Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, steve napisał:

Witam.

W związku z tym że chcę  kupić X-boxa i wykupić Game Passa. Mam takie pytanie. Co się stanie z grami które instalowałem na dysk, po wygaśnięciu subskrypcji ? Czy mam nadal do nich dostęp czy muszę odnowić Game Passa by nadal się nimi cieszyć ?

Pomyśl, na logikę, co by się działo jakby można było grać w gry po wygasnięciu subskrypcji? 

Odnośnik do komentarza

Pod koniec roku skończyłem korzystać z darmowych kodów na miesiąc golda i gamepassa. Dziś udało mi się jeszcze załapać na koniec promocji i za 5 zł przedłużyłem sobie obie subskrypcje. Chciałem załapać się także na promocje w EURO, RTV, AGD, gdzie była promocja 3mc + 40 zł do wykorzystania w sklepie M$. Coś się zepsuło w sklepie, że nie wydrukował się kod na Live Gold. Musiałem to reklamować, a koniec końców dostałem zwrot gotówki na kartę. Tym sposobem miałem 40 zł do wydania w sklepie M$ za 1 zł :)

 

Jak skończę z serią Uncharted na ps4 to w końcu zagram w coś na xOne, bo obecnie tylko zbiera kurz ;)

 

@suteq

Tak jak wyżej napisałem - dziś jeszcze udało mi się skorzystać z promocji.

Edytowane przez Elitesse
Odnośnik do komentarza

Jest już lista na styczniowy pass, IMO bez rewelacji i raczej bez podjazdu do oferty z grudnia 2018.

 

  • Life is Strange Complete Season 
  • Life is Strange: Before the Storm 
  • Life is Strange 2: Part 1 
  • Ark: Survival Evolved 
  • Farming Simulator 17
  • Absolver 
  • Just Cause 3
  • Aftercharge

https://news.xbox.com/en-us/2019/01/02/xbox-game-pass-january-2019/

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, _Be_ napisał:

To nie czekaj i bier :cool: 

Nie da się, bo Microsoft ma burdel. A ten co może niech bierze natychmiast, bo może w każdej chwili zniknąć/pojawić się (tak jak go nie było w grudniu a inni miewali).

 

Doczytałem dokładniej i "resztę" można dopłacić:

-kartą

-Pay Palem

-bonem upominkowym.

 

Zacząłem więc szukać co to są te bony i czym się różnią od kart przepłaconych i wygląda, że niczym:

https://www.microsoft.com/pl-pl/p/bon-upominkowy-xbox-kod-cyfrowy/CFQ7TTC0K7QQ/0003

https://support.xbox.com/pl-PL/billing/prepaid-codes/types-of-prepaid-codes

To, że kiedyś mi pozwolili na zakup to pewnie dlatego, że miałem więcej niż 29 + 87. Teraz pewnie potrzeba 87 + 174 (ale nie zaryzykuję straty 174).

Odnośnik do komentarza

Hej, czy wam też nie działa xbox live? Po włączeniu konsoli mam komunikat, że usługa jest teraz nieaktywna. Odsyła mnie na xbox support, a tam na stronie www mam informacje, że wszystko gra. O co tu chodzi?

Chciałem odpalić konsolę aby pościągała gry z Golda, dostałem komunikat zaraz po włączeniu konsoli, że jeden z tytułów się ściągnął. O co tu chodzi?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...