Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Pod względem gier w obecnej sytuacji nie ma co się za bardzo kłócić. Na xboxa z nowych gier chyba tylko the medium wyszło natomiast sony wypluło juz demons souls, spinoff spidera, nadchodzi returnal, rachet czy horizon 2. Mamy tez słabe destruction allstars czy godfall. Wielkim plusem xboxa jest natomiast możliwość gry day one w gamepass.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, lpcl napisał:

Keny i deathloopa nie liczę jako multiplatformy. Sporo dostarczyli tych solidnych gier, nie ma co. :D


Z nowych jest Astro, Spiderman, Demons Souls oraz Sackboy, a w maju Rachet. Z 3rd party Kena, Deathloop i Returnal, a tu mówimy już o pewnikach. Fakt, że oni tych gier nie wyprodukowali, ale Sony postarało się o coś na ich sprzety.

 

IMO nie ma tu co porównywać jesli chodzi o wsparcie na launch window i 2021.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No to na xboxie jest Medium, Gears Hivebusters, Gears Tactics, Call of the Sea, a na jesien Halo oraz któraś Forza i to co wymienił Asx

 

jak dla mnie lineup xboxa jest okej i pasuje mi bardziej niż PS5, na którym zagrałbym tylko w Spidera oraz Ratcheta jednak to już nie wiem który gra z serii i trochę czuje przesyt. Do tego milion gier w gamepassie, no jest co robić. 
 

a lipa trochę ze Deathloop to czasowy ex bo zapowiada się elegancko 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, kubson napisał:

Gears Hivebusters, Gears Tactics,

 

3 minuty temu, kubson napisał:

Halo oraz któraś Forza

 

3 minuty temu, kubson napisał:

jednak to już nie wiem który gra z serii i trochę czuje przesyt.

 

I tak w koło można, każdy gra w co mu pasuje i to wybiera, nie ma nic w tym złego.

 

Resztę można podsumować tym, że CW za bardzo na bani siada.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Ma_niek napisał:

A wlasnie co do tego Call of the sea. To jest kolejny symulator chodzenia? Bo po medium,blair witch i deliver us to the moon nie zdzierze kolejnego bezsensownego chodzenia a na zdjeciach wyglada calkiem przyjemnie gierka

w dużej mierze tak. jest za to świetna narracja, klimat, jakieś tam zagadki, fabuła też jest choć nieco mistyczna. gra o podróży i szukaniu odpowiedzi. nie jest długa, ze 2-3h max jak się przysiądzie więc nie będzie żalu. mi się akurat podobała głównie ze względu na styl i narrację głównej bohaterki. obczaj gameplay jakiś, tak z 10 minut chociaż i albo zachęci albo nie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq
7 minut temu, Ma_niek napisał:

A wlasnie co do tego Call of the sea. To jest kolejny symulator chodzenia? Bo po medium,blair witch i deliver us to the moon nie zdzierze kolejnego bezsensownego chodzenia a na zdjeciach wyglada calkiem przyjemnie gierka

To nie jest typowy, schematyczny, nudny symulator chodzenia. Tak jak Colin napisał: tytuł ma całkiem ciekawą historię, super narrację, różnorodne zagadki, bardzo ładne lokacje i widoczki. Ja się bawiłem bardzo dobrze. 

Odnośnik do komentarza
13 minutes ago, Figuś said:

 

 

 

I tak w koło można, każdy gra w co mu pasuje i to wybiera, nie ma nic w tym złego.

 

Resztę można podsumować tym, że CW za bardzo na bani siada.


ja nie wiem gdzie ty widzisz CW, może nie wiem zrob przerwę od internetu, oczywiście ze każdy gra w co mu pasuje mi pasuje Xbox wiec na nim gram,  a Wezyr chyba sam nie wie czego chce. 

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Ma_niek napisał:

A wlasnie co do tego Call of the sea. To jest kolejny symulator chodzenia? Bo po medium,blair witch i deliver us to the moon nie zdzierze kolejnego bezsensownego chodzenia a na zdjeciach wyglada calkiem przyjemnie gierka

Jeżeli te gry się tobie nie podobały, to nie instaluj call of the sea. Spróbuję jeszcze medium ze względu na setting i to, że jest horrorem i już więcej nie gram w tego typu gry.

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Ma_niek napisał:

A wlasnie co do tego Call of the sea. To jest kolejny symulator chodzenia? Bo po medium,blair witch i deliver us to the moon nie zdzierze kolejnego bezsensownego chodzenia a na zdjeciach wyglada calkiem przyjemnie gierka

A ty grasz w takie gry jedna po drugiej? Przecież to są idealne tytuły na przegryzkę pomiędzy większymi i bardziej angażującym tytułami.

 

Wracając bardziej do tematu, to jak narazie patrząc przez pryzmat użytkownika dwóch konsol, uzupełniają się one mega dobrze, a patrząc na gierki na ten rok to super dobrze. Na PS5 więcej action adventure, baśniowych klimatów, kolorków, a na XSX Medium, MFS czy Forza. Bardzo różnorodne gierki. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja to się martwię, że do jesieni nie liznę w wystarczający sposób tego, za co płacę, czyli GPU, dlatego zapoznaję się ze światem X-a głównie na podstawie ostatnich odsłon popularnych serii - Gearsy 5, Halo 5, Forza Horizon 4, itd. A jeszcze chcę zagrać w Cyberpunka w najlepszej konsolowej jakości i może nowego Residenta, jak będzie podobny do 4-ki. Dajcie spokój z tymi Ratchetami, Horizontami, Unchartedami.., itd. To takie same serie, w niczym nie lepsze od tych z X-boxa, a na ten moment dla mnie gameplay'owo dużo słabsze. A może to przesyt tymi "exclusives" na jedno kopyto, które po 3 generacjach z Sony wywołują jedynie odruch wymiotny :bad:

  • Plusik 5
  • WTF 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
Teraz, Durr napisał:

Dajcie spokój z tymi Ratchetami, Horizontami, Unchartedami.., itd. To takie same serie, w niczym nie lepsze od tych z X-boxa,

Nie lepsze, ale inne i to jest zajebiste w lineupach tych sprzętów, że się mocno różnią. Z drugiej strony zestawiać Ratcheta z takim Horizon i pisać, że to, to samo to niezły lol. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, 20inchDT napisał:

Darlings, mam nadzieję, że gracie w japońskie gierki w gamepassie! Phil musi pokazać słupki w excelu, które udowodnią, że lubimy anime tiddies w naszych grach, bo nie będą robic portów ;(

Dmc v ograny w gp, jestem w połowie code vein i na dysku czeka dragon quest. A i czekam aż w końcu dodadzą re3. Niech dają te japońskie gierki, zawsze to różnorodność i większy wybór. 

1 minutę temu, Durr napisał:

 

Dla mnie obecnie taki sam syf, więc w czym problem?

 

Dalej dzieciaczki ze słabą psychiką, zachęcam kontynuować minusowanie :cw:

 

 

A ja zachęcam  do CW z takim podejściem i chęcią minusów. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...