Skocz do zawartości

Warcraft


Metoda

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

no film sie nazywa Warcraft Początek, więc gdzieś musi być środek i koniec, nie wiem jak film prosperuje finansowo, ale spektakularną klapą nie jest. Dali by arthasa jako króla licha, albo inwazje legionu to by inaczej sie to oglądało.

Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłem z kina i mi się film podobał ale...

 

 

nie oczekiwałem cudów i po trailerach byłem nastawiony sceptycznie. Film tylko dla nerdów nie idźcie na niego z kobietami. Ja poszedłem z dwoma ziomkami i dobrze się bawiliśmy. Film dodatkowo plusuje na blanciku. Mi kostiumy plastikowe nie przeszkadzały za to fabuła lekko ssała:). Nie wiem czemu nie zabrali się za oryginalną historie tylko zrobili coś swojego:)

 

Orkowie wyglądali spoko poza spaczonymi. Reszta też może być. Mówię nie oczekiwałem cudów i dostałem fajny popkorniak. Daje mu masorzowe 9/10 ( czyli 7/10) . Na trzeźwo -1 do oceny.

 

P.s. plugawy możesz spokojnie nie iść na ten film.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

W końcu w sieci jest wersja angielska ( z tego co widzę wraz z napisami) . Straszną ochotę mam na film jako że uwielbiam srol warcrafta ale po pójściu do Hiszpańskiego kina na star wars-y nigdy więcej , jest to na tyle tępy naród że każdy film mają dubbingowany(nawet brak filmów z hiszpańskimi napisami) . Chociaż nie chcę sobie psuć radości jakimś nagraniem i najchętniej bym kupił już wydanie BR ale pewnie na to poczekać trzeba z pół roku.

PS. Wie ktoś ile czasu po premierze średnio wychodzą wydania BR? Jednak wolę poczekać i kupić na płytce.

Edytowane przez SpacierShark123
Odnośnik do komentarza

Ojojoj jakie chu,jostwo xD

 

Aktorów brali chyba z łapanki, ubrali w te za duże szlafroki i plastikowe zbroje i powiedzieli im "marsz na plan, krzyczeć nazwy z uniwersum, fani łykną"

 

Nudne do oporu, nic się nie dzieje, bohaterowie płascy jak moje bicepsy, muzyki nawet nie pamietam.

 

Zaorać/10. Poziom kina fantasy z Polsatu o 13:00 w sobotę.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem ze względu na sentyment do WoWa. Nie powiem, fajnie było zobaczyć ponownie te wszystkie lokacje, które ograło się online. Dark Portal, Dalaran czy Kara. Orkowie, śladowe walki, to wszystko było naprawdę fajne. Podobało mi się, też to, że trup słał się gęsto.

 

Niestety, nie zatrybiła cała reszta. Mimo to pójdę na kolejny film i następny bo jestem ciekaw czy/jak pokażą Arthasa.

 

Edit: śmieszy poprawność polityczna. Czarnuch, żółtek i ciapaty na naradzie wojennej u białasa.

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Obejrzane, jestem wielkim fanem tego uniwersum i pokręconej fantastyki, więc moje zdanie raczej słabe :). Khadgar do kitu, Llane do kitu, ale ogólnie film mi się podobał. Kino rozrywkowe w świecie, w którym spędziłem  tysiące godzin, o rtsach nie wspominając. Muszę przeczytać jeszcze raz książkę i zobaczyć, co się pozmieniało względem oryginalnej historii.

 

CGI mi nie przeszkadzało w ogóle, zbroje również, bo tego właśnie oczekiwałem, nie kolejnego Władcy Pierścieni, ale kolorowej baśni, gdzie zbroja błyszczy, gdzie elfy wyglądają komicznie, gdzie magia jest wszędzie ( choć widać, że nie chcieli za dużo błysków i czarów ). Było kilka słabszych momentów fabularnych, a i montaż czasem dziwny, ale ogólne wrażenie bardzo pozytywne, a nawet mojej dziewczynie się spodobało, co już jest cudem.

 

Film ponoć na siebie zarobił, więc druga część jest kwestią czasu, ciekawe czy pójdą dalej i poznamy historię Thralla I Tari, czy może coś innego, bo jak już ktoś wspominał, upadek Arthasa by się tutaj nadał doskonale.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałam w 3D i jak dla mnie mocne 8, a nawet nieśmiałe 9/10
Jeszcze przed, po ocenach zachowałam duży dystans ze względu na niezasłużoną krytykę, dlatego nie warto się sugerować - ile twarzy tyle komentarzy ;)
Byłam miło zaskoczona, genialny film. Miałam wrażenie jakbym uczestniczyła w przygodzie, pełnej magii, fantastycznych plenerów i niesamowitych dźwięków. Stormwind świetnie odwzorowane - cieszy oko. Wracam pamięcią i kreślę w umyśle postacie, które są później bossami w instancjach w World of Warcraft - uśmiech pojawia się mimowolnie. Trzeba poczuć tę magię i może jej dotknąć tylko gracz. Ktoś powie, kiepska obsada aktorska albo słaba fabuła. Owszem, nie jest to najmocniejszym atutem co mi w ogóle nie przeszkadzało w odbiorze. Byłam zauroczona i zaślepiona by dostrzec jakiekolwiek braki i negatywne aspekty.
 

Jako sympatyczka uniwersum Warcrafta szczerze ten film polecam  :drag:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Pojawiła się wersja 1080p w dobrych sklepach, czas obejrzeć.

Potwierdzam słowa koleżanki wyżej, jak dla mnie całkiem strawny i pożywny film, z tym, że dla mnie jako fana Warcrafta wszystko było jasne, a taki random to myślę, że nie za bardzo będzie wiedział o chodzi ze "spaczeniem". Strasznie mało czasu poświęcono na wyjaśnienie o co w tym wszystkim chodzi. Samo CGI stoi na wysokim poziomie, nie wiem czemu tak ujowo te trailery wyglądały. Medivh czy Khadgar to jest kurna :obama:

W końcu magowie w filmie fantasy, którzy są w stanie pokazać niezłe fajerwerki. Zdecydowanie czekam na kontynuację, mam nadzieję, że coś już tam dłubią.

Edytowane przez Bielik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jak kogoś interesuje, to wydanie nośnikowe będzie zawierało WoW Battlechest (wszystkie dodatki oprócz najnowszego) + 30 dni subskrypcji dla nowych graczy, oraz jakieś postacie do Hearthstone i Heroes of the Storm. DVD w wydaniu z książką i tymi kodami w pre-orderze za 27zł.

 

A film mnie osobiście bardzo mile zaskoczył. Nie znam lore Warcrafta poza W1-W3, WoW kijem nigdy nie tknąłem, a oglądało mi się w porządku nawet bez piwa. Bez szału, czuć wszechobecny plastik i CG, ale nie mogę powiedzieć, żebym w którymkolwiek momencie się nudził, czy męczył. Jak na film na podstawie gry to jest lepiej, niż dobrze. Chętnie obejrzę sequel(e).

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...