Skocz do zawartości

Wsteczna Kompatybilność- lista gier, pytania i odpowiedzi


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

No ja miałem problemy przez cały wczorajszy dzień, w końcu wieczorem udało się zalogować. Dzisiaj odpalam to nie wywala tego numeru błędu ale po prostu info że nie da się zalogować. Ziomek na reddicie polecił zmienić adres MAC konsoli np. edytując 3 ostatnie znaki. Zrobiłem tak i podałem go jako alternatywny, poszło bez problemu. 

 

Na XONE/XS podobno da się to łatwo obejść bo jest jakaś dodatkowa opcja, ja na X360 miałem mocno ograniczone ruchy. 

Odnośnik do komentarza

Można też wybrać inne zakończenie. A i przejście tej sekwencji z helikopterem jest możliwe, trzeba tylko naciskać bardzo szybko przyciski.

 

I to jest okropna wersja, niby 60 klatek, ale 720p, no nie nie nie, nie mogłem po prostu :/

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Rozi napisał:

 

I to jest okropna wersja, niby 60 klatek, ale 720p, no nie nie nie, nie mogłem po prostu :/

No a masz Pan lepszą wersję na konsoli? Przecież to w porównaniu do edycji na PS3 wygląda i rusza się świetnie. 
Zresztą mi się to podoba nawet bez przyrównywania do jeszcze gorszej wersji.  

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Szymek napisał:

Mnie to ciekawi...a to nie wystarczy wyłączyć fps boosta akurat na tą misję? 

 

 

Tylko ta gra nie korzysta z fps boost, ot od zawsze GTA 4 miało odblokowane klatki i wykorzystuje teraz moc konsoli. Znajomy grał niedawno i problem dalej jest.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, grzybiarz napisał:

jaki problem bo nie w temacie? Czailem sie na GTA IV z dodatkami, a widzę że porozdzielali osobno:/

Gra działa w 60 fpsach, przez co sekwencja z helikopterem, gdzie musimy mashować przycisk, aby się nań wspiąć, jest bardzo trudna (ponoć niemożliwa) do wykonania. Nie zamyka to ukończenia gry, bo możemy wybrać inne (gorsze) zakończenie. Podobny problem istnieje w Bully: Scholarship Edition.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

 

7 lutego znika trochę gier ze stora Xboxa360, niektóre z nich są nie do kupienia na Xboxie Series więc znikną na dobre:

Fn0mw3yXEAECtFo?format=jpg&name=large

 

Te które znikną na dobrew oznaczone są gwiazdką. Nie mają odpowiedników w nowym storze xboxa, a kupić mozna jedynie przez przegklądarkę albo przez xboxa 360:

 


Assassin's Creed Brohood (No longer available for purchase on the new store)
Assassin's Creed III (No longer available for purchase on the new store)
Assassin's Creed IV (No longer available for purchase on the new store)
Assassin's Creed Liberation HD*
Blood of the Werewolf*
Call of Duty: Advanced Warfare
Call of Duty Ghosts
Castle Crashers (No longer available for purchase on new store) [Has XB1 Version]
Counter Strike: GO*
Dark Souls
Darksiders 2
Daytona USA*
Defense Grid*
Eets: Chowdown*
Final Fight: DblImpact*
Iron Brigade*
Jeremy McGrath's Offroad*
Jet Set Radio*
Left 4 Dead*
Left 4 Dead 2*
Limbo
Monopoly Deal
Mutant Blobs Attack*
Peggle 2
R.U.S.E.
Sega Vintage Collection: Alex Kidd & Co.*
Skate 2*
South Park: The Stick of Truth
Spelunky*
The Orange Box*
The Raven Episode 1*
Prince of Persia (2008 - The one with the scarf, NOT CLASSIC)*

 

Nawet jak macie wersje pudełkowe np L4D to znikną do nich DLC, jak i DLC do PoP 2008 z zakończniem które obecnie jest dostępne chyba tylko na tym storze.

 

Ogólnie jebać M$ i ich politykę przyjazną "game preservation":yao:

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Daddy napisał:

ktoś sprawdzał?  zaraz chyba poszukam płytki 

Jeszcze nie szukaj.

PGR 4 nie trzyma klatek i działa bez dźwięku. 

 

**Something to note regarding Xenia:**

This is a **_VERY_** early build (version 0.1.0) and mostly a proof of concept so it's expected for games to crash, we're also aware that any games which make use of the Xbox 360 UI for anything are known to be broken but that'll be fixed soon, thank you.

 

No i mamy od tego temat.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Rozdziałki same się podbijają, FPS Boost jak nie wpływa na rozdziałkę gry to jest włączony domyślnie, a jak coś tam pogarsza to trzeba sobie samemu włączyć w zarządzaniu grą. Tu masz listę, co jest wyłączone domyślnie (nie polecam w ogóle w Gears 4 korzystania z FPS Boost na X, to jest opcja stricte pod S, na X lepiej w menu gry wybrać sobie tryb graficzny Performance): https://news.xbox.com/en-us/fpsboost/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...