Skocz do zawartości

Wsteczna Kompatybilność- lista gier, pytania i odpowiedzi


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Nie żeby brak osiągnięć mi przeszkadzał ( switch ogrywany mocno a jak wiadomo nintendo nie idzie w trofiki) ale świetną opcją byłoby dodanie osiągnięć do tych giereczek . Sprawdzał ktoś morrowinda? Wersję na xbox 1 wspominam dużo lepiej niż wersje PC(na x1 nabite jakieś chore godziny były) i zastanawiam się nad kupnem wraz z Conkerem , który zakładam że moduł sieciowy ma w pełni sprawny?

Odnośnik do komentarza

Ssx 3 na biedackim XO prezentuje się bardzo dobrze, zwłaszcza gdy zobaczyć z którego ta gra jest roku. Gameplay to nadal te same czyste, skillowe, miodne, niewybaczające pomyłek arcade. :obama:

Wczoraj specjalnie odpaliłem sobie SSX z x360 i dziś ponownie uświadomiłem sobie, jak bardzo ta ostatnia była miernym trajhardem. 

Pograłem godzinę w trójkę i tak jak dawniej, nie mogłem się oderwać. Brać kto nie grał.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ins napisał:

No i jak ? Można już kupować SSX3 ? Czy nadal czekamy na fixa ?

Zafixowane, można brać bez obaw.

Godzinę temu, blantman napisał:

Ten ssx taki dobry?

Lepszy, właśnie odszedłem po 3 godzinach od konsoli, bo trzeba zjeść kolację :fsg: Utwierdzam się w przekonaniu, że kiedyś były lepsze gry, teraz jest lepsza grafika.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
już dawno bym kupił, tylko wkurza mnie fakt, że w sumie potrzeba CRTka i przede wszystkim miejsca na niego, bo na współczesnych telewizorach to kupa rozmazana
 
bawił się ktoś z tymi gierkami w jakieś emulatory?
Obie chodzą jak złoto na nowych PCSX2. SSX też.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bzduras napisał:
12 minut temu, maciucha napisał:
już dawno bym kupił, tylko wkurza mnie fakt, że w sumie potrzeba CRTka i przede wszystkim miejsca na niego, bo na współczesnych telewizorach to kupa rozmazana
 
bawił się ktoś z tymi gierkami w jakieś emulatory?

Obie chodzą jak złoto na nowych PCSX2. SSX też.

Uuuu, piekny kawalerze, dziękuję za tę informację :banderas: 

Odnośnik do komentarza

Kurła, kiedyś to bylo...

 

oh wait!

t4dn0Mu.jpg

fTFI0Bj.jpg

Ależ ta giereczka jest nadal sztywniutka. Brak achivów i współczesnej grafiki? W ogóle tego nie odczuwam. Podczas grania jedynie  :banderas: i :obama: na mordzie cały czas.

Dziękuje Spencer, na jeden wieczór przypomniałem sobie okres szczeniactwa i czasów, gdy na GC ogrywałem SSX 3. :xboss: 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Polatałem przed chwilą trochę w Panzer Dragoona i petardacja jak to wygląda (ostatnio ogrywałem też na OG Xboksie zapiętym do CRT). Giera wygląda jak coś, co wiele firm zaserwowałoby jako remaster. Teraz Morrowind i o ile międzymordzie jest pikselozą, tak cała reszta wygląda jak na komputerze osobistym. Moc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...