Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Faka napisał:

Ten remake lords of the fallen jest coś warty ogrania? 

Zdecydowanie warto, teraz dodatkowo, bo wypaczowane ładnie i poprawione to i owo, nawet hejterzy gry już się do niej przekonali, mimo porad pewnego Youtubera, nie oczekuj Elden Ringa w walce tylko :). 

 

 

A i to nie remake, tylko reboot*

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Elden Ring mnie strasznie wymęczył, a raczej formuła open worlda, za dużo tego po prostu było, no najebane i rozwleczone w chuj. Jednak wolę korytarzowe souls like. Ostatnio sobie remake DS przeszedłem, więc obada się ten lotf jak mówisz, że warto. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Faka napisał:

Elden Ring mnie strasznie wymęczył, a raczej formuła open worlda, za dużo tego po prostu było, no najebane i rozwleczone w chuj. Jednak wolę korytarzowe souls like. Ostatnio sobie remake DS przeszedłem, więc obada się ten lotf jak mówisz, że warto. 

To tutaj jest ok, struktura jak w Dark Soulsach, jakieś dzwony i inne takie :). 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Patrząc na achievementy, średnie mocno branie ma Botany Manor, nawet te zdobywane w pierwszej minucie-dwóch mają blisko 50%. Ale warto, jest coś miszczowskiego w byciu w tym jasnym ogrodzie i byciu sobie ogrodniczką. Mimo uczucia Witnessa, zagadki są znacznie łatwiejsze, takie w sam raz że się myśli, ale nie pękła mi głowa jak w Animal Well czy Lorelei, i to się chwali. Zagadki są w miarę pomysłowe i choć niby gra to nic specjalnego, to wyjątkowo cieszy.

 

Hauntii zaś zbiera skrajnie mieszane opinie, od 10 do 4. Tam to podobno łatwo się pogubić i gra potrafi mocno wymęczyć, ma nieprzyjazne systemy save'u, mapy, wszystkiego, błędy techniczne, ale i tak mówią że ma niezwykły urok jak widać po grafice i muzyce. Się obada po skończeniu innych gierek.

 

Galacticare zbiera dobre opinie, ewidentnie jest to po prostu próba zerżnięcia z Theme Hospital w kosmosie, ale podobno udana i jest równie sympatycznie. 

 

Chants of Sennaar wiadomo, opisywałem na swojej liście GOTY zeszłego roku to nie ma co powtarzać, bardzo dobra okazja jeśli jakimś cudem ktoś jeszcze nie zrobił tego. Bardzo ciekawy miesiąc i pokazujący, na co stać gierki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...