Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem dwa razy, pół roku za 87 zł. :banderas:

  

Nareszcie jakaś promocja dla aktywnych użytkowników.  XGP mam od 9.11.18 i ani razu nie zapłaciłem pełnej ceny. Na początku 7 miesięcy za 88 PLN konto ważne do czerwca 2019, teraz 2 razy 43.50 zł i cyk game passik do 08.12.2019. Spencer jak ja Ciebie szanuję człowieku.

5 minut temu, Bartg napisał:

No nie działa nijak :( Do tego jest promo dla nowych kont 4zł na 3 miesiące, uczciwie płaciłem od początku game passa, ale skoro już 5 czy 6 promocja nie działa na moim koncie więc robie janusza trudno, sami sobie winni.

A anulowałeś cykliczne przedłużenie? 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, chris85 napisał:

Kupiłem dwa razy, pół roku za 87 zł. :banderas:

  

Nareszcie jakaś promocja dla aktywnych użytkowników.  XGP mam od 9.11.18 i ani razu nie zapłaciłem pełnej ceny. Na początku 7 miesięcy za 88 PLN konto ważne do czerwca 2019, teraz 2 razy 43.50 zł i cyk game passik do 08.12.2019. Spencer jak ja Ciebie szanuję człowieku.

A anulowałeś cykliczne przedłużenie? 

 

Tak, robię tak przy każdej promocji i jeszcze nigdy nie zadziałało, tak samo VPNy na kiribati czy inne UK też nic nie zmieniają :( Nawet próbowałem kartę kredytową żony dodać zamiast swojej i nic.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Bartg napisał:

 

Tak, robię tak przy każdej promocji i jeszcze nigdy nie zadziałało, tak samo VPNy na kiribati czy inne UK też nic nie zmieniają :( Nawet próbowałem kartę kredytową żony dodać zamiast swojej i nic.

Kupiłem GP przez konsolę, cykliczne rozszerzenie anulowałem na laptopie, może to ma jakieś znaczenie? 

 

e: 

Mogę kupić trzeci raz, ale olewam wystarczy tego dobra  xD 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

No ja kupiłem 3 miesiące ale też się zastanawiam nad kolejnymi 3-6 bo dzięki gamepass dużo oszczędzam na giereczkach. Od momentu wejścia w GP kupiłem tylko 2 gry w tym roku i po za Days Gone w tej połowie roku nic więcej nie kupuje bo co miesiąc dostaje coś fajnego do ogrania w GP. Jestem ciekaw ile monster posiedzi bo taki Tomb Raider czy też Hellblade to gra na raz ale już MH to typowa gra pod endgame.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Bartg napisał:

Śmieszne trochę, że nie potrafią tego ogarnąć, ja rozumiem na starcie usługi ale teraz? Niektóre teorie spiskowe mówią, że M$ śledzi twoją historię zakupów kodów/zdrapek itd i na tej podstawie masz promke :yao:

Nie chodzi o to, że nie potrafią ogarnąć, tylko to dział marketingu decyduje komu się wyświetla promka a komu nie, a oni sobie dobierają warunki totalnie po swojemu.

Odnośnik do komentarza

Takie pytanie mam.Dzisiaj zakupiłem ten promocyjny miesiąc GP za 4 zł.Kupiłem go za pomocą środków na koncie xbl miałem 64 zł.

Tych 4 zł nie pobrało z salda a w opcjach zarządzania całą subskrybcą mam tylko takie coś.

 

sNfQNap.jpg  

 

Czyli dobrze rozumiem że za miesiąc mi 40zł pobiorą z salda a gdzie jest opcja żeby wyłączyć miesięczne odnawianie?Pojawi się dopiero po miesiącu.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, II KoBik II napisał:

 

O w sumie dobra sugestia. Na razie chyba dupce bo i tak jest w co grac. 

43 zł za 3 miechy, nad czym się zastanawiasz? A ten ultimate to nie wiadomo kiedy i za ile. 

1 minutę temu, Bzduras napisał:

:we_need_to_go_deeper:

Rozwiń temat, proszę - coś mnie ominęło, że nie wiem, czym jest/ma być GP Ultimate?

Połączenie Golda z XGP 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...