Skocz do zawartości

Wsteczna Kompatybilność- lista gier, pytania i odpowiedzi


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, Czoperrr napisał:

Ale włożenie płytki spowoduje pobranie cyfrówki z Store. Będzie więc mieć PL?

No właśnie o to chodzi czy mimo wszystko będę uzależniony od tego jaka wersja jest na sklepie. 

Być może dziś jedyną możliwością by cieszyć się dublażem jest granie na xbox360 :)

Szkoda 

Sten.png

Odnośnik do komentarza

Kontynuując temat dziwnego działania wstecznej, zauważyłem że w sklepiku nie ma wogóle Arkham Origins do kupienia (nie znajdowało mi tego, pomimo że z tego co wiem jest w BC). 

A takie gry jak Orange Box, czy Shadow of The Damned widnieją, lecz nie da się ich kupić. 

Czy jest możliwość że te gry powrócą do sprzedaży? Bywały takie przypadki? 

 

Jeśli to już ma tak zostać, to przyznam szczerze że rozczarowujące mocno to jest 

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, drozdu7 napisał:

Kontynuując temat dziwnego działania wstecznej, zauważyłem że w sklepiku nie ma wogóle Arkham Origins do kupienia (nie znajdowało mi tego, pomimo że z tego co wiem jest w BC).

To, że gierka jest we wstecznej nie gwarantuje Ci tego, że jest do kupienia cyferka - licencje, srencje, inne powody. Jak czegoś nie ma w cyfrze to zostaje Ci polowanie na pudełko, bo niektóre gierki są niedostępne do kupienia od lat, na długo przed tym, jak w ogóle trafiły do wsteki (np. FEAR jedyneczka). Część i tak udało się przywrócić (FEAR 3, Otogi i kilka innych).

30 minut temu, drozdu7 napisał:

A takie gry jak Orange Box, czy Shadow of The Damned widnieją, lecz nie da się ich kupić. 

Próbuj wpisywać w guglu "nazwa gry xbox marketplace" - czasami zdarza się, że gra jest niemożliwa do kupienia na xbox.com (czyli sklepiku One/Series), ale funkcjonuje nadal na Marketplace (właśnie Orange Box, Jet Set Radio i parę innych przypadków jeszcze się znajdzie).

30 minut temu, drozdu7 napisał:

Jeśli to już ma tak zostać, to przyznam szczerze że rozczarowujące mocno to jest 

Witamy w niesamowitym świecie cyfrowej dystrybucji gdzie gra potrafi zniknąć z dnia na dzień ze sprzedaży, tam na stole są ciasteczka, jakby co to śmiało się częstuj,

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, drozdu7 napisał:

Kontynuując temat dziwnego działania wstecznej, zauważyłem że w sklepiku nie ma wogóle Arkham Origins do kupienia (nie znajdowało mi tego, pomimo że z tego co wiem jest w BC). 

Arkham Origins z tego co wiem nigdy nie było dostępne w wersji cyfrowej na konsole. Sam w tym roku ogrywałem Arkham Asylum i Arkham City. Przez jakiś czas chodziło za mną Origins, którego nie dograłem do końca dawno temu na PC. Pudełka chodzą po 40 zł, a przynajmniej tak było przed wakacjami na aledrogo.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, drozdu7 napisał:

Ewentualnie faktycznie może lepiej mieć ps3/x360 do starszych gier. 

I jaka będzie przewaga oprócz tego, że odpalisz na nich każdą grę pisaną pod te sprzęty? W przypadku Xboxa tracisz te szmery-bajery jak resboost, fps boost i tego typu rzeczy, a jak czegoś nie ma w cyfrze to i tak nie kupisz na nich, więc jesteś skazany na pudełko. Trochę pokrętna logika imo, "nie ma niektórych gier w cyfrze to kupię sobie starą konsolę i dalej nie będzie ich w cyfrze" :cool:

Odnośnik do komentarza

Do starych gier tylko PC, choć tu też można mieć zdziwko jak ja ostatnio kiedy zorientowałem się że Dante's Inferno nie wyszło w ogóle na PC, ale od czego są emulatory :)

 

Nie widzi mi się dzisiaj trzymanie konsol 7 generacji tylko po to żeby kurz zbierały bo kiedyś mi się przypomni że zagrałbym w coś starego.

 

Ogólnie to wielkie dzięki Spencera za wsteczną bo ta już z nami pozostanie na kolejnych sprzętach i będzie można podmieniać konsole bez trzymania starych w szafie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Bzduras napisał:

W przypadku Xboxa tracisz te szmery-bajery jak resboost, fps boost i tego typu rzeczy, a jak czegoś nie ma w cyfrze to i tak nie kupisz na nich, więc jesteś skazany na pudełko.

Nie no racja racja :) po prostu ja jestem z tych skrajnych, że jak poszedłem w cyfrę to już wszystko chciałbym mieć w moim monolicie :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Bzduras napisał:

I jaka będzie przewaga oprócz tego, że odpalisz na nich każdą grę pisaną pod te sprzęty?

ja swoje ps3 przerobiłem, dałem dysk 500 GB i wgrałem wszystko co chciałem: gry z PSXa, PS2 i cyfrówki z PS3. Z gier na PS3 wgrałem trochę backlogu, trochę gier które ponownie chcę ukończyć. A jak już przejdę te 11 gier, to biorę się za porządki z PS4. Natomiast Xa mam do gier bieżących z gamepassa + retroarcha.

PS3 też warto trzymać bo ma wyjście i HDMI i zwykłe na chinche, a że przyniosłem se do roboty stary telewizorek CRT, to czasem odpalę coś z PSXa. Zajebiste te krawędzie bez AA, i pływające tekstury. 

Odnośnik do komentarza

Podpowiedzcie mi, bo lata swoje mam i nie chce latać po postach, jak wygląda sprawa wstecznej na series S? Gdzieś rzuciły mi się komentarze, że XSS emuluje gry z X360 na poziomie XOS, a na XSX dopiero dostają kopa (podbita rodziałka itp.), prawda to? Stoję na rozdrożu, chciałbym kupić nowego Xboxa, mam trochę cyfrówek z różnych generacji i nie wiem, czy sens dokładać ponad tysiąca do większego klocka, zwłaszcza, że gram w FHD. 

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Andreal napisał:

Podpowiedzcie mi, bo lata swoje mam i nie chce latać po postach, jak wygląda sprawa wstecznej na series S? Gdzieś rzuciły mi się komentarze, że XSS emuluje gry z X360 na poziomie XOS, a na XSX dopiero dostają kopa (podbita rodziałka itp.), prawda to? Stoję na rozdrożu, chciałbym kupić nowego Xboxa, mam trochę cyfrówek z różnych generacji i nie wiem, czy sens dokładać ponad tysiąca do większego klocka, zwłaszcza, że gram w FHD. 

XSS to są te same wersję co XO. Gry na XSX dostają dopiero 4k. Jak grasz w FHD to już sobie odpowiedziałeś na pytanie...no chyba że zamierzać inwestować w lepszy tv to wtedy warto dołożyć do mocniejszej konsoli 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...