Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu ‎2018‎-‎12‎-‎02 o 17:28, Kolos28 napisał:

Bardzo dobra gra!
Na tyle fajna, że kupiem wersję ultimate aby mieć ja na własność.
Niby jest w game pass ale ta usługa jest biedna i po szybkim ograniu kilku pozycji jest nie warta pieniędzy dlatego tym bardziej chciałem mieć FH4 na własność.

Ludzie starają się wmówić, że DriveClub lepszy - serio..?
Moim zdaniem absolutnie.
Model jazdy w FH4 jest na prawdę świetny. Fakt to nie symulacja ale czuć każde auto, podłoże itp. Muzyka w grze też jest super a grafika przepiękna. Super się kręci po wyspach a do tego różne wyścigi, wydarzenia. Zmienna pora roku również jak dla mnie świetnie została wykonana!

Może to głupie ale dla tej gry warto mieć XO, najlepiej XOX aby zobaczyć to w najlepszej jakości!

weś ić stont

Odnośnik do komentarza

Ciężko Wam zrozumieć, że na ps4 posiadam ponad 130 gier i to dużych gier a nie indyki. Trudno do tej pory było mi coś znaleźć dla siebie w GP bo z exow MS była dla mnie tylko jedna pozycja czyli FH4, którą postanowiłem kupić na własność. Hitmany MKX i inne gry z GP, posiadam już od dawna na Ps4.
Dla Was jest to nie do pojęcia bo szydzicie z gier na ps4 a sami ogrywacie tylko gierki z GP, gdzie albo są to premierowe indyki albo gry które już dawno miały swoją premierę.

Kurcze na prawdę macie problem z samym sobą skoro tyle z was jadu bije.

Odnośnik do komentarza

Miałem  ci coś odpisać, ale jednak tego nie zrobię, bo klapa karmić nie zamierzam. 

 

Powtarzam - Spencer rozj.ebal na koniec roku, ale to w sumie już powoli włącza się końcówka generacji, więc nie ciężko o dobrą bibliotekę. Pytanie czy na starcie następnej będzie równie ciekawie. 

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Hum napisał:

Pytanie czy na starcie następnej będzie równie ciekawie. 

jeszcze jak Panie Hum :obama: 

 

Start następnej generacji będzie mocno różnić się od tego do czego byliśmy zazwyczaj przyzwyczajeni. Zamiast kilkuletniej biedy w bibliotece i powolnego rozkręcania się konsoli już na start będziemy mieli całe bogactwo z GamePassa, do tego spodziewam się że wiele z nich jak Halo:MCC czy Sea of Thieves dostaną updejty do nowej generacji. Do tego przynajmniej kilka studiów first party powinno się wyrobić z nowymi gierkami (Ninja Theory). A najważniejszym tytułem startowym będzie  Halo:Infinite :obama: trudno nawet sobie wyobrazić jaki impact będzie miała premiera nowego Halo, na nową generacje, które można ograć za śmieszne 10 dolarów. 

 

Nie spodziewam się jakiegoś gigantycznego przeskoku technologicznego, ale tego co najważniejsze czy gierek nie powinno zabraknąć. 

Edytowane przez oni
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, BuRRRza napisał:

Witam. Od pewnego czasu gry z Golda nie chcą mi się dodać do zakładki "Do instalacji", zawsze klikalem pobierz i po chwili anulowalem i tam się znajdowały i miałem je wszystkie "pod ręką", a teraz nie idzie zrobić tak by tam wskoczyly. Macie jakiś pomysł na to? 

 

To samo jest u mnie :dunno:

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Hum napisał:

Powtarzam - Spencer rozj.ebal na koniec roku, ale to w sumie już powoli włącza się końcówka generacji, więc nie ciężko o dobrą bibliotekę. Pytanie czy na starcie następnej będzie równie ciekawie. 

szklana kula mówi:

 

- nowa generacja w 2020

- 3 wersje konsol na premierę z czego ta streamingu może wyjść już w 2019 (szczerze to nie wiem do kogo oni to adresują skoro gry będzie można odpalać na W10 i tam gdzie Android) 

- wsteczna kompatybilność ze wszystkimi generacjami xboxa wstecz (wybrane gry x360 i x1)

- XGP wjedzie jeszcze mocniej bo wykupione studia zaczną już gry wydawać

- nasza obecna biblioteka gier do ogrania na premierę nowej  :banderas:

- na premierę pewnie nowe cross genowe Halo, nowa FM, może nowe IP Ninja Theory, Fable czy tam KI2, itd.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...