi, sztuczny i mega irytujący. 

 

A Ty jesteś kolejnym 30 latkiem, dla którego on te filmiki nie robi. 

 

I ma lepszy gust growy od 80 procentów graczy tego forumka.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...