Skocz do zawartości

Warcraft


Metoda

Rekomendowane odpowiedzi

No to mamy zapowiedź zapowiedzi, filmu o których się mówiło już jakiś czas w środowiskach skupionych wokół gier Blizzarda.

 

 

Jeśli Blizzard  trzyma pieczę nad produkcją i nadzoruje przebieg powstawania obrazu, to myślę, że można być spokojnym o finalne dzieło. 

Edytowane przez Metoda
Odnośnik do komentarza

No ja liczę na kawał dobrego fantasy w brutalnym stylu, gdzie podczas bitw hordy z przymierzem będą latały członki.

 

Ale pewnie dostaniemy kino familijne, gdzie brutalność będzie na poziomie Władcy Pierścieni i jakiegoś komediowego goblina. żeby były śmieszki... obym się jednak mylił.

Odnośnik do komentarza

:facepalmz:

 

Blizzard moglby juz od premiery W3 trzasc swiatem filmu wypuszczajac produkcje co pare lat w jakosc filmikow z intr swoich gier. Zamiast tego czekali 15 lat zeby zmiksowac zywych aktorow z CGI i krecic wszystko na blue screenie jak Lukas pierwsze epizody. Wstepnie gardze.

 

myślę że to byłoby średnio możliwe, biorąc pod uwagę że Blizzard głupi 3 minutowy trailer robił pare miesięcy.

Odnośnik do komentarza

No narzekacie na jakość efektów a to budżet decyduje. Co do fabuły to nigdy warcraft nie miał super fabuły w grach i cóż będzie pewnie średnio. Byle by z tego nie zrobili disneya z dubbingiem :)

 

Chociaż mi się marzył zawsze film pełnometrażowy cgi tak jak wstawki blizzarda. Porównajcie ten trailer z trailerem filmu

 

 

 

na co byście do kina chętniej poszli :D?

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Według mnie właśnie uniwersum warcrafta ma fajna i ciekawa fabule. Nie jest to moze jakis majstersztyk, ale zdecydowanie potencjał jest. Droga Arthasa z prawego paladyna na rycerza śmierci, postać Illidana... Problem w tym, ze dzieje sie to po fabule tego filmu, a nie wiadomo jak sie sprzeda ten festiwal "nieco" kiepskiego CGI i plastiku. Trzeba byc dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...