Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

Myślałem, że poprzedni miesiąc to zapowiedź podniesienia jakości usługi, ale to chyba tylko MS próbował ugasić jaranko ofertą PS+. xdd

Miesiąc temu gry były lepsze bo próbował podnieść cenę za golda xd ot cała tajemnica 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, dee said:

 

Pamiętam jak na giełdzie we Wrocku, druga połowa lat 90-ych, zobaczyłem płytkę z napisem flamastrem Metal costam. No a że w PSX Extreme hajpowali Metal cos tam to oczywiście zainwestowałem. I tak poznałem serię Metal Slug myśląc że kupuje Metal Gear Solid :dog:

Ja jak miałem szaraka to kiedyś z ziomkami byłem w pizzeri i poszedłem do kibla, a tam na ziemi leżał metal slug. Nie miałem pojęcia co to. Z kumplami włączyliśmy grę w domu i było granie cały dzień do odcinki :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, maciucha napisał:

to dopiero jest gówno obsrane jak się niedawno grało w godrizona :newell:

 

Po ograniu w Horizon 4, to już w ogóle w żadne wyścigi nie mogę odpalić. Takiego NFS Heat próbowałem pograć, no i ni dy rydy, takie jakieś to nijakie. Gdybym nie odpalił tego Horizona, to pewnie bym tego Heat przeszedł, gdzie poprzedniczkę ograłem bez problemu na PS4. Jak już mają robić nowego NFS, to na boga niech to będzie chociaż w 60-ciu klatkach. 

Odnośnik do komentarza

Słabo wygląda ta oferta. Pozytywnie mogę ocenić to, że nie ma gier na pierwszego xboxa ;) Ta sieciowa strzelanka może będzie interesująca dla kogoś kto nie ma nic lepszego pod ręką. Dwie gry z cyklu popierdółek w sam raz do grania na telefonie. Rozumiem, że ten MS3 mógł kiedyś robić robotę ale mając do ogrania tyle innych tytułów raczej w niego teraz nie zagram. Ostatnio zastanawiałem się nad nowym Port Royale to zanim kupię kota w worku sprawdzę czy mi to podejdzie. Szukam pozytywów ;) 

Odnośnik do komentarza

Kurla pytanie do tych co skończyli najnowsze Yooke z game pasa. Przy ilu uratowanych pszczołach przeszliście ostatni lvl? Raczej nie jestem noobem w platformowkach, ale ten ostatni poziom deko trudny. 
 

Sama gra bardzo spoko, mocno wzorowana na ostatnich Doneky Kongach, ale jednak to nie ten poziom. No ale gra się spoko. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, balon napisał:

Kurla pytanie do tych co skończyli najnowsze Yooke z game pasa. Przy ilu uratowanych pszczołach przeszliście ostatni lvl? Raczej nie jestem noobem w platformowkach, ale ten ostatni poziom deko trudny. 

miałem 40 pszczółek i dałem sobie spokój. Pszczólki niewiele pomagają, ostatni poziom trzeba wykuć na blache i tyle 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, kudlaty88 napisał:

Ta Elitka z GP to jest gola wersja czy z horizonsami,bo cos mi się przypomina ze mial byc horizons za darmo w ramach podstawki.

 

Nie ma już czegoś takiego jak goła wersja. Horizons to integralna część ED.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...